RESULTATEN

Resultaten 2022

Overwinningen

Wedstrijden op de weg

16 februari: Rune Herregodts, rit/stage 1 Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista del Sol (2.Pro ESP)
8 mei: Sasha Weemaes, Trofee Maarten Wijnants, Helchteren (BEL)
21 juli: Jules Hesters, GP Beeckman - De Caluwé, Ninove (BEL)
25 juli: Arne Marit, Westrozebeke (BEL)
4 augustus: Rune Herregodts, rit/stage 1 Sazka Tour (2.1 CZE)
6 augustus: Kamiel Bonneu, rit/stage 3 Sazka Tour (2.1 CZE)

Nevenklassementen op de weg / truien

3-8 mei: Alex Colman, Bergklassement / Mountains classification, 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.Pro FRA)
12-16 mei: Aaron Van Poucke, Bergklassement / Mountains classification, Tour de Hongrie (HUN 2.1)
26-29 mei: Gilles De Wilde, Bergklassement / Mountains classification, Boucles de la Mayenne (2.Pro FRA)

Wedstrijden op de baan

5 februari: Jules Hesters, Scratch, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
5 februari: Jules Hesters, Afvalling, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
5 februari: Robbe Ghys, Puntenkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
5 februari: Tuur Dens + Jules Hesters, Ploegkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
13 mei: Jules Hesters, Afvalling, 2022 Tissot UCI Track Nations Cup, Milton (CDN CAN)

Augustus

4-7: Sazka Tour (2.1 CZE)

Rit 1
1: Herregodts
13: Berckmoes 0'23"
16: Colman
20: Braet
23: Apers
53: Mertens
77: Bonneu

Rit 2
19: Mertens 0'58"
51: Bonneu 3'18"
70: Berckmoes 7'55"
71: Herregodts
85: Apers 11'45"
98: Colman 15'00"
99: Braet

Rit 3
1: Bonneu
30: Mertens 2'58"
44: Berckmoes 6'00"
54: Braet 8'33"
89:: Herregodts 16'01"
90: Apers 17'01"
118: Colman 26'07"

Rit 4
11: Bonneu 0'28"
22: Berckmoes 0'57"
52: Apers 3'54"
62: Mertens 4'41"
85: Braet 7'40"
92: Herregodts 9'59"

Eindstand / GC
18: Bonneu 3'21"
28: Mertens 8'12"
46: Berckmoes 14'27"
73: Braet 30'48"
75: Apers 32'13"
78: Herregodts 32'55"

Ploegenklassement
11: Sport Vlaanderen - Baloise

7: Tour of Leuven - Memorial Jef Scherens (1.1 BEL)

14: Van Rooy 0'20"
27: Marit 1'47"
40: Reynders

10: Circuit Franco-Belge (1.Pro BEL)

16: Apers 0'15"
34: Colman 0'36"
41: Mertens 1'32"
58: De Wilde 4'49"
72: Dens 10'36"

11-14: Arctic Race of Norway (2.Pro NOR)

Rit 1
17: Van Rooy
38: Vanhoof
39: Fretin
46: Marit 0'15"
56: Van Poucke 0'35"
75: Reynders 7'07"

Rit 2
12: Marit
15: Fretin
16: Van Rooy
22: Vanhoof
64: Van Poucke
95: Reynders 1'03"

Rit 3
20: Van Rooy 0'26"
42: Vanhoof 1'05"
82: Van Poucke 11'57"
85: Reynders 12'25"
87: Marit
88: Fretin

Rit 4
20: Van Rooy 0'46"
39: Marit 1'52"
52: Vanhoof 4'10"
62: Fretin 5'05"'
78: Van Poucke 7'04"
92: Reynders 10'25"

Eindstand / GC
18: Van Rooy 0'59"
37: Vanhoof 5'05"
62: Marit 14'21"
71: Fretin 17'20"
76: Van Poucke 19'20"
96: Reynders 30'49"

Ploegenklassement
14: Sport Vlaanderen - Baloise

11-16: UEC Continental Track Championships / EK Baanwielrennen, München (GER CC)

Puntenkoers: 2: Ghys

Scratch: 5: Hesters

Afvalling: 3: Hesters

14: European Continental Championships Road Race / EK Wegrit, München (GER CC)

