UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Dries Van Gestel > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2017
Rit/stage 1 Tour des Fjords (2.1 NOR)
Jongerenklassement / Youth Tour des Fjords (2.1 NOR)
2015 (beloften/espoirs)
Rit/stage 2 Carpathian Couriers Race U-23 (POL, 2.2U)
2012 - 2011 (junior)
6 overwinningen in 2012 (oa Belgisch Kampioen op de weg)
3 overwinningen in 2011

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
5	Rit/stage 3 Boucles de la Mayenne (2.1 FRA)
13	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
14	Eindstand/GC Boucles de la Mayenne (2.1 FRA)
15	Le Samyn (1.1, BEL)
16	Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1 BEL)
16	Halle-Ingooigem (1.1 BEL)
18	GP Stad Zottegem (1.1 BEL)
20	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1 BEL)
26	Grand Prix du Canton d’Argovie - Gippingen (SUI)
29	Tour of Norway (2.HC NOR)
29	Dwars door het Hageland (1.1 BEL)
31	E3 BinckBank Classic Harelbeke (1.UWT BEL)
31	Eindstand/GC Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Calida (1.1 ESP)
36	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
41	Amstel Gold Race (1.UWT NED)
43	De Brabantse Pijl (1.HC BEL)
45	Belgisch Kampioenschap op de weg, Gent (BEL)
49	Eindstand/GC VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
88	Eindstand/GC Binck Bank Tour (2.UWT)
2018
10	Rit/stage 1 Tour des Fjords (2.HC, NOR)
12	De Brabantse Pijl (1.HC, BEL)
15	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
15	GP du canton d’Argovie (1.HC, SUI)
16	Primus Classic (1.HC, BEL)
17	Eschborn-Frankfurt (1.UWT, GER)
17	GP de Fourmies / La Voix du Nord (1.HC, BEL)
20	Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Calida (1.1 ESP)
20	Volta Limburg Classic (1.1, NED)
22	Market Heistse Pijl (1.1, BEL)
23	Eindstand/gc Tour des Fjords (2.HC, NOR)
23	Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (1.1, BEL)
24	Gooikse Pijl (1.1, BEL)
24	eindstand/gc Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1, FRA)
27	Danilith Nokere Koerse (1.HC, BEL)
28	Rund um Köln (1.1, GER)
28	Dwars door het Hageland - Aarschot (1.1, BEL)
31	eindstand/GC Etoile de Bessèges (2.1 FRA)
35	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT, BEL)
36	Record Bank E3 Harelbeke (1.UWT, BEL)
42	Paris-Tours Elite (1.HC, FRA)
46	Amstel Gold Race (1.UWT, NED)
46	Eindstand/gc Tour of Norway (2.HC, NOR)
2017
2	Eindstand/GC Tour des Fjords (2.1 NOR)
6	Rit/stage 5 Tour des Fjords (2.1 NOR)
8	Tour de l’Eurométropole (1.HC BEL)
9	Omloop Mandel-Leie-Schelde, Meulebeke (1.1 BEL)
10	Rit/stage 3 PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
10	Rit/stage 2 Tour des Fjords (2.1 NOR)
12	Halle-Ingooigem (1.1 BEL)
14	Eindstand Ster ZLM Toer (2.1 NED)
15	Druivenkoers Overijse (1.1 BEL)
16	Eindstand/GC PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
16	Ronde van Limburg (1.1 BEL)
18	Grand Prix du Canton d'Argovie (1.HC SUI)
18	Carrefour Market Heistse Pijl (1.1 BEL)
24	Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (1.1 BEL)
29	Belgisch Kampioenschap Individuele wegrit, Antwerpen (NC BEL)
30	Classic Loire Atlantique (1.1 FRA)
30	Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (1.1 BEL)
37	Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)
37	Paris-Tours (1.HC FRA)
38	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
40	Eindstand/GC Tour of Norway (2.HC NOR)
44	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT)
84	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
112	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)
2016
13	Paris-Bourges (FRA., 1.1)
19	Eindstand / GC Tour des Fjords (NOR., 2.1)
20	Ronde van Limburg (BEL., 1.1)
21	Chôlet - Pays de Loire (FRA, 1.1)
27	Grand Prix du Canton d’Argovie (SUI., 2.HC)
41	Eindstand/GC Tour of Norway (NOR, 2.HC)
46	Sparkassen Münsterland Giro (GER., 1.HC)
74	Eindstand/GC Eneco Tour (BEL./NED., 2.UWT)
2015 (beloften/espoirs)
2 Gooikse Pijl (BEL, 1.2)
2 Rit/stage 4 Ronde de l'Isard (FRA, 2.2U)
2 Rit/stage 4 Tour de l'Avenir (FRA, 2.Ncup)
3 Eindstand/general classification Tour de Moselle (FRA)
3 Eindstand/general classification Carpathian Couriers Race U-23 (POL, 2.2U)
3 Rit/stage 1 Tour de Moselle (FRA)
4 Paris-Tours Espoirs (FRA, 1.2U)
4 Belgisch Kampioenschap op de weg U23 (BEL)
4 Rit/stage 3 Carpathian Couriers Race U-23 (POL, 2.2U)
4 Flèche Ardennaise (BEL, 1.2)
5 Rit/stage 4 Carpathian Couriers Race U-23 (POL, 2.2U)
6 17e Omloop Van De Grensstreek Wervik (BEL, 1.12)
6 Rit/stage 5 Carpathian Couriers Race U-23 (POL, 2.2U)
7 Memorial Philippe Van Coningsloo (BEL, 1.2)
9 Rit/stage 2a ITT Tour de Moselle (FRA)
10 Vilvoorde, Elite (BEL)
10 Rit/stage 3 Ronde de l'Isard (FRA, 2.2U)
12 Omloop Het Nieuwsblad Beloften (BEL, 1.2)
13 Prudential RideLondon & Surrey Classic (GBR, 1.HC)
17 Eindstand/general classification Ronde de l'Isard (FRA, 2.2U)
33 EK / UEC Road European Championships U23
2014 (beloften/espoirs)
2 Rit/stage 4 Tour de la Province de Namur (BEL, 2.12)
2 Ottergem (BEL, 1.12B)
3 Meerhout (BEL, 1.12)
3 Pulle, Provincaal Kampioenschap Antwerpen (BEL)
4 Tienen (BEL, 1.12)
4 Rit/stage 3 Course de la Paix U23 / Závod Míru U23 (CZE, 2.2U)
5 Liedekerkse Pijl (BEL, 1.12)
5 Rit/stage 2 Course de la Paix U23 / Závod Míru U23 (CZE, 2.2U)
5 Eindstand/general classification Course de la Paix U23 / Závod Míru U23 (CZE, 2.2U)
6 Provinciaal Kamp Tijdrijden Antwerpen (BEL)
7 Brussel-zepperen (BEL, 1.12)
7 Rit/stage 3 Okolo Jiznich Cech (CZE, 2.2)
9 Eindstand/general classification Okolo Jiznich Cech (CZE, 2.2)
10 Overijse - Maleizen (BEL, 1.12B)
2013 (beloften/espoirs)
2 Liedekerkse Pijl (BEL, 1.12)
7 Eindstand/general classification Grand Prix des Hauts de France (FRA)
9 Rit/stage 1 Okolo Jiznich Cech (CZE, 2.2)
9 Rit/stage 1 Grand Prix des Hauts de France (FRA)
15 Eindstand/general classification Okolo Jiznich Cech (CZE, 2.2)
sponsors 2019