Palmares Jules Hesters

Overwinningen / Victories / Victoires

2022
Ploegkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (+ Tuur Dens)
Scratch, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
Afvalling, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
Afvalling, 2022 Tissot UCI Track Nations Cup, Milton (CDN CAN)
2020 (beloften/espoirs)
Madison, Track Grand Prix Favorit Brno (CZE CL1) (+ De Vylder)
Elimination, UEC U23 Track European Championships, Fiorenzuola (ITA CC)
2019 (beloften/espoirs)
Elimination, UEC U23 Track European Championships
Nieuwkerken-Waas (1.12C BEL)
Evergem-Belzele	(1.12 BEL)
Drongen	(1.12B BEL)
2018 (beloften/espoirs)
Elimination, UEC U23 Track European Championships
Grammene (1.12B BEL)
 

Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2022
2	Ploegkoers, D6Cycling Night Amsterdam (CL2 NED) (+ Tuur Dens)
3	Omnium, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BEL)
3	Puntenkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen (BEL)
5	Afvalling, Belgian Open Track Meeting (CL1 BEL)
7	Ploegkoers, Belgian Open Track Meeting (CL1 BEL)(+ Tuur Dens)
8	Clasica de Almeria (1.Pro ESP)
8	Rit/stage 4 - 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.Pro FRA)
28	Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Playa de Palma - Palma (1.1 ESP)
109	Minerva Classic Brugge-De Panne (1.UWT BEL)
2021 (beloften/espoirs)
3	Omloop der Kempen (1.12 NED)
5	Track cycling, Elimination, UCI Elite World Championships, Roubaix (FRA)
5	Track cycling, Lotto 6 daagse Vlaanderen Gent (BEL) (+ Otto Vergaerde)
7	Grote Prijs Marcel Kint, Zwevegem (1.1 BEL)
2020 (beloften/espoirs)
2	Staden - Staden	(1.IC1 BEL)
3	Track cycling, Madison, Aigle (SUI CL1) (+ De Ketele)
3	Rit/stage 4 Ronde Vlaams-Brabant (2.IC BEL)
4	Nationaal Kampioenschap U23 - wegrit (BEL)	
4	Rit/stage 2 Ronde Vlaams-Brabant (2.IC BEL)
4	Vlierzele (1.12B BEL)
5	Madison, UEC U23 Track European Championships (+ Van den Bossche)
6	Keizerskoers - Noorderwijk (1.12A BEL)
6	Circuit Zolder (1.13 BEL)
8	Munte (1.12B BEL)
8	Rit/stage 5 Ronde Vlaams-Brabant (2.IC BEL)
10	Heylen Vastgoed Heistse Pijl (BEL)
2019 (beloften/espoirs)
2	Rit/stage5 Ronde Vlaams-Brabant (2.IC BEL)
3	Nationaal Kampioenschap baanwielrennen, Ploegkoers, Elite 
3	Nationaal Kampioenschap baanwielrennen, Puntenkoers, Elite 
3	Merchtem (1.12A BEL)
3	Zesdaagse Manchester (+ De Ketele)
4	Omloop het Waasland, Kemzeke (BEL)
5	Rit/stage 1 Ronde Vlaams-Brabant (2.IC BEL)
6	Rit/stage 4 Tour de la Manche (2.12.1 FRA)
7	De Kustpijl (1.2 BEL)
7	Profronde van Deurne - Dernycriterium (BEL)
7	Rit/stage 3 Tour de la Manche (2.12.1 FRA)
9	Rit/stage 5 Tour de la Manche (2.12.1 FRA)
2018 (beloften/espoirs)
2	Madison, UEC U23 Track European Championships (+ Bryan Boussaer)
2	Nationaal Kampioenschap baanwielrennen, Ploegkoers, Elite
2	Erpe-Mere (1.12B BEL)
2	Wetteren Ten Ede (1.12B BEL)
3	Nationaal Kampioenschap baanwielrennen, Derny, Elite
3	Nationaal Kampioenschap baanwielrennen, Omnium, Elite
3	Wijnendale - Torhout (1.12B BEL)
5	Lendelede (1.12B BEL)
8	Bambrugge - Erpe-Mere (1.12B BEL)
9	Rit/stage 3 Rás Tailteann (2.2 IRL)
10	Herne (1.12B BEL)