UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Kenny De Ketele > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2019
Bilka 6 days Copenhagen (DEN, CL2) (+ Moreno De Pauw)
Six Day Hong Kong (HKG) (+ Yoeri Havik)
Madison, Troféu Internacional de Pista UVP-FPC | 120 anos (CL2 POR) (+ Robbe Ghys)
Puntenkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
2018
Madison, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK) (+ Robbe Ghys)
Kopenhagen 6 Day Race (CL2, DEN) (+ Michael Mørkøv)
Sixdays Bremen (CL1, GER) (+ Theo Reinhardt)
Wooning Zesdaagse van Rotterdam (CL2, NED) (+ Moreno De Pauw)
2017
Six Day Series finale, Mallorca (+ De Pauw)
Madison, Belgian International Track Meeting (UCI-klasse 1) (+ De Pauw)
Afvalling, Internationales Radsportmeeting, Dudenhofen (GER.)
Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent (CL1, BEL) (+ Moreno De Pauw)
Madison, Track World Cup III, Milton (CDM, CAN) (+ Lindsay De Vylder)
BK baanwielrennen, ploegkoers (+ Moreno De Pauw)
2016
Sixdays Bremen (GER.) (+ Christian Grasmann)
Berliner 6 Tage-Rennen (GER.) (+ Moreno De Pauw)
Six Day Londen (UK) (+ Moreno De Pauw)
Madison, UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #2 Apeldoorn (NED.) (+ Robbe Ghys)
Six Day Amsterdam (NED.) (+ Moreno De Pauw)
Belgisch Kampioenschap Baanwielrennen - madison (+ Moreno De Pauw)
2015
2015 UEC Derny European Championship, Hannover (GER)
Dernycriterium Sint-Niklaas (BEL.)
Groene Boulevard Koers - dernycriterium, Hasselt (BEL.)
Six Day London (UK) (+ Moreno De Pauw)
2014
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, ploegkoers (+ De Buyst) (Bel.)
Lotto Z6sdaagse Vlaanderen - Gent (Bel.) (+ De Buyst)
Ploegkoers, International Belgian Open, Gent (Bel.) (+ Roy Pieters)
Eindstand UCI Track World Cup 2013/2014 - madison (+ De Buyst)
Berliner 6 Tage-Rennen 2014 (+ Andreas Müller)
Cottbusser Nachte 2014 (+ Jasper De Buyst) (Ger.)
2013
Puntenkoers, track UCI International Belgian Open, Gent (BEL.)
Ploegkoers, track UCI International Belgian Open, Gent (BEL.) (+ De Buyst)
(+ Van Hoecke) Zesdaagse van Amsterdam (NDL.)
Australian Madison Championship, Melbourne (+ Lampater)
2012
Wereldkampioen baanwielrennen, ploegkoers/Madison (+ Gijs Van Hoecke)
Topcompetitie ploegentijdrit TTT 56k, Borlo (Bel.)
Vierdaagse van Grenoble, Fr. (+ Iljo Keisse)
Sixday­Nights Zürich (Ch., 4days) (+ P. Schep)
Open Australian Madison Championships (+ Howard)
2011
Sprintklassement, Vuelta a Burgos (Esp., 2.HC)
Europese Kampioenschap Piste, madison (+ Iljo Keisse - Apeldoorn, Ned.)
Belgisch kampioenschap baanwielrennen, madison (+ Tim Mertens)
2009
Lottozesdaagse Hasselt (Bel.) (+ Risi)
Wereldbeker 2009/2010, #1, Manchester (GBR) - ploegkoers (+ Mertens)
Europese pistekampioenschappen, Gent (Bel.) - Derny
2008
Madison, UCI Track World Cup 2007/2008 #3, Los Angeles (USA) (+ Mertens)
Grote Prijs Lanssens & Devaere - Dentergem (Bel.)
Belgisch Kampioenschap ploegkoers, Gent (Bel.) (+ De Ketele)
Europees Kampioenschap ploegkoers, Alkmaar (Ned.) (+ De Ketele)
> 1 mei 2007 (prof)
Memorial Noël Foré, Gent (Bel.) (+ Mertens)
BK piste, derny, Gent (Bel.)
