UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Amaury Capiot > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2016
Primus Strijdlust Baloise Belgium Tour (BEL, 2.HC)
2015
Omloop Mandel-Leie-Schelde, Meulebeke (Bel.)
2013 (beloften/espoirs)
Nijlen (Bel.)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
2	Rit/stage 3 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
2	Rit/stage 4 PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
3	Paris Bourges (1.1 FRA)
3	Rit/stage 1 PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
4	Rit/stage 5 PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
4	Rit/stage 5 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
5	Paris-Tours (1.HC FRA)
6	Rit/stage 4 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
6	Rit/stage 2 Binck Bank Tour (2.UWT)
6	Rit/stage 3 PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
6	Rit/stage 1 ZLM Tour (2.1 NED)
6	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1 BEL)
8	Brussels Cycling Classic (1.HC BEL)
8	GP de Fourmies / La Voix du Nord (1.HC FRA)
8	Rit/stage 6 Tour of Oman (2.HC OMA)
8	Grand Prix Cerami (1.1 BEL)
8	Ruddervoorde Koerse (BEL)
8	Ninove (BEL)
9	Rit/stage 1 Tour of Oman (2.HC OMA)
9	Ronde van Limburg (1.1 BEL)
9	Rit/stage 7 Binck Bank Tour (2.UWT)
10	Rit/stage 1 Binck Bank Tour (2.UWT)
10	Rit/stage 3 Binck Bank Tour (2.UWT)
10	Rit/stage 1 Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
10	Rit/stage 1 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
11	Belgisch Kampioenschap op de weg, Gent (BEL)
11	Grand Prix Cycliste la Marseillaise (1.1 FRA)
11	Paris-Camembert (1.1 FRA)
11	Paris-Chauny (1.1 FRA)
14	Halle-Ingooigem (1.1 BEL)
15	Scheldeprijs (1.HC BEL)
17	Eindstand/GC PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
19	Rund um Köln (1.1 GER)
19	Eindstand/GC ZLM Tour (2.1 NED)
40	Eindstand/GC Binck Bank Tour (2.UWT)
40	Eindstand/GC 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC FRA)
44	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
46	Eurométropole Tour (1.HC BEL)
47	Sparkassen Münsterland Giro (1.HC GER)
147	Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)
2018
2	Danilith Nokere Koerse (1.HC, BEL)
4	rit/stage 2 Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
6	rit/stage 1 Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
6	Driedaagse De Panne - Koksijde (1.HC, BEL)
6	Rit/stage 2 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC, FRA)
7	Rit/stage 6 Tour of Oman (2.HC OMA)
8	Rit/stage 3 Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
9	Natourcriterium Putte (BEL)
10	Rit/stage 4 Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
10	Memorial Briek Schotte, Desselgem (BEL)
11	Le Samyn (1.1, BEL)
13	Ronde van Drenthe (1.HC, NED)
17	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
17	Paris-Camembert (1.1, FRA)
22	Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland (1.1, NED)
27	Veenendaal - Veenendaal Classic (1.1, NED)
28	Tro-Bro Léon (1.1, FRA)
41	Eindstand/GC 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC, FRA)
43	Eindstand/GC Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
88	Ronde van Vlaanderen (1.UWT, BEL)
2017
5	Clasica de Almeria (1.1 ESP)
2016
3	rit/stage 1 Skoda-Tour de Luxembourg (LUX., 2.HC)
4	rit/stage 2 Driedaagse De Panne-Koksijde (BEL, 2.HC)
4	rit/stage 3a Driedaagse De Panne-Koksijde (BEL, 2.HC)
4	Tour de l’Eurométropole (BEL., 1.1)
4	Grand Prix de la Ville de Pérenchies (FRA., 1.2)
4	rit/stage 2 Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (DEN., 2.HC)
4	Grote Prijs Marcel Kint, Zwevegem (BEL., 1.2)
5	Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (BEL., 1.1)
6	Energiewacht Ronde van Drenthe (NED, 1.1)
6	Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen (BEL., 1.1)
