UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Robbe Ghys > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2019
Madison, Troféu Internacional de Pista UVP-FPC | 120 anos (CL2 POR) (+ De Ketele)
2018
Scratch, Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK)
Ploegkoers, Belgische Kampioenschappen baanwielrennen 2018-2019 (BK) (+ Moreno De Pauw)
Madison, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK) (+ Kenny De Ketele)
Rit/stage 8 Rás Tailteann (2.2, IRL)
Jongerenklassement Rás Tailteann (2.2, IRL)
Omnium, Dublin International Track Grand Prix (IRL)
Puntenkoers, Dublin International Track Grand Prix (IRL)
Madison, Dublin International Track Grand Prix (IRL) (+ De Pauw)
Winter 2017-2018 Track / baan
UCI Track World Cup I, Pruskow (POL.), Scratch
BK Baanwielrennen El U23, Derny
BK Baanwielrennen El U23, Puntenkoers
Troféu Internacional de Anadia (POR), Madison (+ De Vylder)
Derny Interland, Gent
Meeting Gent, Omnium
Meeting Gent, Madison
Internationale Meeting, VWEM Gent (BEL), U23 Puntenkoers
Internationale Meeting, VWEM Gent (BEL), Ploegkoers (+ Lindsay De Vylder)
2017 Road/weg (beloften/espoirs)
BK Ploegentijdrit, Borlo (BEL.)
tijdrit/ITT Ronde van Vlaams Brabant (BEL.)
Halen, Slag der zilveren helmen (BEL.)
rit/stage Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
2016-2017 Track/baan (beloften/espoirs)
UCI Track World Cup, Glasgow (UK), Scratch
UCI Track World Cup, Apeldoorn (NED.), Madison (+ De Ketele)
Anadia- Sangalhos (POR.), madison
2016 Road/weg (beloften/espoirs)
Deinze (BEL.)
Ottergem (BEL.)
Tijdrit/ITT Leopoldsburg (BEL.)
GP Etienne De Wilde, Laarne 1.12 (BEL.)
2015-2016 Track/baan (beloften/espoirs)
Meeting Gent, Omnium

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
2	Puntenkoers, Belgian International Track Meeting (CL.1, BEL)
2	Ploegenachtervolging EK baanwielrennen U23, Gent (+ Weemaes, Van den Bossche, Thijssen)
2	Madison Japan Track Cup II (CL1 JAP) (+ De Ketele)
2	Madison, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL) (+ De Ketele)
2	Scratch, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
3	Madison Japan Track Cup I (CL1 JAP) (+ De Ketele)
3	Ploegkoers UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL) (+ De Ketele)
4	Berliner 6 Tage-Rennen 2019 (CL1, GER) (+ Wim Stroetinga)
4	Woningzesdaagse Rotterdam (CL2, NED) (+ Wojciech Pszczolarski)
4	Puntenkoers EK baanwielrennen U23, Gent (+ Van den Bossche)
4	Madison, Troféu Internacional de Pista Anadia Cidade do Desporto (CL2 POR) (+ De Ketele)
4	Omnium, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BK - BEL)
5	Madison  EK baanwielrennen U23, Gent (+ Van den Bossche)
5	Scratch U23, Grand Prix BRNO Track Cycling (CL1 CZE)
5	Omnium, Troféu Internacional de Pista Anadia Cidade do Desporto (CL2 POR)
6	Omnium Japan Track Cup I (CL1 JAP)
8	Omnium Japan Track Cup II (CL1 JAP)
9	Ploegenachtervolging UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL) (+ De Ketele, De Vylder, Van Den Bossche)
9	Omnium Cottbuser Nächte (CL1 GER)
10	Omnium, Belgian International Track Meeting (CL.1, BEL)
96	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT TUR)
104	Driedaagse Brugge - De Panne (1.UWT BEL)
2018
2	Lotto Zesdaagse Vlaanderen – Gent (BEL) (+ De Ketele)
2	Ploegenachtervolging Tissot UCI Track Cycling World Cup IV 2018/2019, Londen (CDM, GBR)
2	Scratch, Dublin International Track Grand Prix (IRL)
2	3 Jours d'Aigle (CHE) (+ De Ketele)
2	Rit/stage 5 Rás Tailteann (2.2, IRL)
2	Rit/stage 7 Rás Tailteann (2.2, IRL)
3	Rit/stage 1 Rás Tailteann (2.2, IRL)
3	Rit/stage 4 Rás Tailteann (2.2, IRL)
3	Eindstand/GC Rás Tailteann (2.2, IRL)
4	Madison, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN) (+ De Ketele)
6	Omnium, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
6	Masison Coupe de France Fenioux Piste, piste Bordeaux (FRA) (+ De Vylder)
7	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup II 2018/2019, Milton (CDM, CAN) (NIEUW BR)
7	Ploegenachtervolging, Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)
7	Ploegkoers Tissot UCI Track Cycling World Cup III 2018/2019, Berlijn (CDM, GER) (+ De Ketele)
7	Ploegenachtervolging, Tissot UCI Track Cycling World Cup III 2018/2019, Berlijn (CDM, GER)
8	uropese Kampioenschappen Piste voor Junioren & U23, Aigle (CHE)
