UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Lindsay De Vylder > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2019
Omnium, Troféu Internacional de Pista Anadia Cidade do Desporto (CL2 POR)
Madison, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL) (De Pauw)
Scratch, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
Omnium, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
2018
Omnium, Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK)
Omnium, Internationale Meeting, VWEM Gent (BEL)
Ploegkoers (+ Robbe Ghys), Internationale Meeting, VWEM Gent (BEL)
Omnium Track Grand Prix Favorit Brno (CL2, CZE)
Omnium Track Grand Prix Kyiv (CL2, UKR)
2017
Madison, Troféu Internacional de Anadia (POR) (+ Robbe Ghys)
Puntenkoers U23, Troféu Internacional de Anadia (POR)
Puntenkoers, Belgian International Track Meeting (UCI-klasse 1)
Madison, U23 Track European Championships, Anadia (+ Robbe Ghys)
Madison, Track World Cup III, Milton (CDM, CAN) (+ Kenny De Ketele)
2016 (beloften/espoirs)
Rit/stage 4 Essor Breton (FRA.)
Rit/stage 2 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
Essor Breton Points classification (FRA.)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
4	Puntenkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
5	Omnium, Troféu Internacional de Pista UVP-FPC | 120 anos (CL2 POR)
6	Achtervolging, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
7	Madison Cottbuser Nächte (CL1 GER) (+ De Pauw)
9	Ploegenachtervolging UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL) (+ De Ketele, Ghys, Van Den Bossche)
10	75e Groot Herstcriterium Oostrozebeke (BEL)
12	Schaal Sels Merksem (1.1 BEL)
26	Eindstand/GC ZLM Tour (2.1 NED)
43	GP de Fourmies / La Voix du Nord (1.HC FRA)
47	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT TUR)
2018
2	Ploegenachtervolging Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR)
2	Puntenkoers Track Grand Prix Kyiv  (CL2, UKR)
3	Rit/stage 2 Rás Tailteann (2.2, IRL)
3	Rit/stage 3 Rás Tailteann (2.2, IRL)
4	Omnium, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN)
6	Omnium Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA)
6	Madison Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA) (+ Robbe Ghys)
7	Lotto Zesdaagse Vlaanderen – Gent (BEL) (+ De Pauw)
7	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN) (NIEUW BR)
7	Ploegenachtervolging, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
7	Ploegenachtervolging, Tissot UCI Track Cycling World Cup III 2018/2019, Berlijn (CDM, GER)
9	Omnium, Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR)
9	Grote prijs Jean-Pierre Monseré (1.1, BEL)
10	Scratch, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
10	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup I 2018/2019, Saint-Quentin-en-Yvelines (CDM, FRA)
14	Paris-Bourges (1.1, FRA)
19	GP de Fourmies / La Voix du Nord (1.HC, BEL)
2017
2	Ploegenachtervolging, U23 Track European Championships, Anadia (+ Robbe Ghys, Sasha Weemaes, Gerben Thijssen)
2	Omnium, UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #3, Cali Columbia
2	BK baanwielrennen, 1 km TT, VWEM Gent (BEL)
2	BK baanwielrennen, Scratch, VWEM Gent (BEL)
2	BK baanwielrennen, Puntenkoers, VWEM Gent (BEL)
2	BK baanwielrennen, Ploegkoers, VWEM Gent (BEL) (+ Robbe Ghys)
2	Belsele (BEL)
3	Omnium, Belgisch Kampioenschap baanwielrennen 2017/2018, VWEM Gent (BEL)
3	Omnium, Belgisch Kampioenschap baanwielrennen 2016/2017, VWEM Gent (BEL)
4	Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent (CL1, BEL) (+ Robbe Ghys)
4	Omnium, U23 Track European Championships, Anadia
4	Madison, UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #3, Cali Columbia (+ Rickaert)
4	Omnium, Track Grand Prix Poland, Pruszków
5	Puntenkoers, Track World Cup I, Pruskow (CDM, POL)
5	Scratch U23, baanwielrennen, Troféu Internacional de Anadia (POR)
6	Omnium, baanwielrennen, Troféu Internacional de Anadia (POR)
6	Puntenkoers elite, baanwielrennen, Troféu Internacional de Anadia (POR)
6	Omnium, Belgian International Track Meeting (UCI-klasse 1) 
7	Ploegenachtervolging UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #3, Cali Columbia
7	Omnium, Track World Cup III, Milton (CDM, CAN)
7	Omnium, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Berlijn (GER.)
8	Omnium, Track World Cup 2, Manchester (CDM, GBR)
8	Ploegenachtervolging UCI Track World Championships (Hong Kong) (+ De Ketele, De Pauw, Ghys, Thijssen)
9	Scratch elite, baanwielrennen, Troféu Internacional de Anadia (POR)
10	Omloop van het Waasland, Kemzeke (Bel.)
2016 (beloften/espoirs)
2	BK baanwielrennen elite 2016/2017, madison (+ Deweer)  (BEL.)
3	Rit/stage 3 Circuit de Saone-et-loire (FRA.)
3	Rit/stage 1 Essor Breton (FRA.)
3	Rit/stage 3 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
4	Eindklassement/general classification Essor Breton (FRA.)
5	Ploegenachtervolging Wereldbeker, / UCI Track Cycling World Cup 2016/2017 #1 Glasgow (UK) (+ De Ketele, De Pauw, Ghys)
5	Rit/stage 3 Tour de la Manche (FRA.)
5	Baanwielrennen, Lotto Z6sdaagse Vlaanderen Gent (+ Leif Lampater) (BEL.)
5	BK baanwielrennen elite, 2016/2017, Puntenkoers (BEL.)
6	Oostduinkerke (BEL.)
6	Aspelare ninove  (BEL.)
7	Menen classic  (BEL.)
7	PK Oost-Vlaanderen U23 ITT (BEL.)
7	Ploegenachtervolging, Europese Kampioenschappen Piste voor Elite, Saint-Quentin-en-Yvelines (FRA) (+ De Ketele, De Pauw, Ghys,)
7	BK baanwielrennen elite 2016/2017, 1000m. (BEL.)
8	Rit/stage 2 3 Jours de Cherbourg (FRA.)
2015 (beloften/espoirs)
2	Ninove U23 (BEL.)
2	Rit/stage 1 Tour du Pays Roannais (FRA.)
4	Liedekerkse pijl  (BEL.)
5	Rit/stage 3 (TT) Tour du Pays Roannais (FRA.)
5	EK Baanwielrennen, scratch
6	GP Geluwe (BEL.)
6	Sleidinge (BEL.)
6	Rit/stage 3 3 Jours de Cherbourg (FRA.)
7	Omloop van de Grensstreek (BEL.)
7	Rit/stage 4 Tour du Pays Roannais (FRA.)
7	PK ITT Oost-Vlaanderen U23 (BEL.)
9	Erpe-Mere (BEL.)
10	Baanwielrennen, Lotto Z6sdaagse Vlaanderen Gent (+ David Muntaner) (BEL.)
2014 (beloften/espoirs)
3	BK Scratch Elites (BEL.)
8	Zelzate (BEL.)
6	Meigem (BEL.)
6	Puivelde-Sint-Niklaas (BEL.)
9	Rit/stage 1 Tour de Gironde (FRA.)
7	Moen (BEL.)
7	Melle (BEL.)
10	EK Baanwielrennen U23 (madison)
sponsors 2019