RESULTATEN

Resultaten 2022

Overwinningen

Wedstrijden op de weg

16 februari: Rune Herregodts, rit/stage 1 Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista del Sol (2.Pro ESP)
8 mei: Sasha Weemaes, Trofee Maarten Wijnants, Helchteren (BEL)

Nevenklassementen op de weg / truien

3-8 mei: Alex Colman, Bergprijs/best climber, 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.Pro FRA)
12-16 mei: Aaron Van Poucke, Bergprijs/best climber, Tour de Hongrie (HUN 2.1)

Wedstrijden op de baan

5 februari: Jules Hesters, Scratch, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
5 februari: Jules Hesters, Afvalling, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
5 februari: Robbe Ghys, Puntenkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
5 februari: Tuur Dens + Jules Hesters, Ploegkoers, Belgische kampioenschappen baanwielrennen
13 mei: Jules Hesters, Afvalling, 2022 Tissot UCI Track Nations Cup, Milton (CDN CAN)

Mei

1: Eschborn-Frankfurt (1.UWT GER)

19: Herregodts
23: Berckmoes
34: De Wilde
64: Colman 0'18"
88: Weemaes 4'00"
89: Reynders
103: Van Poucke 4'29"

3-8: 4 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France (2.Pro FRA)

Rit 1
9: Marit
35: Fretin
49: Vanhoof
67: De Wilde
98: Hesters
102: Apers

Rit 2
17: Apers
22: Vanhoof
56: Colman
58: De Wilde
107: Fretin 5'09"
108: Hesters

Rit 3
12: Fretin
20: Vanhoof
25: Apers
48: De Wilde
72: Colman 0'17"
106: Hesters 8'44"

Rit 4
8: Hesters
25: Fretin
27: Vanhoof
28: Apers
42: De Wilde
102: Colman

Rit 5
31: Vanhoof 0'54"
37: Apers 1'47"
46: De Wilde 4'08"
51: Fretin 5'38"
83: Colman 12'29"

Rit 6
40: Apers
47: Vanhoof 0'13"
51: De Wilde 0'15"
54: Fretin
85: Colman 3'33"

Eindstand / GC
26: Vanhoof 1'17"
32: apers 1'57"
38: De Wilde 4'33"
65: Fretin 11'11"
76: colman 16'22"

Bergklassement
1: Colman

Ploegenklassement
12: Sport Vlaanderen - Baloise

8: Trofee Maarten Wijnants, Helchteren (BEL)

1: Weemaes
7: Herregodts
10: Reynders
13: Van Poucke
19: De Pestel
102: Bonneu 0'10"

12-16: Tour de Hongrie (HUN 2.1)

Rit 1
8: Weemaes
35: Van Poucke
38: Reynders
68: De Pestel
89: Herregodts
97: Bonneu

Rit 2
3: Weemaes
18: De Pestel
37: Reynders
54: Bonneu
58: Herregodts
62: Van Poucke

Rit 3
3: Weemaes
16: Reynders
39: De Pestel
43: Van Poucke
90: Herregodts
93: Bonneu

Rit 4
4: Weemaes
40: De Pestel
56: Reynders
76: Bonneu
79: Herregodts
120: Van Poucke 4'46"

Rit 5
11: Bonneu 0'57"
13: Herregodts 1'01"
52: De Pestel 3'26"
70: Van Poucke 6'46"
83: Reynders 11'53"
115: Weemaes 15'10"

Eindstand / GC
10: Bonneu 1'01"
13: Herregodts 1'05"
44: De Pestel 3'30"
63: Van Poucke 11'32"
64: Reynders 11'39"
80: Weemaes 15'06"

Bergklassement
1: Van Poucke

Ploegenklassement
9: Sport Vlaanderen - Baloise

15: Grote Prijs Vermarc, Rotselaar (BEL)

7: De Wilde 0'08"
11: Ghys 0'57"
18: Mertens 0'59"
33: Vanhoof 6'36"

17: Ruddervoorde Koerse (BEL)