BK piste, omnium, Gent (Bel.)
BK piste, 1 km., Gent (Bel.)
BK piste, ploegkoers, Gent (Bel.) (+ Keisse)
BK piste, ploegenachtervolging, Gent (Bel.) (+ Cornu, De Poortere en Mertens)
< 1 mei 2007 (beloften/espoirs)
piste, Belgisch kampioen puntenkoers
piste, Belgisch kampioen derney
2006 (beloften/espoirs)
piste, Europees kampioen ploegkoers
piste, Belgisch kampioen 1000 m.
piste, Belgisch kampioen ploegenachtervolging
Prov. kampioen ITT Oost-Vl. (Bel.)
2005 (beloften/espoirs)
piste, Europees kampioen ploegkoers
piste, Toekomstzesdaagse in München (+ Schets)
piste, Belgisch kampioen ploegkoers (+ Schets)
piste, Koppelomnium Alkmaar met Steve Schets
piste, Ploegomnium te St.Etienne
piste, Meeting Alkmaar
piste, Derny cup
piste, Kerstmeeting Dernyfestival Kuipke
weg, Ninove (Bel.)
2004 (beloften/espoirs)
piste, Europees kampioen ploegkoers (+ Keisse)
piste, Belgisch kampioen kilometer
piste, Belgisch kampioen indiv. achtervolging
piste, Belgisch kampioen ploegkoers (+ Schets)
piste, Toekomstzesdaagse van Bremen (+ De Ketele)
piste, Toekomstzesdaagse van Gent (+ Schets)
weg, Kampioenschap van Vlaanderen

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
2	Puntenkoers Cottbuser Nächte (CL1 GER)
2	Madison Japan Track Cup II (CL1 JAP) (+ Robbe Ghys)
2	Omnium Japan Track Cup I (CL1 JAP)
2	Omnium Japan Track Cup II (CL1 JAP)
2	Madison, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL) (+ Robbe Ghys)
3	Madison Japan Track Cup I (CL1 JAP) (+ Robbe Ghys)
3	Madison Japan Track Cup I (CL1 JAP) (+ Robbe Ghys)
3	Omnium, Troféu Internacional de Pista Anadia Cidade do Desporto (CL2 POR)
3	Zesdaagse Manchester (+ Hesters)
3	Ploegkoers UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL) (+ Robbe Ghys)
3	Omnium, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
4	Omnium, Track Grand Prix Minsk (CL1, BLR)
4	Puntenkoers, Track Grand Prix Minsk (CL1,  BLR)
4	Omnium, Troféu Internacional de Pista Anadia Cidade do Desporto (CL2 POR) (Robbe Ghys)
4	Achtervolging, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
9	Puntenkoers UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL)
9	Ploegenachtervolging UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL) (+ Ghys, De Vylder, Van Den Bossche)
10	Scratch, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
46	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT TUR)
2018
2	Ploegenachtervolging Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR)
2	Puntenkoers, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
2	Lotto Zesdaagse Vlaanderen – Gent (BEL) (+ Robbe Ghys)
2	Six Day Berlin (CL1, GER) (+ Moreno De Pauw)
2	Six Day Series, final (Mallorca) (+ Moreno De Pauw)
2	3 Jours d'Aigle (CHE) (+ Robbe Ghys)
3	Omnium Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA)
4	Madison Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA) (+ De Pauw)
4	Madison, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN) (+ Ghys)
5	Puntenkoers, UCI Track World Championships 2017/2018, Apeldoorn (NED)
7	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN) (NIEUW BR)
7	Ploegenachtervolging, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
7	Scratch, Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA)
7	Ploegkoers Tissot UCI Track Cycling World Cup III 2018/2019, Berlijn (CDM, GER) (+ De Vylder)
7	Ploegenachtervolging, Tissot UCI Track Cycling World Cup III 2018/2019, Berlijn (CDM, GER)
8	Ploegkoers, UCI Track World Championships 2017/2018, Apeldoorn (NED) (+ De Pauw)
9	Ploegkoers, Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR) (+ De Pauw)
9	Puntenkoers, UCI Track Cycling World Cup I 2018/2019, Saint-Quentin-en-Yvelines (CDM, FRA)
9	Rit/stage 7 Rás Tailteann (2.2, IRL)
9	Eindstand/GC Rás Tailteann (2.2, IRL)
10	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup I 2018/2019, Saint-Quentin-en-Yvelines (CDM, FRA)
2017
2	Puntenkoers WK baanwielrennen / UCI Track World Championships, Hong Kong
2	Madison Track World Cup I, Pruskow (CDM, POL) (+ De Pauw)
3	Madison WK baanwielrennen / UCI Track World Championships, Hong Kong (+ De Pauw)
3	Puntenkoers UCI Track World Cup 3, Milton (CDM, CAN)
3	(+ De Pauw) Six Day London (CL1, GBR)
3	BK baanwielrennen, puntenkoers, VWEM Gent (BEL)
4	(+ De Pauw) Zesdaagse van Rotterdam (NED)
4	(+ Grassman & last night + Graf) Sixdays Bremen (GER.)
