UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Moreno De Pauw > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2019
Bilka 6 days Copenhagen (DEN, CL2) (+ Kenny De Ketele)
Madison, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL) (+ De Vylder)
2018
Ploegkoers Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK) (+ Robbe Ghys)
Dernycriterium 's Gravenwezel (BEL.)
Wooning Zesdaagse van Rotterdam (CL2, NED) (+ Kenny De Ketele)
Madison, Dublin International Track Grand Prix (IRL) (+ Ghys)
2017
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, Omnium (Bel.)
Six Day Series finale, Mallorca (+ De Ketele)
Madison, Belgian International Track Meeting (UCI-klasse 1) (+ De Ketele)
Omniumn Internationales Radsportmeeting, Dudenhofen (GER.)
Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent (CL1, BEL) (+ Kenny De Ketele)
Omnium, Meeting Cyclign Vlaanderen, Gent (BEL.)
BK baanwielrennen, scratch, VWEM Gent (BEL)
BK baanwielrennen, ploegkoers (+ Kenny De Ketele)
2016
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, Omnium (Bel.)
Berliner 6 Tage-Rennen (GER.) (+ Kenny De Ketele)
Scratch, Trofeu Ciutat de Barcelona - Memorial Miquel Poblet (ESP.)
Six Day Londen (UK) (+ Kenny De Ketele)
Six Day Amsterdam (NED.) (+ Kenny De Ketele)
Omnium, Wintermeeting WBV, Gent (BEL., Cl2)
Belgisch Kampioenschap Baanwielrennen - madison (+ Kenny De Ketele)
Belgisch Kampioenschap Baanwielrennen - Puntenkoers
2015
Six Day London (UK) (+ De Ketele)
Omniummeeting Wielerbond Vlaanderen (Bel.)
Madison @ Omniummeeting Wielerbond Vlaanderen (Bel.) (+ Nicky Cocquyt)
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, 1000m. (Bel.)
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, Afvalling. (Bel.)
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, Scratch (Bel.)
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, Madison (+ Nicky Cocquyt) (Bel.)
2014
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, 1000m. (Bel.)
Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, puntenkoers (Bel.)
International Belgian Xmas meeting, ploegkoers (+ Vergaerde)
2013 (beloften/espoirs)
Kampioenschap vh Waasland, Belsele
rit/stage 8 An Post Rás (Irl., 2.2)
Piste, Belgisch Kampioenschap, Omnium
Piste, Belgisch Kampioenschap, ITT 1000m.
2012 (beloften/espoirs)
Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap Scratch
Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap ploegkoers (+ Nicky Cocquyt)
2011 (beloften/espoirs)
2 overwinningen op de weg
2010 (beloften/espoirs)
Vlaams Kampioenschap baanwielrennen, omnium
Internationale meeting Gent, baanwielrennen, omnium

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
4	Madison, Europese Spelen Track Cycling, Minsk (BLR) (+ Fabio Van Den Bossche)
6	Sixdays Bremen (CL2, GER) (+ Wim Stroetinga)
6	GP Uitvaarten Verwilt - Dernycriterium Wilrijk (BEL)
7	Madison Cottbuser Nächte (CL1 GER) (+ De Vylder)
7	Madison, Troféu Internacional de Pista Anadia Cidade do Desporto (CL2 POR)(+ Hesters)
8	Woningzesdaagse Rotterdam (CL2, NED) (+ Pim Ligthart)
9	Criterium Herzele (BEL)
102	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT TUR)
