UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Emiel Planckaert > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2017 (beloften/espoirs)
Moorslede-Vierkaven (BEL.)
2016 (beloften/espoirs)
Grand Prix des Marbriers (1.2)
2015 (beloften/espoirs)
Beitem-Rumbeke (BEL.)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
5	Isières, Grand Prix José Dubois (BEL)
30	Eindstand/GC Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1 FRA)
137	Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)
2018
17	Dwars door het Hageland - Aarschot (1.1, BEL)
2017 (beloften/espoirs)
2	Ursel (BEL.)
4	Amay (BEL.)
5	rit/stage 6 Le Tour de Bretagne Cycliste (2.2)
5	rit/stage 3 Le Tour de Bretagne Cycliste (2.2)
5	rit/stage 2 Tour de Liège (BEL.)
6	rit/stage 1 Vuelta a Navarra
7	eindstand/gc Tour de l’Isard (2.2U)
7	rit/stage 3 Tour de l’Isard (2.2U)
7	Florennes (BEL.)
7	Deerlijk-Belgiek (BEL.)
8	rit/stage 1 Tour de Liège (BEL.)
9	rit/stage 4 Tour de l’Isard (2.2U)
9	eindstand/gc Le Tour de Bretagne Cycliste (2.2)
10	Grand Prix Criquielion (1.2) (BEL.)
12	eindstand/gc Vuelta a Navarra
13	National Championships Belgium U23 - Road Race (NC)
14	Memorial Philippe Van Coningsloo (1.2) (BEL.)
16	Omloop Het Nieuwsblad Beloften (1.2) (BEL.)
19	World Championships U23 - Road Race (WC)
20	eindstand/gc Giro Ciclistico d'Italia (2.2U)
30	Liège - Bastogne - Liège U23 (1.2U) (BEL.)
86	eindstand/gc Tour de l'Avenir (2.Ncup)
2016 (beloften/espoirs)
2	rit/stage 5 Le Tour de Bretagne Cycliste (2.2)
4	Ichtegem (BEL.)
4	Tielt (BEL.)
5	PK West-Vlaanderen U23 (BEL.)
5	Rollegem (BEL.)
8	Esplechin (BEL.)
9	rit/stage 3  Tour de Slovaquie (2.2)
10	rit/stage 4 Tour de l’Isard (2.2U)
13	Liège - Bastogne - Liège U23 (1.2U) (BEL.)
13	Piccolo Giro di Lombardia (1.2U)
13	Flèche Ardennaise (1.2) (BEL.)
2015 (beloften/espoirs)
2	rit/stage 4 Tour of South Bohemia 2.2
2	Omloop van de Grensstreek Wervik (BEL.)
3	GP de la Magne
3	Pittem (BEL.)
4	eindstand/gc Tour of South Bohemia 2.2
4	Bury (BEL.)
5	rit/stage 2 Tour of South Bohemia 2.2
5	eindstand/gc Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
6	rit/stage 1b Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
7	rit/stage 3 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
7	Moorslede-Vierkaven (BEL.)
7	Bachte-Maria-Leerne (BEL.)
8	De Kustpijl (1.2) (BEL.)
8	Kuurne (BEL.)
10	rit/stage 2 Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques (2.2)
10	Hooglede (BEL.)
11	GP Etienne De Wilde (BEL.)
18	Ronde van Limburg (BEL.)
18	Piccolo Giro di Lombardia (1.2U)
18	Blangy-sur-Bresle (BEL.)
31	Grand Prix de Wallonie (1.1) (BEL.)
sponsors 2019