UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Milan Menten > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2018
Memorial Briek Schotte, Desselgem (BEL)
2017 (beloften/espoirs)
rit/stage 1 Ronde van Luik / Tour de Liège (BEL.)
Hoeleden (BEL.)
Gingelom-Jeuk (BEL.)
2016 (beloften/espoirs)
Oplinter (BEL.)
rit/stage 1 Tour de Namur 2.12 (BEL.)
Heist-Op-Den-Berg Goor (BEL.)
2015 (beloften/espoirs)
rit/stage 3 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
2	Grand Prix Criquielion (1.2 BEL)
3	Paris-Troyes (1.2, FRA)
4	Puivelde Koerse (BEL)
6	Rit/stage 3 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
6	Trofee Maarten Wynants (BEL)
7	Grand Prix Cerami (1.1 BEL)
8	Grand Prix Cycliste la Marseillaise (1.1 FRA)
8	Rit/stage 5 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
8	Rit/stage 1 ZLM Tour (2.1 NED)
9	Rit/stage 4 Tour of Oman (2.HC OMA)
11	Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut (1.HC FRA)
12	Eindstand / GC VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
17	Ronde van Limburg (1.1 BEL)
19	Kuurne - Brussel - Kuurne (1.HC, BEL)
19	Driedaagse Brugge - De Panne (1.UWT BEL)
24	Eindstand / GC Tour of Norway (2.HC NOR)
24	Belgisch Kampioenschap op de weg, Gent (BEL)
39	Scheldeprijs (1.HC BEL)
41	Eindstand/GC Tour of Oman (2.HC OMA)
44	Eindstand/GC Binck Bank Tour (2.UWT)
2018
4	Ninove (BEL)
5	Rit/stage 5 Tour of Denmark (2.HC, BEL)
5	Paris-Bourges (1.1, FRA)
5	La DH Famenne Ardenne Classic (1.1, BEL)
6	Rit/stage 3 Tour of Denmark (2.HC, BEL)
6	Ronde van Limburg (1.1, BEL)
6	Criterium Heusden-Zolder (BEL)
7	Rit/stage 1 Tour of Denmark (2.HC, BEL)
7	Grand Prix de la ville de Pérenchies (1.2, FRA)
9	Elfstedenronde (1.1, BEL)
10	Nationale Sluitingsprijs Putte-Kapellen (BEL)
11	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1, BEL)
12	Veenendaal - Veenendaal Classic (1.1, NED)
16	Eindstand/gc Tour des Fjords (2.HC, NOR)
17	Grand Prix d’Isbergues - Pas de Calais (1.1, FRA)
20	Brussels Cycling Classic (1.HC, BEL)
23	Dwars door West-Vlaanderen / Johan Museeuw Classics (1.1, BEL)
26	Tro-Bro Léon (1.1, FRA)
26	Market Heistse Pijl (1.1, BEL)
33	Prudential RideLondon-Surrey Classic (1.UWT, UK)
34	Eindstand/GC Tour of Denmark (2.HC, BEL)
44	Driedaagse De Panne - Koksijde (1.HC, BEL)
46	Handzame Classic (1.HC, BEL)
47	Eindstand/gc Tour of Norway (2.HC, NOR)
48	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT, NED/BEL)
50	Clasica de Almeria (1.HC ESP)
89	Dwars door Vlaanderen (1.UWT, BEL)
2017 (beloften/espoirs)
2	Paris-Tours Espoirs (1.2U) (FRA.)
2	rit/stage 2 Le Triptyque des Monts et Chateaux (2.2) (BEL.)
2	rit/stage 4 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
2	Brussel - Zepperen (BEL.)
2	Halen - GP Zilveren Helmen (BEL.)
3	Wervik (BEL.)
4	rit/stage 4 Ronde van Luik / Tour de Liège (BEL.)
4	rit/stage 4 Okolo jiznich Cech / Tour of South Bohemia (2.2)
4	rit/stage 5 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
4	rit/stage 1 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
5	GP Wilfried Peeters - Mol Sluis - Zuid-kempische pijl (BEL.)
5	rit/stage 1 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
6	eindstand/gc Ronde van Luik / Tour de Liège (BEL.)
6	rit/stage 2 Okolo jiznich Cech / Tour of South Bohemia (2.2)
6	Kortessem (BEL.)
6	Bassenge (BEL.)
7	rit/stage 3 Okolo jiznich Cech / Tour of South Bohemia (2.2)
7	rit/stage 4 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
7	rit/stage 3b Le Triptyque des Monts et Chateaux (2.2) (BEL.)
8	rit/stage 1 Le Triptyque des Monts et Chateaux (2.2) (BEL.)
8	rit/stage 5 Ronde van Luik / Tour de Liège (BEL.)
9	rit/stage 2 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
9	rit/stage 3 Ronde van Luik / Tour de Liège (BEL.)
9	rit/stage 2 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
9	Brussel - Opwijk (BEL.)
10	Ronde van Zuid-Holland
12	Ronde van Overijssel (1.2)
13	Paris-Chauny (classique) (1.2) (FRA.)
14	Grote Prijs Stad Sint-Niklaas (1.2) (BEL.)
14	Grand Prix Criquielion (1.2) (BEL.)
20	Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper (1.Ncup) (BEL.)
2016 (beloften/espoirs)
2	rit/stage 5 Le Tour de Bretagne Cycliste trophée harmonie Mutuelle (2.2)
2	rit/stage 2 Tour de Namur 2.12 (BEL.)
4	Grote Prijs Stad Sint-Niklaas (1.2) (BEL.)
4	Proloog Tour de Slovaquie 2.2
4	rit/stage 3 Tour de Moselle 2.12 (FRA.)
4	GP de Hauts France 1.12 (FRA.)
4	Retie (BEL.)
6	Belgisch kampioenschap / National Championships Belgium U23 - Road Race
6	rit/stage 4 Tour de Liege 1.12 (BEL.)
7	Perwez (BEL.)
8	rit/stage 1 Tour de Moselle 2.12 (FRA.)
8	Internatie Reningelst (BEL.)
9	rit/stage 3b Triptyque Ardennais 2.12 (BEL.)
9	Lommel-Kolonie (BEL.)
10	rit/stage 6  Tour de Normandie (2.2)
10	Coppa dei Laghi - Trofeo Almar (1.Ncup)(ITA)
13	Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke (1.2) (BEL.)
19	Omloop Het Nieuwsblad Beloften (1.2) (BEL.)
2015 (beloften/espoirs)
2	rit/stage 3 Tour de Moselle 1.12 (FRA.)
2	rit/stage 2b Tour de Moselle 1.12 (FRA.)
2	Sint-Truiden (BEL.)
2	Kerniel (BEL.)
3	rit/stage 3 Tour of South Bohemia 2.2
3	rit/stage 4 Carpathian Couriers Race U-23 (2.2U)
3	Tongeren-Mal (BEL.)
4	rit/stage 5 Tour of South Bohemia 2.2
4	rit/stage 5 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL.)
5	rit/stage 4 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
5	rit/stage 5 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
5	GP de la Magne
6	rit/stage 3 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
8	Florennes (BEL.)
10	eindstand/gc Tour of South Bohemia 2.2
10	rit/stage 4 Tour of South Bohemia 2.2
10	rit/stage 1 criterium Tour of South Bohemia 2.2
sponsors 2019