2018
2	Ploegenachtervolging Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR)
2	Puntenkoers, Dublin International Track Grand Prix (IRL)
2	Six Day Berlin (CL1, GER) (+ De Ketele)
2	Six Day Series, final (Mallorca) (+ Kenny De Ketele)
2	Kopenhagen 6 Day Race (CL2, DEN) (+ Yoeri Havik)
3	Omnium, Dublin International Track Grand Prix (IRL)
3	Puntenkoers, Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK)
4	Omnium, Track Grand Prix Kyiv  (CL2, UKR)
4	Madison, Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA) (+ De Ketele)
4	Scratch, International Sprint & Omnium meeting Dudenhofen (GER.)
4	Scratch, Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK)
6	Zesdaagse van Bremen (GER.) (+ Leif Lampater)
6	Puntenkoers, Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA)
6	Profronde Dernycriterium Deurne (BEL.)
6	Omnium, Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK)
7	Lotto Zesdaagse Vlaanderen – Gent (BEL) (+ De Vylder)
7	Dernycriterium Antwerpen (BEL)
7	Ploegenachtervolging, Tissot UCI Track Cycling World Cup III 2018/2019, Berlijn (CDM, GER)
8	Scratch, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN)
8	Puntenkoers Track Grand Prix Kyiv  (CL2, UKR)
8	Ploegkoers, UCI Track World Championships 2017/2018, Apeldoorn (NED) (+ De Ketele)
8	Afvalkoers, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
9	Ploegkoers, Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR) (+ De Ketele)
10	Puntenkoers, International Sprint & Omnium meeting Dudenhofen (GER.)
2017
2	Madison Track World Cup I, Pruskow (CDM, POL) (+ De Ketele)
3	Madison WK baanwielrennen / UCI Track World Championships, Hong Kong (+ De Ketele)
3	(+ De Ketele) Six Day London (CL1, GBR)
4	(+ De Ketele) Zesdaagse van Rotterdam (NED)
4	BK baanwielrennen, puntenkoers, VWEM Gent (BEL)
5	Madison UCI Track World Cup 2, Manchester (CDM, GBR) (+ De Ketele)
5	Omnium, Dublin International Track Grand Prix
6	Scratch, Internationales Radsportmeeting, Dudenhofen (GER.)
6	Ploegkoers, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.) (+ De Ketele)
7	VIO-Natourcriterium Sint-Niklaas (BEL.)
8	Ploegenachtervolging UCI Track World Championships (Hong Kong) (+ De Ketele, Ghys, De Vylder/Thijssen)
8	Ploegenachtervolging Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.) (+ oa De Ketele)
8	Scratch UCI Track World Cup 2, Manchester (CDM, GBR)
9	Ploegenachtervolging Track World Cup I, Pruskow (CDM, POL) (+ oa De Ketele)
10	Puntenkoers, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.)
10	Wetthra Dernycriterium, Wetteren (BEL.)
2016
2	Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent (+ De Ketele)
2	6 days Copenhagen (DEN.) (+ De Ketele)
2	Belgisch Kampioenschap Baanwielrennen - 1000m.
2	Belgisch Kampioenschap Baanwielrennen - Scratch
2	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #2 Apeldoorn (NED.) (+ De Ketele, Rickaert, Ghys, Thijssen)	
3	Scratch, Wereldbeker / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #2 Apeldoorn (NED)
3	Ploegkoers, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA) (+ De Ketele)
3	Ploegkoers, Wereldbeker / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #1 Glasgow (UK) (+ De Ketele)
3	Omnium Dublin International Track Grand Prix (IRL)
3	Puntenkoers Dublin International Track Grand Prix (IRL)
3	Ploegenachtervolging Track Grand Prix Poland, Pruszków (POL) (oa + Vergaerde)
4	Scratch Dublin International Track Grand Prix (IRL)
5	Zesdaagse van Rotterdam (NED.) (+ De Ketele)
5	Ploegenachtervolging Wereldbeker, / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #1 Glasgow (UK) (+ De Ketele, De Vylder, Ghys,)
6	Profronde van Deurne / dernycriterium (BEL.)
7	Ploegkoers, WK baanwielrennen - London (+ De Ketele)
7	Ploegenachtervolging, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA) (+ De Ketele, De Vylder, Ghys,)
8	Melle (BEL.)
10	Sixdays Bremen (GER.) (+ Lucas Liß)
2015
2	Madison, Revolution Series 2015/16 - Round 1 (UK) (+ De Ketele)
2	3-daagse Cottbuser Nächte (Ger.) (+ De Ketele)
3	Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, puntenkoers (Bel.)
