UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Preben Van Hecke > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2018
Bergprijs/Mountain classification Volta a la Comunitat Valenciana (2.1 ESP)
2017
Bergprijs/Mountain classification Tour of Norway (2.HC NOR)
2016
Omloop van het Waasland (BEL)
2015
Ruddervoorde Koerse (BEL.)
Belgisch Kampioenschap 2015 op de weg, Tervuren (BEL.)
Dernycriterium 's Gravenwezel (BEL.)
Wetteren, dernycriterium (Bel.)
Criterium Bavikhove (Bel.)
2014
Nevenklassement 'Combativité' Tour of Oman (Oma., 2.HC)
2013
Memorial Fred De Bruyne, Berlare
Grand Prix de la Somme Conseil Général (FRA 1.1)
Antwerpse Havenpijl (BEL 1.2)
2012
Omloop van het Waasland (Bel., 1.2)
Bergklassement/mountain classification Tour de Slovénie (Slo., 2.1)
2011
Westrozebeke (Bel.)
2010
Zele (Bel.)
2008
Mountains classification KBC-3daagse De Panne-Koksijde (Bel., 2.HC)
Mere (Bel.)
2007
Zele (Bel.)
2006
Schaal Sels - Merksem (Bel.)
2004
Rit/stage 2 Ster Electrotoer (Ned.)
Profronde van Fryslan, Leeuwarden (Ned.)
2000/2003 (beloften/espoirs)
Rit/stage 1 Emakumeen Bira (ESP)
Proloog Tour de Liège, Alleur (Bel.)
Eindklassement Triptyque des Barrages, U23, Tarcienne (Bel.)
Omloop Het Volk voor Beloften & elite z/c (Bel.)
Rit/stage 6 Tour de Normandie, Caen (FRA)
Circuit du Hainaut (Bel.)
Pelham GP (CAN)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
7	SD Worx Na-Tour Dernycriterium Antwerpen (BEL)
24	Volta Limburg Classic (1.1 NED)
30	Eindstand/GC Arctic Race of Norway (2.HC NOR)
30	Trofeo de Tramuntana: Soller - Deia (1.1 ESP)
102	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)
106	Driedaagse Brugge - De Panne (1.UWT BEL)
2018
3	Ronde van Drenthe (1.HC, NED)
3	Great War Remembrance Race (1.1, BEL)
3	Dernycriterium 's Gravenwezel (BEL.)
8	Profronde Dernycriterium Deurne (BEL.)
12	Amstel Gold Race (1.UWT, NED)
16	Grote Prijs Stad Zottegem (1.1, BEL)
21	Eindstand/GC Arctic Race of Norway (NOR., 2.HC)
27	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT, BEL)
31	Brussels Cycling Classic (1.HC, BEL)
32	Eindstand/gc Tour des Fjords (2.HC, NOR)
41	De Brabantse Pijl (1.HC, BEL)
86	Liège-Bastogne-Liège (1.UWT, BEL)
130	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT, TUR)
2017
4	Dernyspektakel ’s Gravenwezel (BEL.)
7	Belgisch Kampioenschap Individuele wegrit, Antwerpen (NC BEL)
7	Druivenkoers Overijse (1.1 BEL)
8	Rabobank Dorpenomloop Rucphen (NED, 1.2)
18	Rund um Köln (1.1 GER)
21	Eindstand/GC PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark (2.HC DEN)
21	Ronde van Drenthe (1.1 NED)
22	Grand Prix du Canton d'Argovie (1.HC SUI)
25	Grand Prix Cerami (1.1 BEL)
29	Prudential RideLondon-Surrey Classic (1.UWT GBR)
44	Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)
52	Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT BEL)
67	Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)
69	Paris-Roubaix (1.UWT FRA)
73	Dwars door Vlaanderen  (1.UWT BEL)
87	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
91	Eindstand/GC Binckbank Tour (2.UWT)
117	La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)
2016
2	Grote Prijs Wase Polders, Verrebroek (BEL.)
11	Grand Prix du Canton d’Argovie (SUI., 2.HC)
20	Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli (ITA., 1.1)
22	Belgisch Kampioenschap 2016 wegrit, Lac de l’eau d’Heure (BK)
25	Eindklassement/GC Tour du Poitou Charentes (FRA., 2.1)
25	Gran Premio Bruno Beghelli (ITA., 1.HC)
31	Paris-Roubaix (FRA, 1.UWT)
33	Tre Valli Varesine (ITA., 1.HC)
36	Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (GER, 1.HC)