5	Madison UCI Track World Cup 2, Manchester (CDM, GBR) (+ De Pauw)
5	Ploegenachtervolging UCI Track World Cup 2, Manchester (CDM, GBR) (BR: 3.59.329 met Weemaes, Thijssen & Ghys)
5	Omnium, Internationales Radsportmeeting, Dudenhofen (GER.)
5	BK baanwielrennen, scratch, VWEM Gent (BEL)Scratch
6	Ploegkoers, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.) (+ De Pauw)
6	Deurne Dernycriterium (BEL.)
8	Ploegenachtervolging UCI Track World Championships (Hong Kong) (+ De Pauw, Ghys, De Vylder/Thijssen)
8	Scratch, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.)
8	Ploegenachtervolging, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.) (+ oa De Pauw)
9	Ploegenachtervolging, Track World Cup I, Pruskow (CDM, POL) (+ oa De Pauw)
2016
2	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #2 Apeldoorn (NED.) (+ De Pauw, Rickaert, Ghys, Thijssen)	
2	Puntenkoers, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA)
2	Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent (+ De Pauw)
2	6 days Copenhagen (DEN.) (+ De Pauw)
3	Ploegkoers, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA) (+ De Pauw)
3	Puntenkoers, WK baanwielrennen - London
3	Ploegkoers, Wereldbeker / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #1 Glasgow (UK) (+ De Pauw)
5	Zesdaagse van Rotterdam (NED.) (+ De Pauw)
5	Puntenkoers, Wereldbeker / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #1 Glasgow (UK)
5	Puntenkoers, Wereldbeker / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #2 Apeldoorn (NED)
5	Ploegenachtervolging Wereldbeker, / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #1 Glasgow (UK) (+ De Pauw, De Vylder, Ghys,)
7	Ploegkoers, WK baanwielrennen - London (+ De Pauw)
7	Puntenkoers, Coupe de France Piste Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA)
7	18e Natour dernycriterium Antwerpen (BEL.)
7	Dernyfestival Wetteren (BEL.)
7	Ploegenachtervolging, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA) (+ De Pauw, De Vylder, Ghys,)
2015
2	Lotto 6daagse Vlaanderen - Gent (BEL., 6days) (+ Van Hoecke)
2	Open des Nations de Roubaix, omnium (FRA., Cl1)
2	Radsport-Meeting Dudenhofen, omnium (GER., class 1) 
2	Madison, Revolution Series 2015/16 - Round 1 (UK) (+ De Pauw)
2	Berliner 6-Tage (Ger.)
2	3-daagse Cottbuser Nächte (Ger.) (+ Moreno De Pauw)
