UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Benjamin Declercq > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2016 (beloften/espoirs)
Westouter (BEL)
2014 (beloften/espoirs)
Rit/stage 4 Trois Jours de Cherbourg (FRA)
Bissegem (BEL)
Sinaai (BEL)
2013 (beloften/espoirs)
Schuiferskapelle (BEL)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
2	Grand Prix Cerami (1.1 BEL)
4	Rit/stage 1 Arctic Race of Norway (2.HC NOR)
6	Rit/stage 4 Tour of Oman (2.HC OMA)
8	Rit/stage 2 Tour of Oman (2.HC OMA)
9	Rit/stage 4 Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
10	Proloog Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
12	Rund um Köln (1.1 GER)
15	Eindstand/GC Arctic Race of Norway (2.HC NOR)
16	Eindstand/GC 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC FRA)
16	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
19	Tour of Oman (2.HC OMA)
26	Dwars door het Hageland (1.1 BEL)
28	GP Stad Zottegem (1.1 BEL)
32	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
36	Eindstand/GC Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
38	Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)
82	E3 BinckBank Classic Harelbeke (1.UWT BEL)
109	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
112	Amstel Gold Race (1.UWT NED)
2018
3	Rit/stage 1 Arctic Race of Norway (NOR., 2.HC)
3	Grand Prix Cerami (1.1, BEL)
5	Rit/stage 4 Arctic Race of Norway (NOR., 2.HC)
5	Rit/stage 2 Tour of Denmark (2.HC, BEL)
7	La DH Famenne Ardenne Classic (1.1, BEL)
7	Westrozebeke (BEL)
8	Rit/stage 3 Arctic Race of Norway (NOR., 2.HC)
9	Rit/stage 6 Tour of Oman (2.HC OMA)
10	Proloog Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
11	Brussels Cycling Classic (1.HC, BEL)
11	Druivenkoers - Overijse (1.1, BEL)
12	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
12	GP du canton d’Argovie (1.HC, SUI)
13	Eindstand/GC Arctic Race of Norway (NOR., 2.HC)
14	Trofeo Palma (1.1 ESP)
24	Koga Slag om Norg (1.1, NED)
25	Eindstand/GC Tour of Denmark (2.HC, BEL)
25	Grote Prijs Stad Zottegem (1.1, BEL)
31	eindstand/gc Tour of Oman (2.HC OMA)
47	De Brabantse Pijl (1.HC, BEL)
47	Handzame Classic (1.HC, BEL)
66	Eschborn-Frankfurt (1.UWT, GER)
85	Dwars door Vlaanderen (1.UWT, BEL)
91	Ronde van Vlaanderen (1.UWT, BEL)
111	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT, BEL)
2017
5	Dwars door het Hageland, Aarschot (1.1 BEL)
7	Rit/stage 4 Tour of Oman (2.HC OMA)
7	Proloog Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
7	Belsele (BEL)
10	Izegem (BEL)
27	Grand Prix de la Ville de Pérenchies (1.2 FRA)
29	Classic Loire Atlantique (1.1 FRA)
38	Eindstand/general classification Tour of Oman (2.HC OMA)
48	Eindstand/GC Baloise Belgium Tour (2.HC BEL)
95	Prudential RideLondon-Surrey Classic (1.UWT GBR)
149	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)
2016 (beloften/espoirs)
2	Rund um die Finanzplatz- Frankfurt 1.2 (GER)
2	Rit/stage 5 Tour de Namur (BEL)
2	Wakken (BEL)
2	IC Wingene (BEL)
3	Rit/stage 1 Tour du Piémont Vosgien (FRA)
3	Rit/stage 2 Tour du Piémont Vosgien (FRA)
3	Eindstand/general classification Tour du Piémont Vosgien (FRA)
5	IC Geluwe (BEL)
5	Reningelst Internatie (BEL)
5	Rumbeke (BEL)
6	Rit/stage 1 Course de la Paix Nations Cup U23 (FRA)
7	GP Criquelion (BEL)
7	BK U23 Stabroek (BEL)
2015 (beloften/espoirs)
2	Ichtegem (BEL)
2	IC Geluwe (BEL)
3	Handzame Challenge (BEL)
3	Westrozebeke (BEL)
3	Rit/stage 2 Tour de Namur (BEL)
3	Eindstand/general classification Tour de Namur (BEL)
4	Rit/stage 2 Tour du Piemont Vosgien (FRA)
4	Nieuwpoort (BEL)
4	Rit/stage 3 Tour de Moselle (FRA)
5	Rit/stage 4 Tour de Berlin (GER)
5	Rit/stage 1 Tour de Namur (BEL)
5	Rit/stage 5 Tour de Namur (BEL)
5	Omloop van de Grensstreek (BEL)
6	PK Ruddervoorde (BEL)
6	Rit/stage 4 Tour de Namur (BEL)
8	Rit/stage 3 Tour de Namur (BEL)
17	WK U23 Richmond (USA)
2014 (beloften/espoirs)
2	Ardooie (BEL)
2	Izegem (BEL)
2	Ichtegem (BEL)
3	Handzame Challenge (BEL)
3	Evergem (BEL)
3	Rit/stage 1 Tour de Moselle (FRA)
3	Rit/stage 4 Tour de Moselle (FRA)
3	Eindstand/general classification Tour de Moselle (FRA)
4	Rit/stage 1 Tour du Piémont Vosgien (FRA)
4	Rit/stage 1 Trois Jours de Cherbourg (FRA)
4	Eindstand/general classification Trois Jours de Cherbourg (FRA)
4	Paris-Tours U23 (FRA)
5	BK U23 Tervuren (BEL)
6	Liedekerkse Pijl (BEL)
8	Eindstand/general classification Tour du Canton de Saint-Ciers (FRA)
9	Rit/stage 1 Tour du Canton de Saint-Ciers (FRA)
9	Rit/stage 3 Triptyque des Monts et Chateaux (BEL)
10	Circuit de Wallonie (BEL)
22	Grand Prix de Wallonie (1.1 BEL)
2013 (beloften/espoirs)
3	Houthulst (BEL)
4	PK Oostnieuwkerke (BEL)
4	Tielt (BEL)
4	BK U23 Lommel (BEL)
6	Rit/stage 1 Tour de Moselle (FRA)
6	Rit/stage 4 Tour de Moselle (FRA)
9	Gullegem (profs) (BEL)
10	Triptyque Ardennais (BEL)
sponsors 2019