/ Resultaten / Resultaten augustus 2018

Resultaten augustus 2018 - weg


30: Kortemark (BEL)

2: Rickaert
6: Van Gompel 0'31"
14: De Vylder
20: Allegaert 3'00"
31: Farazijn 3'22"
38: Noppe
67: De Pauw 10'20"

29: Druivenkoers - Overijse (1.1, BEL)

9: Van Gompel 0'34"
11: Declercq
23: Deltombe 0'46"
49: Sprengers 5'00"

27: 1ste Grote Prijs Jong maar Moedig / Haaltert (BEL)

1: De Gendt

26: Schaal Sels Merksem (1.1, BEL)

3: Noppe
19: Van Rooy
32: Planckaert Edward
41: Allegaert 0'12"
46: Rickaert 0'24"
53: Declercq 2'41"

25: Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke (1.1, BEL)

16: Weemaes
27: Deltombe
30: Farazijn
31: Planckaert Emiel
39: Devylder
57: Van Gompel
65: Sprengers

24: Great War Remembrance Race (1.1, BEL)

3: Van Hecke 0'04"
20: De Gendt 0'19"
33: Van Gompel 1'23"
34: Van Rooy
52: Noppe
53: Allegaert

22: Veenendaal - Veenendaal Classic (1.1, NED)

5: Planckaert Edward
10: Van Rooy
12: Menten
27: Capiot
92: Weemaes 6'49"

21: Grote Prijs Stad Zottegem (1.1, BEL)

2: De Gendt
7: Deltombe 1'09"
16: Van Hecke 1'33"
25: Declercq 4'08"
27: Allegaert
55: Farazijn 9'31"
60: De Vylder

20: Dernycriterium ‘s Gravenwezel

1: De Pauw
3: Van Hecke

 
16-19: Arctic Race of Norway (NOR., 2.HC)

rit 1
3: Declercq
39: Van Hecke 0'30"
56: Deltombe 1'45"
57: Noppe
58: Van Rooy
110: Planckaert Emiel
rit 2
17: Declercq 1'13"
40: Van Hecke
52: Deltombe 2'49"
56: Van Rooy 14'15"
57: Noppe
102: Planckaert Emiel 22'04"
rit 3
8: Declercq 0'02"
9: Deltombe
26: Van Hecke 0'15"
42: Noppe 1'00"
79: Planckaert Emiel 3'44"
80: Van Rooy
rit 4
5: Declercq
23: Noppe 0'04"
28: Deltombe
33: Van Hecke
36: Van Rooy
87: Planckaert Emiel 3'50"
Eindstand
13: Declercq 1'22"
21: Van Hecke 2'07"
30: Deltombe 4'50"
57: Noppe 17'15"
64: Van Rooy 19'59"
105: Planckaert Emiel 47'19"
Ploegenklassement
6: Sport Vlaanderen - Baloise

 
13-19: Binckbank Tour (2.UWT, NED/BEL)

rit 1
14: Planckaert Edward
23: Allegaert
77: Rickaert
117: De Gendt
124: Van Gestel
132: Sprengers
157: Menten
rit 2 (ITT., 12,7km)
44: Rickaert 0'49"
118: Sprengers 1'36"
120: Planckaert Edward 1'37"
127: Allegaert 1'40"
134: De Gendt 1'49"
152: Menten 2'13"
158: Van Gestel 2'25"
rit 3
20: Menten 1'11"
44: Rickaert
79: Planckaert Edward
87: Sprengers 1'53"
99: Van Gestel 2'32"
109: Allegaert
118: De Gendt
rit 4
16: Menten
33: Rickaert
82: Allegaert
98: Van Gestel
99: Sprengers
126: Planckaert Edward 0'33"
127: De Gendt
rit 5
4: Rickaert 0'29"
26: Menten 0'33"
57: Allegaert
92: Planckaert
99: Sprengers
110: De Gendt
rit 6
36: Allegaert 1'29"
64: Planckaert Edward 9'45"
65: Menten
79: De Gendt
114: Sprengers 17'51"
124: Rickaert
rit 7
20: Sprengers 0'31"
38: Rickaert 1'11"
45: Menten 3'49"
53: Allegaert 4'58"
70: De Gendt 5'28"
78: Planckaert Edward 10'25"
Eindstand
38: Allegaert 9'26"
48: Menten 15'45"
55: De Gendt 18'54"
58: Rickaert 19'41"
62: Sprengers 20'35"
64: Planckaert Edward 22'18"
Ploegenklassement
12: Sport Vlaanderen - Baloise

11: Koga Slag om Norg (1.1, NED)

24: Declercq 4'00"
51: Van Rooy 7'18"
56: Van Gompel 7'46"

8: Dernycriterium Antwerpen (BEL)

Reeks 1
2: De Pauw
Reeks 2
7: De Pauw

6: Criterium Heusden-Zolder (BEL)

6: Menten
12: Capiot 1'12"

5: Antwerpse Havenpijl (1.2, BEL)

2: Planckaert Edward
29: Deltombe
41: Farazijn
56: Van Gompel
57: Planckaert Emiel
93: Verwilst 0'22"

3: Natourcriterium Putte (BEL)

Tijdrit
8: Sprengers 0'07"
15: Capiot 0'10"
Criterium 
9: Capiot 0'07"
18: Sprengers

2: criterium Herentals Fietst (BEL)

12: Van Rooy 0'30"
14: Van Gompel
27: Sprengers 0'37"

1: criterium Sint Niklaas (BEL)

17: Verwilst
23: Farazijn

 
1-5: Tour of Denmark (2.HC, BEL)

rit 1
7: Menten 
14: Rickaert 
18: Declercq
28: Warlop
40: De Gendt
81: Noppe 1'28"
rit 2
5: Declercq 0'11"
13: Menten 
21: Rickaert
29: Warlop 0'22"
38: De Gendt 0'48"
116: Noppe 15'49"
rit 3
6: Menten
21: Rickeaert
50: Declercq
65: De Gendt
67: Warlop 
78: Noppe 0'20"
rit 4 (ITT 19,1km)
21: Rickaert 1'10"
37: De Gendt 1'42"
47: Declercq 2'00"
59: Warlop 2'12"
65: Noppe 2'24"
80: Menten 2'49"
rit 5
5: Menten
10: Noppe
14: Rickaert
52: Declercq 0'10"
65: Warlop 0'20"
76: De Gendt 0'40"
Eindstand
10: Rickaert 1'23"
25: Declercq 2'23"
33: Warlop 2'56"
34: Menten 3'02"
35: De Gendt 3'12"
84: Noppe 20'03"
Ploegenklassement
4: Sport Vlaanderen - Baloise

 

Resultaten augustus 2018 - piste


21-26: Europese Kampioenschappen Piste voor Junioren & U23, Aigle (CHE)

Scratch
8: Ghys

17-18: International Sprint & Omnium meeting Dudenhofen (GER.)

Omnium
19: De Pauw

Puntenkoers
10: De Pauw

Scratch
4: De Pauw

3-7: Europese kampioenschappen baanwielrennen 2018, Glasgow (UK)

Madison
1: De Ketele / Ghys

Puntenkoers
2: De Ketele

Ploegenachtervolging
7: België (De Ketele, Ghys, Weemaes, De Vylder)

Omnium
6: Ghys

Scratch
10: De Vylder

Achtervolging
22: Weemaes

Afvalkoers
8: De Pauw