3: Apers 0'05"
6: Mertens
11: Ghys 0'39"
13: De Wilde 1'07"
16: Vanhoof
24: Fretin 1'19"
34: Braet
48: Colman

April

2: Volta Limburg Classic (1.1 NED)

5: Bonneu 0'05"
18: Berckmoes 1'01"
52: Van Poucke 5'18"
71: Colman 6'10"

3: Ronde van Vlaanderen (1.UWT BEL)

45: Ghys 5'11"
58: Mertens 7'44"
68: De Vylder 8'50"
81: Marit 10'13"
90: De Pestel

5-8: Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (2.1 FRA)

Rit 1
24: Fretin 0'49"
28: De Wilde
34: Colman
40: De Pestel
45: Vanhoof

Rit 2
23: Fretin
36: Vanhoof
49: De Pestel 0'12"
52: De Wilde
61: Colman 0'23"

Rit 3
15: Vanhoof
22: De Pestel
36: De Wilde
52: Colman 0'12"

Rit 4
20 De Pestel 2'02"
51: De Wilde 5'46"
52: Vanhoof

Eindstand / GC
17: De Pestel 3'02"
45: Vanhoof 6'32"
47: De Wilde 6'46"

Ploegenklassement
13: Sport Vlaanderen - Baloise

6: Scheldeprijs (1.Pro BEL)

21: Van Rooy 3'32"

8: D6Cycling Night Amsterdam (UCI class 2 NED)

Ploegkoers:
2: Dens - Hesters
 
Afvalling
4: Hesters
14: Dens
 
Puntenkoers
5: Hesters
 
Scratch
6: Dens
8: Hesters

10: Amstel Gold Race (1.UWT NED)

37: Van Poucke 6'26"
45: Van Rooy 7'25"
60: Berckmoes
106: Braet 11'10"
109: Reynders 13'11"
113: Apers

12: Paris- Camembert (1.1 FRA)

26: Colman 1'09"
39: Reynders 3'24"
57: Vanhoof 3'28"
72: De Pestel 9'08"
74: De Wilde 13'46"
76: Weemaes

13: De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne (1.Pro BEL)

17: Berckmoes 1'46"
20: Braet
35: Van Rooy
38: Mertens

15-17: Baanwielrennen, Belgian Open Track Meeting (CL1 BEL)

Afvalling
5: Hesters
 
Ploegkoers qualification race 1
4: Dens - Hesters
 
Ploegkoers qualification race 2
1: Ghys - De Vylder
 
Ploegkoers finale
3: Ghys - De Vylder
7: Dens - Hesters

15: Classic Grand Besançon Doubs (1.1 FRA)

30: Bonneu 3'03"
49: Mertens 15'53"
70: Berckmoes 16'04"

16: Tour du Jura Cycliste (1.1 FRA)

26: Herregodts 5'49"
37: Berckmoes 10'59"
51: De Wilde 15'01"
52: Bonneu

17: Paris-Roubaix (1.UWT FRA)

33: Vanhoof 4'47"
64: Reynders 15'28"
88: De Pestel 17'30"

20: La Flèche Wallonne (1.UWT BEL)

27: Bonneu 0'24"
115: Berckmoes 10'24
135: Apers 13'30"
140: De Wilde 19'37"

21-24: Baanwielrennen, 2022 Tissot UCI Track Nations Cup, Glasgow (CDN GBR)

Ploegenachtervolging
10: België (Tuur Dens + Bernard, Senrame, Vandenbranden)
 
Afvalling reeks 2
4: Dens
 
Afvalling finale
16: Dens
 
Ploegkoers reeks 1
1: België (De Vylder - Ghys)
 
Ploegkoers finale
5: België (De Vylder - Ghys)

24: Liège-Bastogne-Liège (1.UWT BEL)

90: Apers 13'45"
110: Berckmoes 21'30"
111: Braet

Maart

1: Le Samyn (1.1 BEL)