7	Rabobank Dorpenomloop Rucphen (NED, 1.2)
7	Rit/stage 6 Tour of Oman (OMA, 2.HC)
7	Omloop van de Fruitstreek, Alken (Bel.)
7	GP de Fourmies / La Voix du Nord (FRA., 1.HC)
7	Kampioenschap van Vlaanderen (BEL., 1.1)
8	Rit/stage 4 Eneco Tour (BEL./NED., 2.UWT)
8	rit/stage 1 3-Daagse van West-Vlaanderen (BEL, 2.1)
9	rit/stage 1 Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (DEN., 2.HC)
9	Grand Prix José Dubois, Isières (BEL)
10	rit/stage 5 Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (DEN., 2.HC)
10	rit/stage 1 Tour du Limousin (FRA., 2.1)
11	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (BEL., 1.1)
12	Ronde van Limburg (BEL., 1.1)
14	Dwars door Vlaanderen (1.HC)
15	Handzame Classic (BEL, 1.1)
21	Brussels Cycling Classic (BEL., 1.HC)
26	Paris-Tours Elite (FRA., 1.HC)
28	Eindstand/GC Driedaagse De Panne-Koksijde (BEL, 2.HC)
29	Eindstand/GC Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (DEN., 2.HC)
44	Gent - Wevelgem in Flanders Fields (BEL, 1.UWT)
46	Eindstand/GC Eneco Tour (BEL./NED., 2.UWT)
2015
2	GP Frans Melckenbeeck, Lede
4	GP Wase Polders Verrebroek (Bel.)
4	Groene Boulevard Koers - dernycriterium, Hasselt (BEL.)
5	Rit/stage 2 Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
5	Ninove (Bel.)
6	Arnhem-Veenendaal Classic (NED., 1.1)
7	De Kustpijl (BEL., 1.2)
7	Ronde van Limburg (1.1 BEL)
7	Rit/stage 6 Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
7	Rit/stage 1 Arctic Race of Norway (2.HC NOR)
7	Westrozebeke (Bel.)
9	Sparkassen Münsterland Giro (1.HC GER)
9	Omloop van het Houtland Lichtervelde (1.1 BEL)
12	Brussels Cycling Classic (1.HC BEL)
13	Paris-Bourges (1.1 FRA)
21	Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen (1.1 BEL)
40	Eindstand/GC Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
41	E3 Harelbeke (1.UWT BEL)
49	Paris - Tours Elite (1.HC FRA)
2014 (beloften/espoirs)
2 	Jeuk (Bel.)
2 	Rit/stage 4 Carpathian Couriers Race U-23 (2.2U)
3 	Rit/stage 6 Carpathian Couriers Race U-23 (2.2U)
3 	Rit/stage 1 (TTT) Paris-Arras Tour (2.2)
3 	Rit/stage 1 Tour du Loir et Cher E Provost (2.2)
3 	Hakendover (Bel.)
3 	Lommel-Lutlommel (Bel.)
4 	Antwerpse Havenpijl (1.2) 
4 	Handzame (Bel.)
4 	Dilsen-Stokkem (Bel.)
4 	Zonhoven (Bel.)
5 	Rit/stage 5 Ronde van Vlaams Brabant (Bel.)
5 	Rapertingen-Hasselt (Bel.)
5 	Omloop Van De Grensstreek Wervik (Bel.)
5	Schoten (Bel.)
6 	GP Criquielion (1.2) (Bel.)
6 	Rit/stage 5 Carpathian Couriers Race U-23 (2.2U)
6 	Rit/stage 2 Ronde van Vlaams Brabant (Bel.)
6 	Rit/stage 5 Ronde van Oost-Vlaanderen (Bel.)
6 	Tongeren-Mal (Bel.)	
7 	Paris-Roubaix Espoirs (1.2U)
7 	Rit/stage 1 Carpathian Couriers Race U-23 (2.2U)
7 	Eindstand / GC Ronde van Oost-Vlaanderen (Bel.)
7 	Rit/stage 4 Ronde van Oost-Vlaanderen (Bel.)
8	Rit/stage 1 ESJ Wielerweekend
9 	Eindstand / GC Tour du Loir et Cher E Provost (2.2)
9 	Eindstand/GC Paris-Arras Tour (2.2)
9 	Rit/stage 2 Carpathian Couriers Race U-23 (2.2U)
10 	Kernen Omloop Echt-Susteren (1.2)
10 	Rit/stage 3 Ronde van Oost-Vlaanderen (Bel.)
12 	Paris-Tours Espoirs (1.2U)
2013 (beloften/espoirs)
2	Dilsen-Stokkem (Bel.)
2 	Niel (Bel.)
4	Rit/stage 2 XXXI Volta Ciclista a Castello - San Juan de Moro-Vall d'Alba
3 	Halen (Bel.)
7 	Putte (Bel.)
8	Duffel (Bel.)
8	Herderen Riemst (Bel.)
9 	Kortessem (Bel.)
9 	Haaskonk (Bel.)
9 	Wetteren (Bel.)
9	Rit/stage 1 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen (Bel.)
9	Rit/stage 2 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen (Bel.)
9	Rit/stage 3 Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen (Bel.)
10 	Vremde (Bel.)
10 	Hoogstraten (Bel.)
14 	National Championships Belgium U23 - Road Race
21 	Ronde van Limburg (1.2)
27 	GP van de stad Geel (1.2)
30 	Gooikse Pijl (1.2)
2012 (beloften/espoirs)
10	Alken (Bel.)
9	Kerniel (Bel.)
8	Herderen (Bel.)
7	Tongeren (Bel.)
5	Sint-Truiden/Runkelen (Bel.)
sponsors 2019