3	Madison, International Belgian Open, Gent (BEL., UCI klasse 1) (+ Jules Hesters, junior)
4	Puntenkoers, Track Revolution Series round 6 - Manchester (UK)
5	Omnium, UCI World Track Championships #2 2015/2016, Cambridge (NZL.)
5	Ploegenachtervolging UCI World Track Championships #3 2014/2015, Cali (Col.)
5	Madison, UEC Track Elite European Championships - EK Piste 2015, Grenchen (SUI) (+ De Pauw)
6	Omnium, Revolution Series 2015/16 - Round 1 (UK)
7	Finale Ploegenachtervolging UCI World Track Championships #3 2014/2015, Cali (Col.) (4:06:00)
7	Grand Prix Criquielion (1.2 BEL)
7	Madison Timetrial, Revolution Series 2015/16 - Round 1 (UK) (+ De Pauw)
8	Ploegenachtervolging UCI World Track Championships #3 2014/2015, Cali (Col.)
8	Ploegenachtervolging UEC Track Elite European Championships - EK Piste 2015, Grenchen (SUI)
8	Na Tour Criterium Sint-Niklaas (BEL.)
35	Eindstand/GC Tour of Norway (2.HC)
35	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
47	Eindklassement/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.HC TUR)
2014
2 Madison (+ De Buyst), UCI Track Worldcup / Wereldbeker piste #3, Guadalajara (MEX.)
2 Ploegkoers, European Track Championships Elite, Baie-Mahault (Guadeloupe) (+ Vergaerde)
2 Zesdaagse Rotterdam (+ De Buyst) (Ned.)
2 Puivelde - St.-Niklaas (Bel.)
2 Puntenkoers, International Belgian Open, Gent (Bel.)
3 Scratch, Track Revolution Series round 1, Manchester (GBR.)
3 Lede (Bel.)
3 Sint-Niklaas - Natourcriterium / derny (Bel.)
3 Puntenkoers, International Track Cycling Event, GP Poland, Pruszkow (CL.1)
3 Sixday-Nights Zürich (+ De Buyst)
4 Kortemark (Bel.)
5 (+ De Buyst) Ploegkoers UCI World Track Championships, Cali (Col.)
5 TTT (Belgium) Tour de Gironde cycliste international (Fra., 2.2)
5 Omnium, Open International de Roubaix (Fr.)
7 Puntenkoers, Track Revolution Series round 1, Manchester (GBR.)
8 dernycriterium Hasselt (Bel.)
9 Ploegenachtervolging UCI World Track Championships, Cali (Col.)
9 Omnium, European Track Championships Elite, Baie-Mahault (Guadeloupe) (+ Vergaerde)
9 Omnium, International Track Cycling Event, GP Poland, Pruszkow (CL.1)
9 dernycriterium Wetteren (Bel.)
15 Coppa Bernocchi (Ita., 1.1)
29 Sparkassen Münsterland Giro (Ger., 1.1)
2013
2 Berliner 6 Tage-Rennen 2013 (+ Luke Roberts)
2 Sixday-Nights Zürich (CH.) (+ Jasper De Buyst)
3 (+ Van Hoecke) Lotto-Zesdaagse Vlaanderen-Gent (BEL.)
3 (+ Van Hoecke) Ploegkoers, track European Championships (NED)
4 Puntenkoers, track European Championships (NED)
4 Individuele achtervolging, track UCI International Belgian Open, Gent (BEL.)
5 Omnium, UCI Track GP Poland
5 Scratch, track UCI International Belgian Open, Gent (BEL.)
5 ZesDaagse van Rotterdam, Nld. (+ Gijs Van Hoecke)
6 Puntenkoers, UCI Track World Cup I Manchester (GBR)
6 Ploegenachtervolging, track European Championships (NED)
7 België Ploegenachtervolging UCI Wereldkampioenschappen Piste, Minsk (Wit-Rusland)
8 Ploegkoers (+ Van Hoecke) UCI Wereldkampioenschappen Piste, Minsk (Wit-Rusland)
8 Cottbuser Nächte 2013 (+ Roy Pieters)
9 Ploegenachtervolging (+ De Pauw, Vergaerde, Rickaert), UCI Wereldbeker piste #2 (MEX.)
10 Puntenkoers UCI Wereldkampioenschappen Piste, Minsk (Wit-Rusland)
10 rit/stage 2 An Post Ras (Irl., 2.2)
10 dernycriterium Lombardsijde (Bel.)