23: Van Rooy 0'04"
52: De Pestel 0'46"
61: Colman 1'33"
63: Marit 2'14"
84: Bonneu 6'27"
91: Herregodts 8'05"
111: Ghys 8'55"

6: Grote prijs Jean - Pierre Monseré (1.1 BEL)

12: Van Rooy
15: Braet
22: De Vylder
27: Ghys0'08"
39: Marit 1'40"
59: Verwilst 2'01"
80: Weemaes 6'17"

6: Visit Friesland Elfsteden Race (1.2 NED)

18: Hesters 3'50"
33: Vanhoof 4'35"
40: Apers 5'19"
47: Colman 5'37"
59: Mertens 5'40"
62: Dens

13: Dorpenomloop Rucphen (1.2 NED)

2: Weemaes 0'04"
11: Dens
29: Fretin
46: De Wilde 0'12"
49: Hesters
51: De Vylder
59: Colman 0'37"

13: Albert Achterhes Profronde van Drenthe (1.1 NED)

19: Van Rooy 1'14"
27: Apers
38: Ghys

16: Danilith Nokere Koerse (1.Pro BEL)

20: Van Rooy
46: Marit 0'40"
49: De Wilde 0'44"
65: Braet 1'49"
69: Verwilst 3'15"
83: Apers 5'18"
95: Van Poucke 6'13"

17: Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut (1.Pro FRA)

9: Ghys
17: Vanhoof
48: Fretin 4'08"
49: Van Rooy
68: Verwilst 8'19"
88: Colman 13'26"

18: Bredene Koksijde Classic (1.Pro BEL)

23: Weemaes
26: Marit
41: De Vylder
42: Dens
61: Vanhoof 0'16"
89: Ghys 2'19"
94: De Pestel 2'23"

19: Classic Loire Antlantique (1.1 FRA)

10: Bonneu
22: Braet 1'36"
23: Van Poucke
30 Mertens

20: Cholet - Pays de la Loire (1.1 FRA)

8: Braet
16: Mertens
22: Apers
58: Van Poucke 0'59"
72: De Wilde 8'06"

23: Minerva Classic Brugge-De Panne (1.UWT BEL)

27: Marit
30: Fretin
31: Van Rooy
37: Reynders
74: Weemaes 0'37"
109: Hesters 1'10"
128: Dens 1'29"

25: E3 Saxo Bank Classic, Harelbeke (1.UWT BEL)

40: De Vylder 6'00"
52: Mertens
91: Verwilst 12'28"
94: Van Poucke
107: Vanhoof

27: Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)

15: Ghys 0'08"
53: Van Rooy 1'30"
54: De Vylder
80: Marit 9'56"
103: Braet

27: La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Groupama Paris Val de Loire (1.1 FRA)

5: Weemaes
21: Reynders
39: De Wilde
40: Mertens 0'11"
46: Bonneu 0'57"
79: Dens 3'42"
98: Hesters 9'57"

30: Dwars door Vlaanderen (1.UWT BEL)

49: Vanhoof 4'112"
74: Verwilst 5'05"
78: Reynders 8'43"

Februari

2-6: Etoile de Bessèges - Tour du Gard (2.1 FRA)

Rit 1
22: Marit 0'41"
46: Reynders 0'59"
50: Van Rooy 1'06"
51: Vanhoof
63: De Vylder 1'27"
112:: Van Poucke 9'26"
116: Colman

Rit 2
33: De Vylder 0'35"
34: Van Rooy
58: Van Poucke 1'21"
61: Marit
63: Reynders
123: Colman 3'42"
129: Vanhoof 3'57"

Rit 3
32: De Vylder 1'08"
66: Vanhoof 2'29"
67: Marit 2'36"
94: Reynders 9'32"

Rit 4
53: Vanhoof 3'24"
55: De Vylder 3'48"
56: Reynders
62: Marit 4'10"

Rit 5
95: De Vylder 1'42"
104: Marit 1'54"
110: Vanhoof 2'01"
118: Reynders 2'22"

Eindstand / GC
35: De Vylder 8'06"
41: Marit 10'08"
54: Vanhoof 12'23"
79: Reynders 17'28"

