UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Thomas Sprengers > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2018
Combiné Volta a la Comunitat Valenciana (2.1 ESP)
Primus Strijdlustklassement Baloise Belgium Tour (2.HC, BEL)
2014
Bergklassement Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Fra., 2.1)
2012 (beloften/espoirs)
rit 1 Triptique Ardennais (BEL)
rit 4 Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
eindklassement Ronde van Luik (BEL)
rit 3 Tour de Moselle (FRA)
Tussensprinten Giro della Toscane (Nation Cup, Italië)
Bergklassement Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
Puntenklassement Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
Combiné Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
Beste jongere Ronde van Luik (BEL)
2011 (beloften/espoirs)
Provinciaal kampioenschap te Pulle (BEL)
Westerlo (BEL)
Bergklassement Ronde Van Luik (BEL)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
9	Rit/stage 7 OVO Energy Tour of Britain (2.HC)
11	Grand Prix de Wallonie (1.1 BEL)
11	Famenne Ardenne Classic (1.1 BEL)
13	Rund um Köln (1.1 GER)
14	Eindstand/GC Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Calida (1.1 ESP)
17	De Brabantse Pijl (1.HC BEL)
20	Druivenkoers Overijse (1.1 BEL)
20	Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1 BEL)
21	Eindstand/GC Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1 FRA)
22	Eindstand/GC PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
22	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
23	Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)
23	Eindstand/GC OVO Energy Tour of Britain (2.HC)
24	Eindstand/GC Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (2.HC ESP)
24	Clasica de Almeria (1.HC ESP)
24	Trofeo de Tramuntana: Soller - Deia (1.1 ESP)
24	Paris-Chauny (1.1 FRA)
27	Eindstand/GC Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima (2.1 ITA)
27	Trofeo Ses Salines, Campos, Porreres, Felanitx (1.1 ESP)
30	Eindstand/GC Binck Bank Tour (2.UWT)
32	La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)
32	Eindstand/GC Volta a la Comunitat Valenciana (2.1 ESP)
36	Primus Classic (1.HC BEL)
48	Paris-Tours (1.HC FRA)
49	E3 BinckBank Classic Harelbeke (1.UWT BEL)
56	Amstel Gold Race (1.UWT NED)
61	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
62	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)
67	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
2018
4	GP Potterie, Tienen (BEL.)
7	Rit/stage 4 Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
8	Rit/stage 2 Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
8	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
8	Tijdrit Natourcriterium Putte (BEL)
9	De Brabantse Pijl (1.HC, BEL)
10	Grand Prix d’Isbergues - Pas de Calais (1.1, FRA)
12	eindstand/gc Baloise Belgium Tour (2.HC, BEL)
12	eindstand/gc Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1, FRA)
14	Trofeo Serra de Tramuntana (1.1 ESP)
15	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT, TUR)
15	eindstand/gc Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (2.HC ESP)
17	Eindstand/GC VOO - Tour de Wallonie (2.HC, FRA)
20	GP du canton d’Argovie (1.HC, SUI)
23	Trofeo Lloseta - Andratx (1.1 ESP)
23	GP Horsens Posten (1.1, DEN)
25	Grand Prix de Wallonie (1.1, BEL)
33	eindstand/GC Volta a la Comunitat Valenciana (2.1 ESP)
49	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
51	Amstel Gold Race (1.UWT, NED)
57	Record Bank E3 Harelbeke (1.UWT, BEL)
58	La Flèche Wallonne (1.UWT, BEL)
62	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT, NED/BEL)
118	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT, BEL)
2017
5	Circuito de Getxo “Memorial Ricardo Otxoa” (1.1 ESP)
6	Rit/stage 3, Verviers, Ster ZLM Toer (2.1 NED)
9	Rund um Köln (1.1 GER)
10	Eindstand/GC VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
10	Rit/stage 3 VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
17	Grand Prix du Canton d'Argovie (1.HC SUI)
17	Halle-Ingooigem (1.1 BEL)
17	Eindstand/GC Ster ZLM Toer (2.1 NED)
24	Paris-Bourges (1.1 FRA)
26	Classic Loire Atlantique (1.1 FRA)
28	Belgisch Kampioenschap Individuele wegrit, Antwerpen (NC BEL)
30	Eindstand/GC Tour du Limousin (2.1 FRA)
31	Eindstand/GC Vuelta a Burgos (2.HC ESP)
34	Eindstand/GC Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
35	Eindstand/GC Baloise Belgium Tour (2.HC BEL)
37	De Brabantse Pijl (1.HC BEL)
41	La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)
46	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
50	Record Bank E3 Harelbeke (1.UWT BEL)
58	Amstel Gold Race (1.UWT NED)
61	Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)
67	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT BEL)
84	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)
2016
8	rit/stage 5 Tour du Poitou Charentes (FRA., 2.1)
9	Eindklassement/GC Tour du Limousin (FRA., 2.1)
12	Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli (ITA., 1.1)
15	Grand Prix Cycliste la Marseillaise (FRA, 1.1)
15	Eindklassement/GC Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (ITA., 2.1)
16	Eindstand/GC VOO-Tour de Wallonie (BEL., 2.HC)
17	Gran Premio Bruno Beghelli (ITA., 1.HC)
21	Eindstand/GC Tour du Poitou Charentes (FRA., 2.1)
24	Eindstand/GC Vuelta a Burgos (ESP., 2.HC)
25	Eindklassement/GC Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk (NED., 2.1)
28	Grand Prix de Plumelec-Morbihan (FRA., 1.1)
29	Tre Valli Varesine (ITA., 1.HC)
35	GP de Fourmies / La Voix du Nord (FRA., 1.HC)
37	Eindstand / GC Tour of Norway (NOR, 2.HC)
2015
3	rit/stage 3 Tour de Wallonie (2.HC BEL)
3	rit/stage 2 Tour du Limousin (2.1 FRA)
3	rit/stage 4 Tour du Limousin (2.1 FRA)
3	rit/stage 2 Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon (2.1 FRA)
3	Tour de Vendée (1.1 FRA)
8	Eindstand/GC Tour du Limousin (2.1 FRA)
8	rit/stage 3 ASO/WTY - Yorkshire 3 Day (2.1 GBR)
8	rit/stage 1 Tour de Slovénie (2.1 SLO)