116: Herregodts 6'38"

Juli

12: Mosselkoers Houtem-Vilvoorde (BEL)

2: Colman 0'10"
8: Hesters 0'36"

14-19: UEC U23 Track European Championships, Anadia (POR)

Ploegenachtervolging
2: Dens (+ Pollefliet, Vandenbranden, Bernard)

Scratch
5: Dens

17: Kemmel Koerse (BEL)

2: Ghys 0'02"
16: Braet 0'07"
35: Van Rooy
36: Apers
43: Hesters
93: Colman 0'54"
101: De Vylder 2'03"

21: GP Beeckman - De Caluwé, Ninove (BEL)

1: Hesters
3: Reynders 0'18"
17: Apers 0'51"
30: Colman
89: Ghys 1'02"
105: Vanhoof 1'11"
109: Weemaes 1'34"

23-27: Ethias-Tour de Wallonie (2.Pro BEL)

Rit 1
20: Van Rooy 0'32"
35: Van Poucke 0'51"
37: De Pestel 0'56"
44: De Vylder 1'07"
48: Mertens 1'10"
61: Braet 1'38"
67: Berckmoes 1'51"

Rit 2
18: Van Rooy 1'19"
26: De Vylder 8'28"
27: Berckmoes
30: De Pestel
44: Van Poucke
47: Mertens
51: Braet

Rit 3
25: Braet 0'04"
26: Berckmoes
36: De Vylder
39: Vana Rooy
76: Van Poucke
77: De Pestel
84: Mertens

Rit 4
18: Van Rooy
49: Berckmoes 1'40"
78: Van Poucke 7'01"
80: De Vylder
81: Mertens
129: Braet 14'06"

Rit 5
13: Van Rooy
31: Mertens
39: Berckmoes 0'34"
60: Van Poucke
74: Braet

Eindstand / GC
14: Van Rooy 1'51"
36: Berckmoes 12'33"
53: Mertens 16'39"
54: Van Poucke 16'54"
72: Braet 27'22"

Ploegenklassement
11: Sport Vlaanderen - Baloise

24: Grand Prix de la ville de Pérenchies (1.2 FRA)

9: Vanhoof 0'44"
12: Apers 0'55"
35: Marit 2'23"
61: Reynders 2'59"

25: Westrozebeke (BEL)

1: Marit
7: Colman 0'04"
8: Reynders 0'11"
16: Vanhoof 3'34"
21: Weemaes 4'51"
30: Hesters 9'44"
36: Apers

26: Dovy Natourcriterium, Roeselare (BEL)

8: Marit
9: Weemaes
14: Apers
20: Hesters

28: Criterium Herentals (BEL)

10: Marit 0'04"
12: Vanhoof 0'09"
13: Mertens
22: Van Poucke 0'10"

29: Criterium FranssenFranken Ronde Heerlen (NED)

ITT, 3: Fretin
Wegrit, 9: Fretin

31: Dernycriterium Putte (BEL)

Reeks 1, 8: Vanhoof
Reeks 2, 11: Vanhoof

Juni

4-5: Track, Bahnen-Tournee, Singen (CL1 - GER)

Madison
4: De Vylder (+ Murphy)
10: Dens (+ Pollefliet)

Puntenkoers
6: De Vylder

4: Heylen Vastgoed Heiste Pijl (1.1 BEL)

9: Van Rooy
16: Vanhoof
36: Mertens
39: Fretin
44: Reynders 0'18"
47: De Pestel 0'24"
62: Hesters 0'55"

5: Brussels Cycling Classic (1.Pro BEL)

4: Herregodts 0'07"
5: De Wilde
18: Van Poucke 0'23"
26: Braet
28: Berckmoes
51: Apers 3'27"
68: Weemaes 9'06"

6: Track, Finale Bahnen-Tournee, Dudenhofen (CL1 - GER)

Madison
1: De Vylder (+ Pollefliet)

6: Ronde van Limburg (1.1 BEL)

12: Fretin
13: Van Rooy
58: De Pestel 0'53"
84: Vanhoof 2'33"
86: Bonneu
87: Reynders
110: Hesters 3'18"

8-12: ZLM Tour (2.Pro NED)

