UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Edward Planckaert > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2019
Bergprijs / KOM / Meilleur grimpeur Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
2018
Classement des sprints VOO - Tour de Wallonie (2.HC, FRA)
2016 (beloften/espoirs)
Clubkampioenschap Ingelmunster (BEL)
Gent-Staden (BEL)
2015 (beloften/espoirs)
Ardooie (BEL)
Langemark-Madonna (BEL)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
6	Ninove (BEL)
7	Clasica de Almeria (1.HC ESP)
7	Ronde van Drenthe (1.HC, NED)
8	Rit/stage 2 Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (2.HC ESP)
10	Rit/stage 1 Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
12	Omloop van het Houtland - Middelkerke-Lichtervelde (1.1 BEL)
13	Sparkassen Münsterland Giro (1.HC GER)
16	Elfstedenronde (1.1 BEL)
23	Dwars door het Hageland (1.1 BEL)
36	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
47	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
48	Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut (1.HC FRA)
50	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
50	Eindstand/GC Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (2.HC ESP)
98	Eindstand/GC Binck Bank Tour (2.UWT)
118	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
2018
2	Antwerpse Havenpijl (1.2, BEL)
3	Rit/stage 1 VOO - Tour de Wallonie (2.HC, FRA)
3	Dwars door de Vlaamse Ardennen (1.2, BEL)
4	Grote Prijs Marcel Kint, Zwevegem (1.1, BEL)
4	Dentergem (BEL)
4	Westrozebeke (BEL)
5	Rit/stage 4 VOO - Tour de Wallonie (2.HC, FRA)
5	Veenendaal - Veenendaal Classic (1.1, NED)
6	Rit/stage 5 VOO - Tour de Wallonie (2.HC, FRA)
9	Clasica de Almeria (1.HC ESP)
10	Rit/stage 3 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.HC, FRA)
10	Fyen Rundt - Tour of Fyen (1.1, DEN)
13	Brussels Cycling Classic (1.HC, BEL)
17	Dwars door West-Vlaanderen / Johan Museeuw Classics (1.1, BEL)
17	GP Horsens Posten (1.1, DEN)
25	Eindstand/GC VOO - Tour de Wallonie (2.HC, FRA)
58	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT, BEL)
64	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT, NED/BEL)
98	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
2017
4	Classic Loire Atlantique (1.1 FRA)
4	GP Jean-Pierre Monseré, Roeselare (1.1 BEL)
10	Rit/stage 1 Binckbank Tour (2.UWT)
10	Grote Prijs Marcel Kint, Zwevegem (1.2 BEL)
10	Grote Prijs Dr. Eugeen Roggeman, Stekene (BEL.)
13	Brussels Cycling Classic (1.1 BEL)
18	Sparkassen Münsterland Giro (1.HC GER)
23	Grote Prijs Stad Zottegem (1.1 BEL)
24	Omloop Eurometropool (1.1 BEL)
26	Dwars door het Hageland, Aarschot (1.1 BEL)
40	Eindklassement/GC Les 4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-Pas-de-Calais (2.HC FRA)
75	Dwars door Vlaanderen  (1.UWT BEL)
79	Paris-Roubaix (1.UWT FRA)
96	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT)
114	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
2016 (beloften/espoirs)
2	Rit/stage 5 Tour du Loir et Cher (FRA)
2	Rollegem (BEL)
3	Rit/stage 3 Tour du Loir et Cher (FRA)
3	Rit/stage 2 Tour du Loir et Cher (FRA)
3	Rit/stage 2 Le Tour de Bretagne Cycliste (FRA)
3	Rit/stage 5 Le Tour de Bretagne Cycliste (FRA)
3	Rit/stage 5 Tour Alsace (FRA)
3	Rit/stage 2 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
3	Staden (BEL)
4	Rit/stage 2 Tour de Liège (BEL)
4	Esplechin (BEL)
5	Paris-Roubaix U23 (FRA)
5	Dwars door Vlaamse Ardennen (BEL)
5	Rit/stage 1 Triptique des Monts et Chateaux (BEL)
5	Rit/stage 1 Olympia’s Tour (NED)
6	Eindstand/general classification Olympia’s Tour (NED)
6	Rit/stage 4 Olympia’s Tour (NED)
6	Rit/stage 2 Tour Alsace (FRA)
6	Rit/stage 3 Triptique des Monts et Chateaux (BEL)
6	Craft Ster van Zwolle (NED)
7	Rit/stage 4 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
7	Eernegem (BEL)
8	Rit/stage 7 Le Tour de Bretagne Cycliste (FRA)
8	Rit/stage 1 Tour de Liège (BEL)
8	Rit/stage 3 Tour Alsace (FRA)
8	Rit/stage 1 Ronde van Midden-Nederland (NED)
8	Wervik (BEL)
9	Rit/stage 6 Le Tour de Bretagne Cycliste (FRA)
9	Handzame Challenge (BEL)
15	Ronde van Vlaanderen (BEL)
2015 (beloften/espoirs)
2	Poperinge (BEL)
2	Ledegem (BEL)
2	Rit/stage 5 Ronde van Oost-vlaanderen (BEL)
3	Rit/stage 3 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
3	Rit/stage 3 Tour de La Manche (FRA)
3	Rit/stage 4 3 jours de Cherbourg (FRA)
3	Oostnieuwkerke (BEL)
4	Rit/stage 2 Ronde van Oost-Vlaanderen (BEL)
4	Rit/stage 3 3 jours de Cherbourg (FRA)
4	Bissegem (BEL)
5	Oekene (BEL)
5	Eernegem (BEL)
8	Zwevegem Profkoers (BEL)
8	Wervik  (BEL)
9	Eindstand/general classification 3 Jours de Cherbourg (FRA)
9	Rit/stage 1 3 jours de Cherbourg (FRA)
9	Bachte-Maria-Leerne (BEL)
9	Meigem (BEL)
10	Torhout-Wijnendale  (BEL)
10	Rit/stage 2 2daagse van de Gaverstreek  (BEL)
10	Bury (BEL)
2014 (beloften/espoirs)

2013 (beloften/espoirs)

sponsors 2019