Ploegenklassement
16: Sport Vlaanderen - Baloise

5-6: Belgische kampioenschappen baanwielrennen

Scratch
1: Hesters
2: Fretin
3: Dens
5: Ghys

Puntenkoers
1: Ghys
2: Dens
3: Hesters

Afvalling
1: Hesters
2: Fretin

Ploegkoers
1: Hesters / Dens
2: Ghys (+ Van den Bossche)

Individuele achtervolging
2: Apers

Omnium
2: Ghys
3: Hesters
4: Dens
6: Apers

12: Vuelta Ciclista a la Region de Murcia Costa Calida (1.1 ESP)

20: Braet 0'55"
21: Apers
29: Berckmoes
51: Verwilst 3'47"

13: Clasica de Almeria (1.Pro ESP)

8: Hesters
16: Fretin
46: Verwilst
94: Dens 1'09"
100: Apers 2'25"
112: De Wilde 6'21"

16-20: Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista del Sol (2.Pro ESP)

Rit 1
1: Herregodts
5: De Vylder 0'15"
62: Vanhoof 1'07"
94: Ghys 3'37"
95: Berckmoes
119: Bonneu 9'19"
123: De Pestel 10'48"

Rit 2
33: De Vylder 0'36"
64: Vanhoof 2'10"
86: Herregodts 3'02"
101: Berckmoes 6'29"
116: Bonneu 9'54"
119: Ghys
128: De Pestel 12'00"

Rit 3
28: De Vylder 0'38"
69: Berckmoes 2'32"
71: Vanhoof
80: Ghys 2'36"
84: Bonneu 2'45"
111: De Pestel 7'12"
119: Herregodts

Rit 4
74: Berckmoes 17'50"
75: De Vylder
79: Ghys
106: Bonneu

Rit 5
39: Berckmoes 2'32"
77: De Vylder 6'04"
102: Bonneu 14'47"

Eindstand / GC
53: De Vylder 23'00"
75: Berckmoes 30'37"
104: Bonneu 52'12"

Ploegenklassement
20: Sport Vlaanderen - Baloise

26: Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT BEL)

46: Van Rooy 1'30"
65: Vanhoof
84: De Pestel 5'04"
104: De Vylder 8'33"
107: Verwilst
116: Apers
119: Marit 11'56"

27: Kuurne-Brussel-Kuurne (1.Pro BEL)

31: Berckmoes
43: Braet
98: Fretin 9'55"
116: Weemaes
128: Colman

Januari

26: Trofeo Calvia (1.1 ESP)

53: Apers 12'10"
65: De Pestel
86: Mertens
130: Fretin 17'30"
139: Dens

27: Trofeo Alcudia - Port D’ Alcudia (1.1 ESP)

21: Braet
22: Apers
26: De Pestel
74: Fretin 2'40"
96: Dens

28: Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Serra de Tramuntana (Lloseta - Deia) (1.1 ESP)

58: Apers 11'10"
69: Verwilst 11'48"
92: De Pestel 14'17"
105: Bonneu
121: Mertens 19'23"
138: Braet

29: Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Pollença - Port d’ Andratx (1.1 ESP)

58: Ghys 6'58"
75: Fretin 17'28"
79: Bonneu
83: Mertens
90: Verwilst
109: Apers 17'43"
132: De Pestel

30: Challenge Ciclista Mallorca, Trofeo Playa de Palma - Palma (1.1 ESP)

3: Weemaes
28: Hesters
50: Verwilst 0'12"
93: Dens 0'23"
98: Braet
115: Ghys 1'38"
122: Fretin 3'35"

30: Grand Prix Cycliste de Marseille La Marseillaise (1.1 FRA)

29: Van Rooy
67: De Vylder 9'46"
70: Vanhoof
96: Reynders 11'52"
100: Colman
102: Marit
120: Van Poucke 16'49"

December

November

Oktober

September

Februari

Juli

Juni

onze partners 2022
 
Onze partners