9	Grand Prix Criquielion (1.2, BEL)
10	Ploegenachtervolging, UCI Track Cycling World Cup I 2018/2019, Saint-Quentin-en-Yvelines (CDM, FRA)
20	Fyen Rundt - Tour of Fyen (1.1, DEN)
Winter 2017-2018 Track/baan
2	BK Baanwielrennen El U23, Madison (+ Lindsay De Vylder) (BEL.)
2	BK Baanwielrennen El U23, Omnium (BEL.)
3	BK Baanwielrennen El U23, Scratch (BEL.)
3	Troféu Internacional de Anadia (POR), Omnium
3	Troféu Internacional de Anadia (POR), Scratch
4	Lotto Zesdaagse Vlaanderen - Gent (BEL.) (+ De Vylder)
5	UCI Track World Cup II, Manchester (UK.), Ploegenachtervolging
5	Zesdaagse van Bremen (GER.) (+ Wim Stroetinga)
2017 Road/weg (beloften/espoirs)
2	rit/stage Ronde van Vlaams Brabant (BEL.)
2	Schoten Memorial St Segers (BEL.)
2	Herne (BEL.)
3	Omloop Het Nieuwsblad Beloften 1.2 (BEL.)
3	rit/stage Ronde van Oost Vlaanderen (BEL.)
4	Paris-Roubaix U23 (FRA.)
4	BK tijdrijden ITT U23, Anzegem  (BEL.)
6	Heusden (BEL.)
8	rit/stage 1 Paris-Arras Tour 2.2 (FRA.)
8	Grand Prix des Marbriers 1.2 (FRA.)
8	Trofee Maarten Wijnants, Helchteren (BEL.)
11	Brussel - Opwijk (BEL.)
13	GP des Hauts de France (FRA.)
19	GP Claude Criquielion (BEL.)
2016-2017 Track/baan (beloften/espoirs)
2	UCI Track World Cup, Apeldoorn (NED.), Ploegenachtervolging
2	Anadia- Sangalhos (POR.)
3	Belgian Int.track meeting, Gent - madison  
5	UCI Track World Cup, Glasgow (UK),  Ploegenachtervolging
5	Belgian Int.track meeting, Gent - puntenkoers
7	Track EK St-Quentin (FRA.), Ploegenachtervolging
9	Zesdaagse Bremen (GER.)
12	Lotto Zesdaagse Vlaanderen - Gent (BEL.)
2016 Road/weg (beloften/espoirs)
2	Neerpelt (BEL.)
3	GP des Marbriers 1.2 (FRA.)
3	Sint-Truiden (BEL.)
4	rit/stage 4 Olympia’s Tour (NED.)
4	Mémorial Danny Jonckheere Oudenburg 1.12 (BEL.)
5	Kernen Omloop Echt-Susteren 1.2 (NED.)
5	Cologne classic criterium (GER.)
6	rit/stage 5 Ronde van Oost-Vlaanderen 2.12 (BEL.)
6	Antwerpse Havenpijl 1.2 (BEL.)
8	Schoten Memorial St Segers (BEL.) (BEL.)
10	Gent-Staden 1.12 (BEL.)
2015-2016 Track/baan (beloften/espoirs)
2	Meeting St-Quentin (FRA.), Scratch
2	Meeting St-Quentin (FRA.), Madison (+ De Vyldere)
2	Meeting Gent, Madison (BEL.)
4	BK Baanwielrennen Gent, Omnium (BEL.)
4	UCI Meeting Gent, Puntenkoers (BEL.)
4	Meeting Pruszków (POL.), Ploegenachtervolging
5	EK Montichiari (ITA.), Scratch
6	Meeting St-Quentin (FRA.), Puntenkoers
7	EK Montichiari (ITA.), Ploegenachtervolging
8	EK Montichiari (ITA.), Madison (+ Otto Vergaerde)
10	Meeting Pruszków (POL.), Puntenkoers
sponsors 2019