UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Piet Allegaert > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2019
Eurométropole Tour (1.HC BEL)
2017
Bergprijs/mountains Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC BEL)
Stijdlust/combativity Binckbank Tour (2.UWT)
2016 (beloften/espoirs)
Rit/stage 3 Tour de Moselle (FRA)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
3	Proloog Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
6	Rit/stage 2 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC FRA)
8	Sparkassen Münsterland Giro (1.HC GER)
8	Halle-Ingooigem (1.1 BEL)
9	Rit/stage 4 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC FRA)
10	Gooikse Pijl (1.1 BEL)
12	Antwerp Port Epic / Sels Trophy (1.1 BEL)
18	Danilith Nokere Koerse (1.HC BEL)
20	Primus Classic (1.HC BEL)
22	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1 BEL)
23	Schaal Sels Merksem (1.1 BEL)
24	Kuurne - Brussel - Kuurne (1.HC, BEL)
25	Eindstand/GC 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC FRA)
25	Dwars door het Hageland (1.1 BEL)
25	GP Stad Zottegem (1.1 BEL)
25	Binche-Chimay-Binche (1.1 BEL)
26	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
27	Ronde van Drenthe (1.HC, NED)
29	Grand Prix de Wallonie (1.1 BEL)
29	Omloop van het Houtland - Middelkerke-Lichtervelde (1.1 BEL)
34	Brussels Cycling Classic (1.HC BEL)
43	Eindstand/GC VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
45	Eindstand/GC Binck Bank Tour (2.UWT)
60	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
91	Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)
2018
5	Rit/stage 3 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC, FRA)
6	Rit/stage 2 Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
9	Proloog Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
17	Paris-Camembert (1.1, FRA)
17	Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (1.1, BEL)
19	Handzame Classic (1.HC, BEL)
20	Tro-Bro Léon (1.1, FRA)
21	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1, BEL)
24	Halle Ingooigem (1.1, BEL)
26	Dwars door Vlaanderen (1.UWT, BEL)
27	Le Samyn (1.1, BEL)
27	Tour du Finistère (1.1, FRA)
27	Grote Prijs Stad Zottegem (1.1, BEL)
29	Belgisch Kampioenschap wegrit, Binche (BK, BEL)
30	Ronde van Drenthe (1.HC, NED)
31	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
38	Tour de l’Eurométropole (1.HC, BEL)
38	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT, NED/BEL)
42	Record Bank E3 Harelbeke (1.UWT, BEL)
47	Ronde van Vlaanderen (1.UWT, BEL)
2017
4	Proloog Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
9	Rit/stage 2 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
17	Paris-Roubaix (1.UWT FRA)
23	Eindstand/GC Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
33	Eindstand/general classification Driedaagse De Panne-Koksijde (2.HC BEL)
93	Eindstand/general classification Binckbank Tour (2.UWT)
2016 (beloften/espoirs)
2	Rit/stage 6 Olympia's Tour (NED)
2	Rit/stage 3 Triptyque Ardennais (BEL)
2	Rit/stage 2 Circuit de Saône-et-Loire (FRA)
3	Brussel-Opwijk (BEL)
3	Oostduinkerke (BEL)
4	Zuid-Kempense Pijl (BEL)
5	Rit/stage 4 Olympia's Tour (NED)
6	Rit/stage 1 Circuit de Saône-et-Loire (FRA)
7	Paris-Roubaix Espoirs (FRA)
7	Eindstand / general classification Circuit de Saône-et-Loire (FRA)
8	Trofeo Almar (1.NCup)
8	Rit/stage 1 Tour de Namur (BEL)
9	Internatie Reningelst (BEL)
9	Rit/stage 4 Circuit de Saône-et-Loire (FRA)
10	Rit/stage 3 Circuit de Saône-et-Loire (FRA)
2015 (beloften/espoirs)
2	Zonnebeke (BEL)
6	De Moeren Classic Adinkerke (BEL)
6	Rit/stage 1 Essor Breton (FRA)
7	Eindstand / general classification Tour de Moselle (FRA)
8	Brussel-Opwijk (BEL)
8	Beloeil (BEL)
10	Passendale (BEL)
2014 (beloften/espoirs)
7	rit/stage 2 Tweedaagse van de Gaverstreek (BEL)
9	rit/stage 1 Tweedaagse van de Gaverstreek (BEL)
10	Eindstand / general classification Tweedaagse van de Gaverstreek (BEL)
sponsors 2019