Rit 1
13: Fretin
16: Marit
24: Hesters
47: Van Poucke
52: Braet
90: Colman
105: De Wilde

Rit 2
3: Van Poucke
21: Fretin 1'16"
24: De Wilde
25: Braet
47: Hesters 1'24"
53: Marit 3'36"
66: Colman

Rit 3
5: Fretin
25: Van Poucke
27: De Wilde
30: Marit
34: Braet
45: Colman
92: Hesters 11'15"

Rit 4
17: Fretin
25: Van Poucke
27: Colman
30: Hesters
43: De Wilde
58: Braet

Rit 5
13: Van Poucke
17: Fretin
57: Colman 1'47"
58: Braet 3'58"

Eindstand / GC
3: Van Poucke 0'34"
21: Fretin 2'00"
42: Braet 5'58"
46: Colman 6'07"

Ploegenklassement
5: Sport Vlaanderen - Baloise

11: Dwars door het Hageland (1.1 BEL)

11: Mertens 0'09"
16: Vanhoof 0'15"
18: De Pestel 0'21"
23: Reynders 0'26"
40: Apers 5'16"
44: Van Rooy 5'24"

12: Elfstedenronde Brugge (1.1 BEL)

4: Weemaes
13: Ghys
32: Van Rooy 0'05"
39: Reynders 0'11"
65: De Pestel 0'23"
72: Vanhoof

15-19: Baloise Belgium Tour (2.Pro BEL)

Rit 1
5: Ghys
9: Mertens
21: Herregodts 0'20"
26: Bonneu
35: Van Rooy 0'34"
39: Berckmoes 0'49"
119: Weemaes 11'50"

Rit 2
5: Weemaes
23: Ghys
24: Mertens
56: Berckmoes
68: Herregodts
70: Bonneu

Rit 3 (ITT 11,8km.)
21: Berckmoes 0'31"
40: Ghys 0'45"
46: Mertens 0'51"
51: Herregodts 0'54"
70: Weemaes 1'10"
78: Bonneu 1'14"

Rit 4
15: Ghys 2'34"
24: Mertens 3'43"
28: Bonneu 8'56"
32: Berckmoes 12'28"
117: Weemaes 22'31"

Rit 5
9: Weemaes
19: Ghys
39: Berckmoes
47: Mertens
65: Bonneu

Eindstand / GC
11: Ghys 3'17"
20: Mertens 4'32"
25: Bonneu 10'28"
32: Berckmoes 13'46"
90: Weemaes 35'29"

Ploegenklassement
6: Sport Vlaanderen - Baloise

18-19: GP Brno track cycling, CL2 - Class 2 (CZE)

Omnium
5: Hesters

Madison
3 Hesters (+ Pollefliet)

23: BK Individuele Tijdrit, Gavere

4: Herregodts 1'56"
12: Apers 4'00"
13: Berckmoes 4'03"

26: BK Individuele Wegrit, Middelkerke

4: Weemaes
19: Ghys
23: Fretin 0'04"
27: Apers 0'12"
35: Vanhoof 0'23"
51: Herregodts 0'45"
52: Van Poucke 0'57"
59: Mertens 1'33"
68: Hesters 2'20"
75: Reynders 2'44"
87: De Pestel 4'56"
89: De Vylder
102: Bonneu 9'59"
105: Colman

Mei

1: Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)

19: Herregodts
23: Berckmoes
34: De Wilde
64: Colman 0'18"
88: Weemaes 4'00"
89: Reynders
103: Van Poucke 4'29"

3-8: 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.Pro FRA)

Rit 1
9: Marit
35: Fretin
49: Vanhoof
67: De Wilde
98: Hesters
102: Apers

Rit 2
17: Apers
22: Vanhoof
56: Colman
58: De Wilde
107: Fretin 5'09"
108: Hesters

Rit 3
12: Fretin
20: Vanhoof
25: Apers
48: De Wilde
72: Colman 0'17"
106: Hesters 8'44"

Rit 4
8: Hesters
25: Fretin
27: Vanhoof
28: Apers
42: De Wilde
102: Colman

Rit 5
31: Vanhoof 0'54"
37: Apers 1'47"
46: De Wilde 4'08"
51: Fretin 5'38"
83: Colman 12'29"