46	Eindklassement/GC Tour of Qatar (QAT, 2.HC)
74	Ronde van Vlaanderen (BEL, 1.UWT)
80	La Flèche Wallonne (BEL, 1.UWT)
87	Liège-Bastogne-Liège (BEL, 1.UWT)
100	Amstel Gold Race (NED, 1.UWT)
2015
2	Groene Boulevard Koers - dernycriterium, Hasselt (BEL.)
2	Dernyfestival Wilrijk (BEL.)
2	Herfstcriterium Oostrozebeke (BEL.)
3	Dwars door de Vlaamse Ardennen (1.2 BEL)
3	Erpe-Mere (BEL.)
3	Natour criterium Aalst (BEL.)
3	Na Tour Criterium Sint-Niklaas (BEL.)
3	Criterium Mechelen (BEL.)
3	Dernycriterium Lombardsijde (BEL.)
3	Kortrijk Koerse (BEL.)
4	Herentals Fietst - criterium (BEL.)
4	Natour Criterium Heist Op Den Berg (BEL.)
5	DOVY Natour Criterium Roeselare (BEL.)
6	Ninove (BEL)
6	Antwerpen Na-Tour Derny Criterium (BEL.)
14	Tour de Vendée (1.1 FRA)
23	Eindstand/GC Tour de Slovénie (2.1 SLO)
29	Eindklassement/GC 4 Jours de Dunkerque / Tour du Nord-pas-de-Calais (2.HC FRA)
34	Primus Classic Impanis - Van Petegem (1.HC BEL)
44	De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne (1.HC BEL)
72	Liège - Bastogne - Liège (1.UWT BEL)
83	Eindklassement/GC Eneco Tour (2.UWT)
95	Amstel Gold Race (1.UWT NED)
108	Ronde van Vlaanderen (CDM BEL)
119	La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)
2014
18 Eindstand/GC Arctic Race of Norway (Nor, 2.1)
20 Tour de Vendée (Fra., 1.1)
30 Eindstand/GC Tour de Slovénie (Slo., 2.1)
34 Prudential RideLondon Classic (Gbr., 1.HC)
41 Tre Valli Varesine (Ita., 1.HC)
43 De Brabantse Pijl (Bel., 1.HC)
53 Amstel Gold Race (Ned., 1.UWT)
68 Ronde van Vlaanderen (Bel., 1.UWT)
123 La Flèche Wallonne (Bel., 1.UWT)
123 Paris - Roubaix (Fra., 1.UWT)
134 Liège - Bastogne - Liège (Bel., 1.UWT)
2013
5 Roeselare (BEL.)
12 Tour de Vendée (FRA 1.HC)
19 Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (BEL 1.1)
20 Eindklassement/GC Tour de Picardie (FRA 2.1)
20 Eindklassement/GC Arctic Race of Norway (NOR)
21 GP Impanis - Van Petegem (BEL 1.1)
21 Classic Loire Atlantique (FRA 1.1)
24 Le Samyn (Bel., 1.1)
34 Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Ger., 1.HC)
48 Tre Valli Varesine (ITA 1.HC)
102 Waalse Pijl (UCI WorldTour, NED)
147 Luik-Bastenaken-Luik (UCI WorldTour, NED)
2012
9 Heiste Pijl, Heist-op-den-Berg (Bel.)
13 Circuito de Getxo "Memorial Ricardo Otxoa"(Esp., 1.1)
16 GP du canton d’Argovie, Gippingen (Che., 1.1)
20 E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke (Bel., WorldTour)
25 Tre Valli Varesine (Ita., 1.HC)
45 Eindklassement/general classification Bayern Rundfahrt (Deu., 2.HC)
66 Ronde van Vlaanderen (Bel., WorldTour)
84 Liège-Bastogne-Liège (Bel., WorldTour)
2011
9 BK Hooglede-Gits (Bel.)
25 GP du canton d’Argovie, Gippingen (Sui., 1.1)
53 Gent - Wevelgem (Bel., UCI World Tour)
97 Ronde van Vlaanderen (Bel., UCI World Tour)
129 La Flèche Wallonne (Bel., UCI World Tour)
2010
3 Druivenkoers - Overijse (Bel., 1.1)
4 rit/stage 4 Volta ao Algarve (Por., 2.1)
9 Hel van het Mergelland (Ned., 1.1)
24 Parijs-Brusssel - Paris-Bruxelles (Bel., 1.HC)
49 Tre Valli Varesine (Ita., 1.HC)
50 Eindklassement/general classification Vuelta a Burgos (Esp., 2.HC)
116 Amstel Gold Race (Ned., UPT)
95 Luik - Bastenaken - Luik (Bel., HIS)
134 Waalse Pijl (Bel., HIS)
2009
3 Berlare (Bel.)
6 Zwevezele (Bel.)
12 Eschborn-Frankfurt City Loop (GER., 1.HC)
15 De Brabantse Pijl (BEL., 1.1)
16 Eindstand/general classification KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde (BEL., 2.HC)
25 Ronde van Vlaanderen (BEL., ProTour)
26 GP du canton d'Argovie, Gippingen (SUI., 1.HC)
37 Amstel Gold Race (NED., ProTour)
119 Waalse Pijl (BEL., Historical Calendar)
2008
2 GP Stad Zottegem (Bel., 1.1)
4 Zele (Bel.)
9 criterium Sint-Niklaas (Bel.)
10 GP du canton d'Argovie (Sui., 1.HC)
10 Schaal J.C. Sels Merksem (Bel.)
2007
3 eindklassement/general classification Ster van Bessèges (Fr., 2.1)
3 rit/stage 3 Ster van Bessèges (Fr., 2.1)
4 Hel v/h Mergelland (Ned., 1.1)
6 rit/stage 5 Dauphiné Libéré (Fr., ProT)
6 rit/stage 2 Tour of Denmark (Den., 2HC)
6 rit/stage 1 (TTT) Ronde van Polen (Pol., ProT)
7 rit/stage 5 Vierdaagse Duinkerke (Fr., 2.HC)
7 criterium Oostrozebeke (Bel.)
8 rit/stage 5 Ster van Bessèges (Fr., 2.1)
11 Kampioenschap van België, Ronsse
2006
2 eindklassement/general classification Ster van Bessèges (Fr.)
2 rit/stage 1 Ster van Bessèges (Fr.)
3 Sluitingprijs - Putte-Kapellen (Bel.)
3 Ruddervoorde (Bel.)
4 eindklassement/general classification Post Danmark Rundt
4 Heusden (Bel.)
6 Stekene (Bel.)
7 rit/stage 2 Post Danmark Rundt
9 rit/stage 3 Tour de la Région Wallonne (Bel.)
9 GP Cerami (Bel.)
2005
4 rit/stage 1 Tour de l'Ain (Fr.)
8 eindklassement/general classification Tour de l'Ain (Fr.)
sponsors 2019