UCI Continental Professional Cycling Team 2019
volg ons op twittervolg ons op facebook
  

Home > Team > Kenneth Van Rooy > PALMARES

 
Overwinningen / Victories / Victoires

2015 (beloften/espoirs)
Eindstand/general classification Tour de Liège (BEL)
2014 (beloften/espoirs)
Eindwinnaar Topcompetitie (BEL)
Waasmunster (Sombeke) (BEL)
2013 (beloften/espoirs)
Vilvoorde (BEL)
2012 (beloften/espoirs)
Jongerenklassement Carpathia Couriers Paths (2.2U)

 
Ereplaatsen / Top Results / Places d' honneur

2019
2	IWT Jong Maar Moedig (Oetingen) (1.2 BEL)
5	Rit/stage 1 Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
5	Grand Prix Criquielion (1.2 BEL)
7	Ruddervoorde Koerse (BEL)
8	Belgisch Kampioenschap op de weg, Gent (BEL)
8	Eindstand/GC VOO-Tour de Wallonie (2.HC BEL)
10	Isières, Grand Prix José Dubois (BEL)
12	Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1 BEL)
15	Grand Prix du Canton d’Argovie - Gippingen (SUI)
17	Dwars door het Hageland (1.1 BEL)
19	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)
22	Scheldeprijs (1.HC BEL)
24	Trofeo Ses Salines, Campos, Porreres, Felanitx (1.1 ESP)
24	Trofeo Palma (1.1 ESP)
58	Driedaagse Brugge - De Panne (1.UWT BEL)
123	Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)
2018
6	Trofee Maarten Wynants Houthalen - Helchteren (BEL)
10	Grote Prijs Marcel Kint, Zwevegem (1.1, BEL)
10	Veenendaal - Veenendaal Classic (1.1, NED)
14	GP du canton d’Argovie (1.HC, SUI)
15	Trofeo Campos, Porreres, Felanitx, Ses Salines (1.1 ESP)
19	Schaal Sels Merksem (1.1, BEL)
20	Antwerp Port Epic (1.1, BEL)
20	Gooikse Pijl (1.1, BEL)
21	Prudential RideLondon-Surrey Classic (1.UWT, UK)
23	Tro-Bro Léon (1.1, FRA)
23	Ronde van Limburg (1.1, BEL)
30	Paris-Camembert (1.1, FRA)
34	Great War Remembrance Race (1.1, BEL)
36	Sparkassen Münsterland Giro (1.HC, GER)
43	Driedaagse De Panne - Koksijde (1.HC, BEL)
45	Eindstand/GC Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC, LUX)
48	Ronde van Drenthe (1.HC, NED)
48	Danilith Nokere Koerse (1.HC, BEL)
80	Eindstand/GC Presidential Cycling Tour of Turkey (2.UWT, TUR)
104	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT, BEL)
2017
60	Dwars door Vlaanderen  (1.UWT BEL)
75	Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)
87	Record Bank E3 Harelbeke (1.UWT BEL)
2015 (beloften/espoirs)
2 Rit/stage 3 Tour de Liège (BEL)
4 EK / UEC Road European Championships U23 (Ncup)
4 Liège-bastogne-liège	(BEL)
6 Rit/stage 2 Tour de Liège (BEL)
6 Gp C. Criquielion (BEL, 1.2)
6 Rit/stage 3 Tour de Normandie (FRA, 2.2)
6 Rit/stage 4 Tour de Bretagne (FRA)
7 Rit/stage 6 Tour de Normandie (FRA, 2.2)
7 Brussel-Zepperen (BEL)
7 Prudential RideLondon & Surrey Classic (GBR, 1.HC)
7 Rit/stage 7 Tour de Bretagne (FRA)
7 Rit/stage 6 Tour de Bretagne (FRA)
8 Rit/stage 5 Tour de Bretagne (FRA)
9 Eindklassement/general classification Tour de Bretagne (FRA)
9 Rit/stage 5 Tour de Liège (BEL)
9 Rit/stage 5 Tour de Normandie (FRA, 2.2)
9 Rit/stage 4 Tour de Normandie (FRA, 2.2)
10 Omloop Het Nieuwsblad Beloften	Elite	(BEL, 1.2)
10 Rit/stage 1 Course de la Paix U23 (2.Ncup)
10 Rit/stage 3 Tour de Bretagne (FRA)
11 Rit/stage 3 Tour de l'Avenir (FRA, 2.Ncup)
11 Rit/stage 2 Tour de l'Avenir (FRA, 2.Ncup)
2014 (beloften/espoirs)
2 Rit/stage 3 Tour of South Bohemia - Okolo Jiznich Cech (2.2)
4 Rit/stage 1 Tour of South Bohemia - Okolo Jiznich Cech (2.2) 	
4 Rit/stage 3 Triptyque Ardennais (BEL)
5 Memorial Philippe Van Coningsloo (BEL, 1.2)
5 Course de la Paix U23 (2.2U)
5 Putte - Beerzel, Memorial Jos Huysmans (BEL, 1.12B)
8 Rit/stage 2 Triptyque Ardennais (BEL)
8 Grand Prix C. Criquielion (BEL, 1.2)
8 Rit/stage 4 Circuit des Ardennes International (FRA, 2.2)
9 Rit/stage 2 Tour de Moselle (FRA)
9 Brussel-Zepperen (BEL, 1.12)
10 Antwerpse Havenpijl (BEL, 1.2)
10 Testtijdrit Opoeteren (BEL)
10 Rit/stage 1 Tour Slowakia
11 Omloop Het Nieuwsblad Beloften (BEL, 1.2)
11 Kattekoers - Ieper (BEL, 1.2)
2013 (beloften/espoirs)
2 Dernykoers Brasschaat (BEL)
2 Provinciaal Kampioenschap Antwerpen (BEL)
2 Nieuwrode - Holsbeek (BEL)
4 Rit/stage 3 Triptyque Ardennais (BEL, 2.12)
4 Wachtebeke (BEL)
4 Brasschaat (Maria-Ter-Heide) (BEL)
5 Turnhout (BEL, 1.12B)
7 Aarschot (BEL)
8 Eindstand/general classification Tour du Piémont Vosgien (FRA)
8 Rit/stage 2 Tour du Piémont Vosgien 
9 Herselt (BEL, 1.12B)
9 Rit/stage ITT Tour du Piémont Vosgien
9 Provinciaal kampioenschap Antwerpen ITT U23
10 Eindstand/general classification Triptyque Ardennais (BEL, 2.12)
10 Grote Prijs 1 Mei - Ereprijs Victor De Bruyne (BEL, 1.2)
2012 (beloften/espoirs)
2 Rit/stage 5 Vuelta Ciclista a Palencia (ESP)
5 Eindklassement/general classification Carpathia Couriers Paths (2.2U)
5 Rit/stage 1 Carpathia Couriers Paths (2.2U)
5 Sint-Niklaas/Puivelde
5 Neerlinter - Heide
5 Provinciaal Kampioenschap ITT
5 Eindstand/general classification Vuelta Ciclista a Palencia (ESP)
6 Rit/stage ITT Vuelta Ciclista a Palencia (ESP)
6 Rit/stage 4 Carpathia Couriers Paths (2.2U)
9 Turnhout
9 Geel St-Dimphna 
10 Ramsel - Herselt (BEL, 1.12B)
10 Rit/stage 2 Vuelta Ciclista a Palencia (ESP)
15 Belgisch Kampioenschap U23 wegrit
sponsors 2019