Rit 6
40: Apers
47: Vanhoof 0'13"
51: De Wilde 0'15"
54: Fretin
85: Colman 3'33"

Eindstand / GC
26: Vanhoof 1'17"
32: apers 1'57"
38: De Wilde 4'33"
65: Fretin 11'11"
76: colman 16'22"

Bergklassement
1: Colman

Ploegenklassement
12: Sport Vlaanderen - Baloise

8: Trofee Maarten Wijnants, Helchteren (BEL)

1: Weemaes
7: Herregodts
10: Reynders
13: Van Poucke
19: De Pestel
102: Bonneu 0'10"

12-16: Tour de Hongrie (HUN 2.1)

Rit 1
8: Weemaes
35: Van Poucke
38: Reynders
68: De Pestel
89: Herregodts
97: Bonneu

Rit 2
3: Weemaes
18: De Pestel
37: Reynders
54: Bonneu
58: Herregodts
62: Van Poucke

Rit 3
3: Weemaes
16: Reynders
39: De Pestel
43: Van Poucke
90: Herregodts
93: Bonneu

Rit 4
4: Weemaes
40: De Pestel
56: Reynders
76: Bonneu
79: Herregodts
120: Van Poucke 4'46"

Rit 5
11: Bonneu 0'57"
13: Herregodts 1'01"
52: De Pestel 3'26"
70: Van Poucke 6'46"
83: Reynders 11'53"
115: Weemaes 15'10"

Eindstand / GC
10: Bonneu 1'01"
13: Herregodts 1'05"
44: De Pestel 3'30"
63: Van Poucke 11'32"
64: Reynders 11'39"
80: Weemaes 15'06"

Bergklassement
1: Van Poucke

Ploegenklassement
9: Sport Vlaanderen - Baloise

15: Grote Prijs Vermarc, Rotselaar (BEL)

7: De Wilde 0'08"
11: Ghys 0'57"
18: Mertens 0'59"
33: Vanhoof 6'36"

17: Ruddervoorde Koerse (BEL)

3: Apers 0'05"
6: Mertens
11: Ghys 0'39"
13: De Wilde 1'07"
16: Vanhoof
24: Fretin 1'19"
34: Braet
48: Colman

21: Veenendaal-Veenendaal Classic (1.1 NED)

6: Weemaes
39: Van Poucke
50: Braet 0'39"
72: Berckmoes 1'15"
105: Ghys 6'10"
106: Bonneu

22: Antwerp Port Epic / Sels Trophy (1.1 BEL)

4: Reynders 0'17"
11: Vanhoof 3'19"
15: Hesters
16: Apers
26: Colman

22: Rund um Köln (1.1 GER)

26: De Wilde 5'01"
39: Fretin 7'23"
59: Mertens 7'32"
85: Weemaes 19'17"

24-29: Tour of Norway (2.Pro NOR)

Rit 1
13: Bonneu 0'05"
24: Berckmoes 0'16"
47: Braet 1'12"
75: Reynders 4'35"
79: Van Poucke
82: Ghys

Rit 2
7: Van Poucke
43: Bonneu 2'03"
47: Berckmoes 9'26"
60: Braet
64: Ghys
97: Reynders 17'16"

Rit 3
35: Breaet 11'34"
47: Reynders 19'35"
55: Van Poucke
56: Berckmoes
90: Ghys 22'05"
92: Bonneu

Rit 4
33: Van Poucke
50: Reynders 0'42"
63: Berckmoes 1'44"
81: Ghys 4'17"
87: Bonneu 6'40"
88: Braet

Rit 5
27: Berckmoes 0'24"
36: Van Poucke 0'47"
59: Reynders 4'50"
81: Ghys 9'16"
82: Bonneu

Rit 6
7: Berckmoes
22: Van Poucke
57: Reynders 1'16"
77: Bonneu 6'38"
86: Ghys 10'32"

Eindstand / GC
37: Van Poucke 25'27"
41: Berckmoes 31'55"
75: Bonneu 47'15"
78: Reynders 48'41"
85: Ghys 1u00'41"

Ploegenklassement
15: Sport Vlaanderen - Baloise

26-29: Boucles de la Mayenne (2.Pro FRA)

