Archief - 2005, Chocolade Jacques - T Interim - Capri Sonne


Renners 2005

Koen Barbé, Kenny Belaey, Steven Caethoven, Arne Daelmans, Benny De Schrooder, Nico Eeckhout, Pieter Ghyllebert, Matthew Gilmore, Kurt Hovelijnck, Aron Huysmans, Iljo Keisse, Steven Kleynen, Kenny Lisabeth, Pieter Mertens, Jef Peeters, Tom Stubbe, Wesley Van Der Linden, Kevin Van Impe, Wouter Van Mechelen, Wesley Van Speybroeck, Frederik Veuchelen, Maarten Wijnants, Frederik Willems

Resultaten 2005:

17 overwinningen op de weg:

Sep. 29: Nico Eeckhout, rit 1 Franco-Belge (Bel., 2.1)
Sep. 27: Nico Eeckhout, Omloop Vlaamse Scheldeboorden (Bel., 1.1)
Sep. 25: Iljo Keisse, Aalter (Bel.)
Sep. 21: Kevin Van Impe, Omloop van het Houtland Lichtervelde (Bel., 1.2)
Sep. 19: Wouter Van Mechelen, Viane (Bel.)
Sep. 18: Nico Eeckhout, GP d’Isbergues (Fra., 1.1)
Aug. 25: Iljo Keisse, Mere (Bel.)
Juli 21: Nico Eeckhout, Ninove (Bel.)
Juli 20: Steven Caethoven, rit 1 Sachsen-Tour International (Ger., 2.1)
Juli 18: Nico Eeckhout, Dentergem (Bel.)
Juli 17: Steven Caethoven, Boekhoute-Assenede (Bel.)
Juni 4: Steven Caethoven, Leeuwse Pijl (Bel.)
Mei 14: Pieter Mertens, rit 4a, Int. Rheinland-Pfalz Rundfahrt (Ger., 2.1)
Mar. 30: Niko Eeckhout, rit 2, 3-daagse van De Panne - Koksijde (Bel., 2HC)
Mar. 23: Niko Eeckhout, Dwars door Vlaanderen (Bel., 1.1)
Mar. 20: Koen Barbé, GP Rudy Dhaenens (Bel., 1.1)
Mar. 09: Steven Caethoven, Wanzele (Bel.)

3 overwinningen in het veld:

Jan. 23: Wesley Van der Linden, Ispaster-Premundial (Esp., C2)
Jan. 22: Wesley Van der Linden, Carrera Internacional Idiazabal (Esp., C2)
Jan. 06: Wesley Van der Linden, Premio Asteasu de Ciclo-cross (Esp., C2)

6 overwinningen op de baan:

Nov. 22-27: Matthew Gilmore/Iljo Keisse, 6-daagse Vlaanderen/Gent (Bel.)
Nov. 19: Matthew Gilmore/Iljo Keisse, 1km Madison Time Trial, Revolution 10 International Track GP, Manchester (GBr.)
Okt. 27 - Nov. 1: Matthew Gilmore + Iljo Keisse, 6-jours Grenoble (Fr.)
Jul. 7-12: Matthew Gilmore/Iljo Keisse, 6 Giorni delle Rose, Fiorenzuola (It.)
Jul. 4: Matthew Gilmore/Iljo Keisse, Madison Eur. Champ., Dalmine (It.)
Feb. 26: Matthew Gilmore/Iljo Keisse, Team Elimination, Revolution 8 International Track GP, Manchester (GBr.)

6 biketrial overwinningen:

Kenny Belaey, Eindklassement UCI Trials World Cup
Sep. 4: Kenny Belaey, World Championship, Livigno (It.)
Jul. 31: Kenny Belaey, European Championship, Kluisbergen (Bel.)
Jul. 9: Kenny Belaey, UCI Trials World Cup #2, Graz (Aus.)
Mei 8: Kenny Belaey, UCI Trials World Cup #1, Madrid (Esp.)
Mar. 20: Kenny Belaey, ‘Try All tour’ #1 Buthiers (Fr.)

158 top 10-plaatsen: download hier alle resultaten uit 2005

Nieuwberichten 2005: download hier alle website-nieuwsberichten uit 2005

Tot eind 2005 bij Chocolade Jacques - T Interim - Capri Sonne:

ARNE DAELMANS

(°) 16 april 1973
adres: Malle
prof sinds: 01.12.2001
bij het team: 01.12.2001-2005
2006: Palmans

STEVEN KLEYNEN

(°) 22 december 1977
adres: Drieslinter
prof sinds: 2000
bij het team: 2003-2005
2006: Landbouwkrediet - Colnago

PIETER MERTENS

(°) 28 augustus 1980
adres: Lommel
prof sinds: 2004
bij het team: 2004-2005
2005: Davitamon - Lotto

JEF PEETERS

(°) 20 december 1978
adres: Rijmenam
prof sinds: 2003
bij het team: 2003-2005

KEVIN VAN IMPE

(°) 19 april 1981
adres: Bambrugge
prof sinds: 2002
bij het team: 2005
2006: Quick-Step

WESLEY VAN SPEYBROECK

(°) 18 mei 1978
adres: Waregem
prof sinds: 2001
bij het team: 2004-2005