2012
2 UCI Track World Cup III, Beijing (CHN) / Ploegkoers (+ Tim Mertens)
2 Lotto Zesdaagse Vlaanderen­ Gent (Bel.) (+ Van Hoecke)
2 Dernycriterium Deurne (Bel.)
3 Puntenkoers, UCI Wereldkampioenschappen piste (Melbourne, AUS.)
3 Ploegenachtervolging finale, UCI Track Cycling World Cup 2012/2013 - UK - Glasgow (+ Van Hoecke, De Buyst, De Pauw)
3 Berliner 6 Tage Rennen (GER., 6D2) (+ Iljo Keisse)
4 UCI Track World Cup III, Beijing (CHN) / Omnium
4: België Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup 2011/2012 - VK - London
4: België Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup 2012/2013 #1 - Cali (Col.)
4 Zesdaagse van Amsterdam (Nld.) (+ Gijs Van Hoecke)
6 Omnium, UCI Track Cycling World Cup 2012/2013 - UK - Glasgow
6: België Ploegenachtervolging, UCI Wereldkampioenschappen piste (Melbourne, AUS.)
6 Copenhagen 6-days (DEN., 6D2) (+ Tim Mertens)
9 Olympische Spelen, baanwielrennen, ploegenachtervolging (met Cornu, Van Hoecke + Dufrasne)
10 UCI Track World Cup III, Beijing (CHN) / ploegenachtervolging (+ Mertens, De Poortere, Schets)
2011
2 zesdaagse Rotterdam (Ned.) (+ Keisse)
6 Copenhagen 6-days (Dan.) (+ Mertens)
7 WK track Ploegkoers – Apeldoorn (Nl.)(+ Mertens)
7 Berliner 6 Tage Rennen (Ger.) (+ Mertens)
7 Bremen Sechs-Tage-Rennen (Ger.) (+ Mertens)
7 6Daagse Amsterdam (Ned.) (+ Barry Markus)
10 Lede (Bel.)
30 Eindstand/general classification Delta Tour Zeeland (Ned., 2.1)
2010
2 EK Piste, Pruszkow (Pol.) (+ Mertens)
2 piste, Vlaams kampioenschap ploegkoers (+ Mertens)
2 6 Daagse Vlaanderen - Gent (Bel.) (+ Leif Lampater)
5 Grenoble, 6-jours (Fra.) (+ Mertens)
6 Zurcher 6-Tagerennen (Sui.) (+ Mertens)
6 Rabobank 6-daagse van Rotterdam (Ned.)
7 6daagse van Amsterdam (Ned.) (+ Mertens)
8 Berliner 6 Tage Rennen, Ger.(+ Beikirch)
2009
3 Berliner 6 Tage Rennen, Ger.(+ Kluge)
4 UCI Track Cycling World Championships, Pruszkow, Poland - ploegkoers (+ Mertens)
4 6-daagse van Amsterdam (Ned.) (+ Keisse)
5 Six days Kopenhagen, Den.(+ T. Mertens)
5 Bremer Sechs-Tage-Rennen, Ger. (+ Van Bon)
5 Rabobank Zesdaagse van Rotterdam, Ned.(+ Van Bon)
5 UCI Track Cycling World Cup #5, Ploegkoers, Kopenhagen, (Dan.) (+ Mertens)
5 z6s-daagse Vlaanderen-Gent (Bel.) (+ Keisse)
5 6-daagse van Munchen (Ger.) (+ Kluge)
6 Europese pistekampioenschappen, Gent (Bel.) - Ploegkoers (+ Mertens)
8 Wereldbeker 2009/2010, #1, Manchester (GBR) - puntenkoers
9 derny's, Strombeek-Bever (Bel.)