Rit 1
11: Fretin
26: Vanhoof
31: Mertens
37: De Wilde
38: Colman
95: De Vylder

Rit 2
19: Mertens 0'13"
37: Vanhoof 0'43"
56: Colman 1'23"
72: Fretin 8'10"
94: De Wilde 10'06"
95: De Vylder

Rit 3
22: Fretin
24: Vanhoof
30: Mertens
33: De Vylder
88: Colman 0'48"
101: De Wilde 2'58"

Rit 4
13: Fretin
31: Mertens
36: Vanhoof
37: De Vylder
99: De Wilde

Eindstand / GC
13: Mertens 0'23"
30: Vanhoof 0'53"
63: Fretin 8'20"
74: De Vylder 10'10"
96: De Wilde 15'41"

Bergklassement / Mountains classification
1: De Wilde 15'41"

Ploegenklassement
10: Sport Vlaanderen - Baloise

29: Marcel Kint Classic (1.1 BEL)

19: Weemaes
61: Van Rooy 1'21"
66: Dens 3'29"
100: De Pestel 3'41"

31: Gullegem Koerse (BEL)

2: Weemaes
12: Van Rooy 2'49"
15: De Pestel 2'52"
19: Dens 5'11"
78: De Wilde 7'23"
86: Fretin 7'28"
117: Herregodts 7'42"

April

2: Volta Limburg Classic (1.1 NED)

5: Bonneu 0'05"
18: Berckmoes 1'01"
52: Van Poucke 5'18"
71: Colman 6'10"

3: Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)

45: Ghys 5'11"
58: Mertens 7'44"
68: De Vylder 8'50"
81: Marit 10'13"
90: De Pestel

5-8: Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1 FRA)

Rit 1
24: Fretin 0'49"
28: De Wilde
34: Colman
40: De Pestel
45: Vanhoof

Rit 2
23: Fretin
36: Vanhoof
49: De Pestel 0'12"
52: De Wilde
61: Colman 0'23"

Rit 3
15: Vanhoof
22: De Pestel
36: De Wilde
52: Colman 0'12"

Rit 4
20 De Pestel 2'02"
51: De Wilde 5'46"
52: Vanhoof

Eindstand / GC
17: De Pestel 3'02"
45: Vanhoof 6'32"
47: De Wilde 6'46"

Ploegenklassement
13: Sport Vlaanderen - Baloise

6: Scheldeprijs (1.Pro BEL)

21: Van Rooy 3'32"

8: D6Cycling Night Amsterdam (UCI class 2 NED)

Ploegkoers:
2: Dens - Hesters
 
Afvalling
4: Hesters
14: Dens
 
Puntenkoers
5: Hesters
 
Scratch
6: Dens
8: Hesters

10: Amstel Gold Race (1.UWT NED)

37: Van Poucke 6'26"
45: Van Rooy 7'25"
60: Berckmoes
106: Braet 11'10"
109: Reynders 13'11"
113: Apers

12: Paris- Camembert (1.1 FRA)

26: Colman 1'09"
39: Reynders 3'24"
57: Vanhoof 3'28"
72: De Pestel 9'08"
74: De Wilde 13'46"
76: Weemaes

13: De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne (1.Pro BEL)

17: Berckmoes 1'46"
20: Braet
35: Van Rooy
38: Mertens

15-17: Baanwielrennen, Belgian Open Track Meeting (CL1 BEL)

Afvalling
5: Hesters
 
Ploegkoers qualification race 1
4: Dens - Hesters
 
Ploegkoers qualification race 2
1: Ghys - De Vylder
 
Ploegkoers finale
3: Ghys - De Vylder
7: Dens - Hesters

15: Classic Grand Besançon Doubs (1.1 FRA)

30: Bonneu 3'03"
49: Mertens 15'53"
70: Berckmoes 16'04"

16: Tour du Jura Cycliste (1.1 FRA)

26: Herregodts 5'49"
37: Berckmoes 10'59"
51: De Wilde 15'01"
52: Bonneu

17: Paris-Roubaix (1.UWT FRA)

33: Vanhoof 4'47"
64: Reynders 15'28"
88: De Pestel 17'30"

20: La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)

27: Bonneu 0'24"
115: Berckmoes 10'24
135: Apers 13'30"
140: De Wilde 19'37"

