Palmares Arne MARIT

Overwinningen / Victories / Victoires

2022
Westrozebeke (BEL)
2021
Grand Prix du Morbihan (1.Pro FRA)
2020 (beloften/espoirs)
Rit/stage 2 Bitwa Warszawska 1920 (POL)
2019 (beloften/espoirs)
Vuelta Navarra - stage 1 (ESP)
PK weg - Galmaarden (BEL)
Grand Prix Criquielion (BEL)
BK ploegen tijdrijden - Borlo (BEL)
Eindklassement / GC Intern. beloften weekend (NED)
Rit/stage 3 Ronde van Oost Vlaanderen (BEL)
2018 (beloften/espoirs)
Pittem (BEL)
Rit/stage 1 ITT Tour of South Bohemia (CZE)
Eindwinnaar Topcompetitie
 

Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2022
6	Kortemark Koerse (BEL)
8	Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic (1.1 BEL)
8	Bordes Izegem Koerse (BEL)
8	Sportoase N8 van Brasschaat (BEL)
9	Rit/stage 1 - 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.Pro FRA)
9	Gooikse Pijl (1.1 BEL)
17	Egmont Cycling Race, Zottegem (1.1 BEL)
26	Bredene Koksijde Classic (1.Pro BEL)
27	Minerva Classic Brugge-De Panne (1.UWT BEL)
27	Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens (1.1 BEL)
46	Danilith Nokere Koerse (1.Pro BEL)
80	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
81	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
119	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT BEL)
2021
4	Gooikse Pijl (1.1 BEL)
4	Dorpenomloop Rucphen (1.2 NED)
5	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (BEL 1.1)
5	Albert Achterhes Profronde van Drenthe (1.1 NED)
6	Rit/stage 2 Arctic Race of Norway (NOR 2.Pro)
7	Paris-Tours (1.Pro FRA)
7	Rit/stage 3 Skoda-Tour de Luxembourg (2.Pro LUX)
8	Omloop van het Houtland Middelkerke-Lichtervelde (1.1 BEL)
8	Grote Prijs Raf Jonckheere, Westrozebeke (BEL)
9	Grote Prijs Jean-Pierre Monseré (1.1 BEL)
12	Ronde van Limburg (BEL 1.1)
12	Paris-Bourges (1.1 FRA)
21	Oxyclean Classic Brugge-De Panne (1.UWT BEL)
27	Brussels Cycling Classic (1.Pro BEL)
30	Antwerp Port Epic (1.1 BEL)
35	Eindstand/GC Arctic Race of Norway (NOR 2.Pro)
43	Sparkassen Münsterland Giro (1.Pro GER)
81	Eindstand/GC Benelux Tour (2.UWT BEL)
2020 (beloften/espoirs)
2	Circuit Zolder - Ploegentijdrit (BEL)
2	Grand Prix de Saint-Souplet (BEL)
2	Rit/stage 1 Course Cycliste de Solidarnosc (POL)
2	Belgisch kampioenschap op de weg - Lokeren (BEL)
3	Omloop van de Braakman (NED)
3	Rit/stage 6 Giro d'Italia Giovani U23 (ITA)
5	Rit/stage 2 Giro d'Italia Giovani U23 (ITA)
7	Rit/stage 5 Giro d'Italia Giovani U23 (ITA)
7	Rabobank Dorpenomloop Rucphen (NED)
7	Vlierzele (BEL)
8	Rit/stage 3 Giro d'Italia Giovani U23 (ITA)
8	Paris - Tours (FRA)
9	Grote prijs Jules van Hevel Ichtegem (BEL)
10	Rit/stage 4 Course Cycliste de Solidarnosc (POL)
2019 (beloften/espoirs)
2	Omloop Het Nieuwsblad (BEL)
2	Zuid-Kempense pijl Mol-Sluis (BEL)
2	PK tijdrijden - Attenrode / Wever (BEL)
2	Rit/stage 2 Intern. beloften weekend (NED)
2	Rit/stage 5 Ronde van Oost Vlaanderen (BEL)
3	Brussel-Opwijk (BEL)
3	Antwerpse Havenpijl (BEL)
3	Rit/stage 4 Ronde van Oost Vlaanderen (BEL)
3	GP Albert Fauville Wanfercee-Baulet (BEL)
4	Wijndale - Torhout (Grote prijs Crelan) (BEL)
4	Rit/stage 1 Triptyque des Monts et Château (BEL)
4	Rit/stage 3 Le Tour de Bretagne (FRA)
4	Rit/stage 4 Le Tour de Bretagne (FRA)
4	Rit/stage 1 Intern. beloften weekend (NED)
4	Rit/stage 5 Ronde van Vlaams Brabant (BEL)
5	Ster van Zwolle (NED)
6	Rit/stage 4 Triptyque des Monts et Château (BEL)
6	Rit/stage 4 Ronde van Vlaams Brabant (BEL)
6	Rit/stage 2 Ronde van Oost Vlaanderen (BEL)
7	Rit/stage 1 Ronde van Oost Vlaanderen (BEL)
7	GP Jules van Hevel - Ichtegem (BEL)
8	De Kustpijl - Knokke Heist (BEL)
8	Rit/stage 1 Le Tour de Bretagne (FRA)
8	Memorial Philippe Vanconingsloo (BEL)
9	Rit/stage 1 Baloise Belgium Tour (BEL)
9	Rit/stage 4 Olympia's Tour - Tiel (NED)
10	Rit/stage 6 Le Tour de Bretagne (FRA)
10	Rit/stage 1 Olympia's Tour - Col du VAM (NED)
2018 (beloften/espoirs)
2	Deerlijk (BEL)
2	Torhout (BEL)
2	PK weg Galmaarden (BEL)
3	PK ITT Attenrode/Wever (BEL)
3	Cologne Classic (BEL)
4	Rit/stage 2 ITT Tour de Moselle (FRA)
4	Sint-Laureins (BEL)
5	Ottergem (BEL)
5	Rit/stage 4 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
6	GP des Hauts de France (FRA)
8	Circuit de Wallonie (BEL)
8	Rit/stage 2 Solidarnisci i Olympijczykow (POL)
8	Rit/stage 1 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
9	Rit/stage 2 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
9	Rit/stage 4 Ronde van Vlaams Brabant (BEL)
9	Varsenare (BEL)
10	Eindstand / GC Ronde van Vlaams Brabant (BEL)
10	GP Jules Van Hevel (BEL)
10	Rit/stage 2 Tour of South Bohemia (CZE)