10	Eindstand/GC Tour du Gévaudan Languedoc-Roussillon (2.1 FRA)
12	Gran Premio Bruno Beghelli (ITA., 1.HC)
12	Druivenkoers - Overijse (1.1 BEL)
13	Eindstand/GC Baloise Belgium Tour (2.HC BEL)
13	Eindstand/GC Tour de Wallonie (2.HC BEL)
15	Eindklassement/GC ASO/WTY - Yorkshire 3 Day (2.1 GBR)
16	Belgisch Kampioenschap 2015 op de weg, Tervuren (BEL.)
16	GP du canton d’Argovie (1.HC SUI)
17	Giro dell’Emilia (ITA., 1.HC)
18	Gran Premio Città di Peccioli - Coppa Sabatini (ITA., 1.1)
19	Eindklassement/GC Boucles de la Mayenne (2.1 FRA)
20	Grand Prix de Wallonie (1.1 BEL)
20	Cholet - Pays De Loire (1.1 FRA)
20	Eindstand/GC Tour de Slovénie (2.1 SLO)
20	Prudential RideLondon & Surrey Classic (1.HC GBR)
23	Eindstand/GC Tour of Norway (2.HC)
27	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (BEL., 1.1)
33	Eindstand/GC Eneco Tour (2.UWT)
73	La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)
82	Amstel Gold Race (1.UWT NED)
2014
4 rit/stage 1a Settimana Int. Coppi e Bartali (Ita., 2.1)
5 Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Ger., 1.HC)
5 Rit/stage 2 Tour des Fjords (Nor., 2.1)
8 rit/stage 1 Tour of Norway (Nor., 2.HC)
9 rit/stage 1 Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Fra., 2.1)
10 rit/stage 3 Tour de Wallonie (Bel. 2.HC)
10 Chôlet - Pays de Loire (FRA., 1.1)
10 Coppa Agostoni - Giro delle Brianze (Ita., 1.1)
14 Eindstand/GC Settimana Int. Coppi e Bartali (Ita., 2.1)
15 Volta Limburg Classic (Ned., 1.1)
18 Classic Loire Atlantique (FRA., 1.1)
20 Eindstand/GC Tour du Limousin (Fra., 2.1)
21 Eindstand/GC Eneco Tour (Bel. Ned. UCI Worldtour)
21 Eindstand/GC Tour of Norway (Nor., 2.HC)
28 La Flèche Wallonne (Bel., 1.UWT)
28 De Brabantse Pijl (Bel., 1.HC)
28 Eindstand/GC Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Fra., 2.1)
28 Eindstand/GC Tour de Wallonie (Bel. 2.HC)
32 GP du canton d'Argovie (Sui., 1.HC)
41 GP de Fourmies / La Voix du Nord (Fra., 1.HC)
49 Paris-Tours (Fra., 1.HC)
73 Liège - Bastogne - Liège (Bel., 1.UWT)
81 Amstel Gold Race (Ned., 1.UWT)
2013
5 rit/stage 1 Volta ao Algarve (Por., 2.1)
5 rit 1a Settimana Internazionale Coppi e Bartali (ITA 2.1)
25 eindstand Settimana Internazionale Coppi e Bartali (ITA 2.1)
2012 (beloften/espoirs)
2 Amay (BEL)
2 Romsée stavelot Romsée (BEL)
2 rit 1 Ronde van Luik (BEL)
2 Geel (BEL)
3 rit 2 Vuelta a Navarra (ESP)
3 rit 5 Vuelta a Navarra (ESP)
3 rit 1 Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
3 eindklassement Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
3 puntenklassement Ronde van Luik (BEL)
4 rit 3 (TTT) Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
5 rit 2 Tour d’Eure-et-Loir Espoirs (FRA)
5 rit 5 Ronde van Luik (BEL)
6 rit 3 (TTT) Circuit des Ardennes (BEL)
6 Overijse (BEL)
7 circuit wallonie (BEL)
7 Rit 2 Ronde van Luik (BEL)
7 rit 3 Ronde van Luik (BEL)
9 Provinciaal Kampioenschap Antwerpen (BEL)
2011 (beloften/espoirs)
3 rit 4 Tour de Moselle (FRA)
4 rit 1 Tour de Moselle (FRA)
5 rit 3 Cinturo de l’Emporda (ESP)
5 Heist - Goor (BEL)
7 rit 5 Tour de Slovakije (SK)
9 rit 4 Circuit des Ardennes (BEL)
10 Textielprijs Vichte (BEL)
10 rit Cinturo de l’Emporda (ESP)
19 Luik - Bastenaken - Luik (BEL)
2010 (beloften/espoirs)
2 Kapelle (BEL)
3 Ramsel (BEL)
7 Wolvertem (BEL)
8 Nieuwrode (BEL)
8 Moorlslede (BEL)
9 Kortemark (BEL)
9 Overijse (BEL)
2009 (beloften/espoirs)
Geen top 10, verloren jaar door knieblessure
sponsors 2019