21-24: Baanwielrennen, 2022 Tissot UCI Track Nations Cup, Glasgow (CDN GBR)

Ploegenachtervolging
10: België (Tuur Dens + Bernard, Senrame, Vandenbranden)
 
Afvalling reeks 2
4: Dens
 
Afvalling finale
16: Dens
 
Ploegkoers reeks 1
1: België (De Vylder - Ghys)
 
Ploegkoers finale
5: België (De Vylder - Ghys)

24: Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)

90: Apers 13'45"
110: Berckmoes 21'30"
111: Braet

Maart

1: Le Samyn (1.1 BEL)

23: Van Rooy 0'04"
52: De Pestel 0'46"
61: Colman 1'33"
63: Marit 2'14"
84: Bonneu 6'27"
91: Herregodts 8'05"
111: Ghys 8'55"

6: Grote prijs Jean - Pierre Monseré (1.1 BEL)

12: Van Rooy
15: Braet
22: De Vylder
27: Ghys0'08"
39: Marit 1'40"
59: Verwilst 2'01"
80: Weemaes 6'17"

6: Visit Friesland Elfsteden Race (1.2 NED)

18: Hesters 3'50"
33: Vanhoof 4'35"
40: Apers 5'19"
47: Colman 5'37"
59: Mertens 5'40"
62: Dens

13: Dorpenomloop Rucphen (1.2 NED)

2: Weemaes 0'04"
11: Dens
29: Fretin
46: De Wilde 0'12"
49: Hesters
51: De Vylder
59: Colman 0'37"

13: Albert Achterhes Profronde van Drenthe (1.1 NED)

19: Van Rooy 1'14"
27: Apers
38: Ghys

16: Danilith Nokere Koerse (1.Pro BEL)

20: Van Rooy
46: Marit 0'40"
49: De Wilde 0'44"
65: Braet 1'49"
69: Verwilst 3'15"
83: Apers 5'18"
95: Van Poucke 6'13"

17: Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut (1.Pro FRA)

9: Ghys
17: Vanhoof
48: Fretin 4'08"
49: Van Rooy
68: Verwilst 8'19"
88: Colman 13'26"

18: Bredene Koksijde Classic (1.Pro BEL)

23: Weemaes
26: Marit
41: De Vylder
42: Dens
61: Vanhoof 0'16"
89: Ghys 2'19"
94: De Pestel 2'23"

19: Classic Loire Antlantique (1.1 FRA)

10: Bonneu
22: Braet 1'36"
23: Van Poucke
30 Mertens

20: Cholet - Pays de la Loire (1.1 FRA)

8: Braet
16: Mertens
22: Apers
58: Van Poucke 0'59"
72: De Wilde 8'06"

23: Minerva Classic Brugge-De Panne (1.UWT BEL)

27: Marit
30: Fretin
31: Van Rooy
37: Reynders
74: Weemaes 0'37"
109: Hesters 1'10"
128: Dens 1'29"

25: E3 Saxo Bank Classic, Harelbeke (1.UWT BEL)

40: De Vylder 6'00"
52: Mertens
91: Verwilst 12'28"
94: Van Poucke
107: Vanhoof

27: Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)

15: Ghys 0'08"
53: Van Rooy 1'30"
54: De Vylder
80: Marit 9'56"
103: Braet

27: La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire (1.1 FRA)

5: Weemaes
21: Reynders
39: De Wilde
40: Mertens 0'11"
46: Bonneu 0'57"
79: Dens 3'42"
98: Hesters 9'57"

30: Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)

49: Vanhoof 4'112"
74: Verwilst 5'05"
78: Reynders 8'43"

Februari

2-6: Etoile de Bessèges - Tour du Gard (2.1 FRA)

Rit 1
22: Marit 0'41"
46: Reynders 0'59"
50: Van Rooy 1'06"
51: Vanhoof
63: De Vylder 1'27"
112:: Van Poucke 9'26"
116: Colman

Rit 2
33: De Vylder 0'35"
34: Van Rooy
58: Van Poucke 1'21"
61: Marit
63: Reynders
123: Colman 3'42"
129: Vanhoof 3'57"

Rit 3
32: De Vylder 1'08"
66: Vanhoof 2'29"
67: Marit 2'36"
94: Reynders 9'32"

