/ Agenda
links naar sites van wedstrijden

 24 Mar 2019: Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut (1.HC FRA)
Renners: Piet Allegaert, Amaury Capiot, Lindsay De Vylder, Robbe Ghys, Milan Menten, Christophe Noppe, Edward Planckaert
Sportbestuurder: Hans De Clercq
Meer info: http://gpdenain.fr/

 27 Mar 2019: Driedaagse Brugge - De Panne (1.UWT BEL)

 29 Mar 2019: E3 BinckBank Classic Harelbeke (1.UWT BEL)

 30 Mar 2019: Classic Loire Atlantique (1.1 FRA)

 31 Mar 2019: Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)

 31 Mar 2019: Cholet - Pays de la Loire (1.1 FRA)

 02 Apr 2019: Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)

 06 Apr 2019: Volta Limburg Classic (1.1 NED)

 07 Apr 2019: Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)

 09 Apr 2019- 12 Apr 2019: Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1 FRA)

 10 Apr 2019: Scheldeprijs (1.HC BEL)

 16 Apr 2019: Paris-Camembert (1.1 FRA)

 16 Apr 2019- 21 Apr 2019: Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT TUR)

 17 Apr 2019: De Brabantse Pijl (1.HC BEL)

 21 Apr 2019: Amstel Gold Race (1.UWT NED)

 23 Apr 2019- 28 Apr 2019: Tour of Croatia (2.1 CRO)

 24 Apr 2019: La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)

 28 Apr 2019: Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)

 01 May 2019: Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)

 12 May 2019: Flèche Ardennaise (1.2 BEL)

 14 May 2019- 19 May 2019: 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC FRA)

 19 May 2019: Grand Prix Criquielion (1.2 BEL)

 22 May 2019: Ruddervoorde (BEL)

 26 May 2019: Grote Prijs Marcel Kint - Zwevegem (1.1 BEL)

 28 May 2019- 02 Jun 2019: Tour of Norway (2.HC NOR)

 30 May 2019: Circuit de Wallonie (1.1 BEL)

 02 Jun 2019: Rund um Köln (1.1 GER)

 02 Jun 2019: Isières (BEL)

 04 Jun 2019: Gullegem (BEL)

 05 Jun 2019- 09 Jun 2019: Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)

 06 Jun 2019- 09 Jun 2019: Boucles de la Mayanne (2.1 FRA)

 08 Jun 2019: Dwars door de Vlaamse Ardennen (1.2 BEL)

 10 Jun 2019: Ronde van Limburg (1.1 BEL)

 12 Jun 2019- 16 Jun 2019: Baloise Belgium Tour (2.HC BEL)

 13 Jun 2019: Grand Prix du Canton d’Argovie - Gippingen (SUI)

 19 Jun 2019- 23 Jun 2019: ZLM Tour (2.1 NED)

 21 Jun 2019: Dwars door het Hageland (1.1 BEL)

 22 Jun 2019: Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1 BEL)

 23 Jun 2019: Elfstedenronde (1.1 BEL)

 26 Jun 2019: Halle-Ingooigem (1.1 BEL)

 26 Jun 2019: IWT Jong Maar Moedig (Oetingen) (1.2 BEL)

 27 Jun 2019: BK Individuele Tijdrit elite (Middelkerke)

 30 Jun 2019: BK Individuele Wegrit elite (Gent)

Onze partners