2008
2 Lottozesdaagse Hasselt (Bel.) (+ De Ketele)
2 6-Giorni delle Rose, Fiorenzuola (It., 6d.) (+ Keisse)
2 Ploegkoers, UCI Track World Cup 2008/2009 #1, Manchester (Gbr.) (+ Keisse)
2 BK baanwielrennen, open puntenrit
3 BK baanwielrennen, open 1000m.
3 BK baanwielrennen, open omnium
4 Ploegkoers, Olympische Spelen, piste (Beijing, China) (+ Keisse)
4 BK baanwielrennen, open 200m.
4 Dernycriterium Strombeek – Bever (Bel.)
4 Dernywedstrijd Deurne (Bel.)
5 Ploegkoers, UCI Track World Cup 2007/2007 #4, Copenhagen (Dan.)
5 Six days Kopenhagen (Den., 6d) (+ Mertens)
8 Zesdaagse van Amsterdam, Ned. (+ Mertens)
8 BK baanwielrennen, scratch
9 Berliner 6 Tage Rennen (Ger.) (+ Hester)
9 Ploegenachtervolging, UCI Track World Cup 2007/2008 #3, Los Angeles (USA) (+ Cornu, De Poortere en Mertens)
9 Ploegenachtervolging, UCI Track World Cup 2008/2009 #1, Manchester (Gbr.) (+ Mertens, De Poortere & Vlasselaer)
10 dernyfestival Wetteren (Bel.)
> 1 mei 2007 (prof)
2 BK piste, Gent, indiv. achtervolging (Bel.)
3 Lede (Bel.)
3 BK piste, Gent, scratch (Bel.)
4 z6s-daagse Vlaanderen - Gent (Bel.) (+ Villa)
6 EK Piste/Track Alkmaar, Ned, ploegkoers (+ Keisse)
7 UCI Track World Cup 2007/2008 #2, Beijing, ploegkoers (CHN) (+ Keisse)
8 Zesdaagse van Amsterdam (Ned.) (+ Stroetinga)
< 1 mei 2007 (beloften/espoirs)
2 Belgisch kampioenschap scratch
2 Track Worldcup Los Angeles, ploegkoers (+ Schets)
2 meeting Gent, puntenkoers (Bel.)
2 rit/stage 3 Giro del Capo (It., 2.2)
3 Belgisch kampioenschap achtervolging
5 Lotto 6-Daagse Hasselt (+ Müller) (Bel.)
6 Zesdaagse Rotterdam (Ned.)
6 Track Worldcup Los Angeles - ploegenachtervolging
6 Copenhagen 6-days, (+ Schets)
7 WK Piste/Track Mallorca, ploegkoers (+ Keisse)
7 eindklassement/general classification Giro Del Capo (It.)
7 eindstand/general classification Giro del Capo (It., 2.2)
10 Six Days of Berlin (+ Schets)
10 Track Cycling World Championships, ploegenachtervolging
2006 (beloften/espoirs)
2 Belgisch Kampioenschap achtervolging
5 Belgisch Kampioenschap scratch
5 Lotto zesdaagse Hasselt (+ Schets)
5 UCI Track Cycling World Cup #2, Moskou, ploegkoers/madison (+ Keisse)
8 rit/stage Triptique des Barrages
9 eindklassement/general classification Triptique des Barrages
9 Belgisch Kampioenschap ITT
2005 (beloften/espoirs)
2 eindklassement/general classification Ronde Vlaams-Brabant
2 Schellebelle (Bel.)
2 Meise - Wolvertem (Bel.)
2 Koningshooikt (Bel.)
2 Belgisch kampioenschap omnium (Bel.)
2 WK Manchester, ploegkoers (+ Van Mechelen)
2 UIV cup Bremen (+ Steve Schets)
2 UIV cup Copenhagen (+ Steve Schets)
2 Derny Keulen
3 Finale Moscou (+ Schets)
5 6-daaagse Gent (+ Aeschbach)
2004 (beloften/espoirs)
2 Track worldcup Manchester, ploegkoers (+ Van Mechelen)
2 Toekomstzesdaagse Amsterdam (+ Schets)
2 Toekomstzesdaagse München (+ Schets)
2 Toekomstzesdaagse Berlijn (+ Schets)
3 Toekomstzesdaagse Copenhagen (+ Schets)
3 Prov. kampioenschap ITT
5 Belgisch kampioenschap ITT
sponsors 2019