4	Radsport-Meeting Dudenhofen, omnium (GER., class 1)
5	Lotto 6daagse Vlaanderen - Gent (BEL., 6days) (+ Kneisky)
5	Afvalling, UEC Track Elite European Championships - EK Piste 2015, Grenchen (SUI)
5	Madison, UEC Track Elite European Championships - EK Piste 2015, Grenchen (SUI) (+ De Ketele)
7	Finale Ploegenachtervolging UCI Track Worldcup #3 2014/2015, Cali (Col.) (4:06:00)
7	Madison Timetrial, Revolution Series 2015/16 - Round 1 (UK) (+ De Ketele)
8	First Round Ploegenachtervolging UCI Track Worldcup #3 2014/2015, Cali (Col.)
8	Ploegenachtervolging, UEC Track Elite European Championships - EK Piste 2015, Grenchen (SUI)
9	Ploegenachtervolging, Wereldkampioenschappen baanwielrennen (Frankrijk - Montigny-le-Bretonneux)
9	Madison, UCI Track Cycling World Cup - Wereldbeker baanwielrennen 2015/2016 #1, Cali, Columbia (+ De Vylder)
9	Dublin International Track Grand Prix, omnium (Ireland)
9	Na Tour Criterium Sint-Niklaas (BEL.)
2014
2 Ploegkoers, International Belgian Open (Bel.) (+ Vergaerde)
2 Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, scratch (Bel.)
2 Belgisch Kampioenschap baanwielrennen, ploegkoers (+ Vergaerde) (Bel.)
3 International Belgian Xmas meeting, scratch, Gent
4 International Belgian Xmas meeting, puntenkoers, Gent
4 Omnium, International Belgian Open (Bel.)
6 Lotto Z6sdaagse Vlaanderen - Gent (+ Christian Grasmann)
9 Ploegenachtervolging UCI World Track Championships, Cali (Col.)
2013 (beloften/espoirs)
2 Rit/stage 1 Ronde van Vlaams Brabant (Bel.)
2 Kermiskoers Belsele (Bel.)
2 Sint-Gillis-Waas (Bel.)
2 Piste, Belgisch Kampioenschap, Madison (+ Cocquyt)
3 Scratch, Track International Belgian Open, Gent
4 Madison (+ Cocquyt), Track International Belgian Open, Gent
4 Piste, memorial Peter Harinck, omnium (Bel.)
4 Track European Championships U23, Madison
4 Track European Championships U23, Scratch
4 Piste, Belgisch Kampioenschap, Puntenkoers
4 Track European Championships, Ploegenachtervolging
5 Omnium, Track International Belgian Open, Gent
5 Puntenkoers, Track International Belgian Open, Gent
5 rit/stage 8 An Post Rás (Irl., 2.2)
5 Triptyque Ardennais (Bel.)
5 Piste, Belgisch Kampioenschap, Scratch
6 Hulshout (Bel.)
6 Baanwielrennen, Europese Kampioenschappen, Ploegenachtervolging
7 Zuidkempische Pijl - GP Wilfried Peeters, Mol (Bel.)
7 Baanwielrennen, Europese Kampioenschappen, Madison
8 Scratch UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste #2, Aguascalientes
8 Track World Championships, Scratch (Pol., Minsk)
9 Ploegenachtervolging UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste #2, Aguascalientes
9 Eindstand Ronde van Vlaams Brabant (Bel.)
9 Rit/stage 4 Ronde van Vlaams Brabant (Bel.)
2012 (beloften/espoirs)
Olympische selectie Londen 2012
2 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap puntenkoers
3 Europees Kampioenschap Baanwielrennen, ploegenachtervolging
3 Europees Kampioenschap Baanwielrennen U23, omnium
3 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap Derny
3 UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste Glasgow, ploegenachtervolging
3 Sinaai (Bel.)
5 UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste Peking, scratch
5 rit/stage 8 An Post Rás (Irl., 2.2)
2011 (beloften/espoirs)
2 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap omnium
2 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap puntenkoers
2 Vlaams Kampioenschap baanwielrennen, ploegkoers (+ De Ketele)
3 Europees kampioenschap baanwielrennen U23, omnium
5 Europees kampioenschap baanwielrennen U23, ploegenachtervolging
8 UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste Cali, ploegkoers (+ De Buyst)
8 UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste Cali, ploegenachtervolging
10 UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste Astana, ploegkoers
2010 (beloften/espoirs)
2 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap ploegenachtervolging
2 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap 1km.
3 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap omnium
3 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap scratch
3 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap ploegkoers (+ Ken De Fauw)
4 Baanwielrennen, Belgisch Kampioenschap derny
8 UCI Elite Track Worldcup / Wereldbeker piste Melbourne, ploegkoers (+ Nicky Cocquyt)
sponsors 2019