/ Nieuwsarchief / Kenny, Robbe, Lindsay en Moreno klaar voor het Kuipke

Kenny, Robbe, Lindsay en Moreno klaar voor het Kuipke

Nieuwsbericht 12 November 2019 - 79ste Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent (BEL)

Van 12 tot 17 november zijn alle ogen van wielerminnend België weer gericht op het mythische Kuipke voor de 79ste editie van de Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent. Zes dagen lang vecht de wereldtop van de zesdaagsewereld uit wie de opvolgers worden van Iljo Keisse en Elia Viviani. Vanuit onze ploeg verschijnen Kenny De Ketele, Robbe Ghys, Lindsay De Vylder en de afscheid nemende Moreno De Pauw aan de start.

Alle vier hebben ze het EK en de wereldbekerwedstrijden in Minsk en Glasgow in de benen. Ons duo Kenny - Robbe reed in die laatste twee samen de ploegkoers en eindigde in Minsk op slechts één punt van het podium. Lindsay vormt duo met de Nederlander Wim Stroetinga. Moreno, bezig aan zijn laatste pistewinter en begin deze maand samen met Niki Terpstra nog winnaar van de driedaagse in Alkmaar, rijdt in Gent aan de zijde van Gerben Thijssen. Uitkijken doen we ook naar de prestatie van de jonge Fabio Van Den Bossche, net als in 2018 aan de zijde van de Deen Marc Hester. Vanaf 1 januari 2020 debuteert Fabio in onze ploeg als prof.

Alle deelnemers Lotto 6daagse Vlaanderen - Gent 2019:

Roger Kluge - Theo Reinhardt
Iljo Keisse - Mark Cavendish
Kenny De Ketele - Robby Ghys
Moreno De Pauw - Gerben Thijssen
Wim Stroetinga - Lindsay De Vylder
Otto Vergaerde - Jules Hesters
Yoeri Havik - Jan-Willem van Schip
Fabio Van Den Bossche - Marc Hester
Roy Pieters - Jonas Rickaert
Michele Scartezzini - Francesco Lamon
Jasper De Buyst - Tosh Van der Sande
Morgan Kneisky - Oliver Wulff Frederiksen

 

Nieuwsarchief per categorie


 

Volledig nieuwsarchief


Onze partners