Rit 4
53: Vanhoof 3'24"
55: De Vylder 3'48"
56: Reynders
62: Marit 4'10"

Rit 5
95: De Vylder 1'42"
104: Marit 1'54"
110: Vanhoof 2'01"
118: Reynders 2'22"

Eindstand / GC
35: De Vylder 8'06"
41: Marit 10'08"
54: Vanhoof 12'23"
79: Reynders 17'28"

Ploegenklassement
16: Sport Vlaanderen - Baloise

5-6: Belgische kampioenschappen baanwielrennen

Scratch
1: Hesters
2: Fretin
3: Dens
5: Ghys

Puntenkoers
1: Ghys
2: Dens
3: Hesters

Afvalling
1: Hesters
2: Fretin

Ploegkoers
1: Hesters / Dens
2: Ghys (+ Van den Bossche)

Individuele achtervolging
2: Apers

Omnium
2: Ghys
3: Hesters
4: Dens
6: Apers

12: Vuelta Ciclista a la Region de Murcia Costa Calida (1.1 ESP)

20: Braet 0'55"
21: Apers
29: Berckmoes
51: Verwilst 3'47"

13: Clasica de Almeria (1.Pro ESP)

8: Hesters
16: Fretin
46: Verwilst
94: Dens 1'09"
100: Apers 2'25"
112: De Wilde 6'21"

16-20: Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista del Sol (2.Pro ESP)

Rit 1
1: Herregodts
5: De Vylder 0'15"
62: Vanhoof 1'07"
94: Ghys 3'37"
95: Berckmoes
119: Bonneu 9'19"
123: De Pestel 10'48"

Rit 2
33: De Vylder 0'36"
64: Vanhoof 2'10"
86: Herregodts 3'02"
101: Berckmoes 6'29"
116: Bonneu 9'54"
119: Ghys
128: De Pestel 12'00"

Rit 3
28: De Vylder 0'38"
69: Berckmoes 2'32"
71: Vanhoof
80: Ghys 2'36"
84: Bonneu 2'45"
111: De Pestel 7'12"
119: Herregodts

Rit 4
74: Berckmoes 17'50"
75: De Vylder
79: Ghys
106: Bonneu

Rit 5
39: Berckmoes 2'32"
77: De Vylder 6'04"
102: Bonneu 14'47"

Eindstand / GC
53: De Vylder 23'00"
75: Berckmoes 30'37"
104: Bonneu 52'12"

Ploegenklassement
20: Sport Vlaanderen - Baloise

26: Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT BEL)

46: Van Rooy 1'30"
65: Vanhoof
84: De Pestel 5'04"
104: De Vylder 8'33"
107: Verwilst
116: Apers
119: Marit 11'56"

27: Kuurne-Brussel-Kuurne (1.Pro BEL)

31: Berckmoes
43: Braet
98: Fretin 9'55"
116: Weemaes
128: Colman

Januari

26: Trofeo Calvia (1.1 ESP)

53: Apers 12'10"
65: De Pestel
86: Mertens
130: Fretin 17'30"
139: Dens

27: Trofeo Alcudia - Port D’ Alcudia (1.1 ESP)

21: Braet
22: Apers
26: De Pestel
74: Fretin 2'40"
96: Dens

28: Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Deia) (1.1 ESP)

58: Apers 11'10"
69: Verwilst 11'48"
92: De Pestel 14'17"
105: Bonneu
121: Mertens 19'23"
138: Braet

29: Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Pollença - Port d’ Andratx (1.1 ESP)

58: Ghys 6'58"
75: Fretin 17'28"
79: Bonneu
83: Mertens
90: Verwilst
109: Apers 17'43"
132: De Pestel

30: Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Playa de Palma - Palma (1.1 ESP)

3: Weemaes
28: Hesters
50: Verwilst 0'12"
93: Dens 0'23"
98: Braet
115: Ghys 1'38"
122: Fretin 3'35"

30: Grand Prix Cycliste de Marseille La Marseillaise (1.1 FRA)

29: Van Rooy
67: De Vylder 9'46"
70: Vanhoof
96: Reynders 11'52"
100: Colman
102: Marit
120: Van Poucke 16'49"

December

November

Oktober

September

onze partners 2022
 
Onze partners