/ Resultaten juni 2019

Resultaten juni 2019 - weg


30: BK Individuele Wegrit elite (Gent)

8: Van Rooy
11: Capiot 0'02"
24: Menten 0'08"
34: Willems
41: Verwilst
45: Van Gestel
51: Van Gompel 0'21"
57: Warlop 0'28"
66: Allegeaert 0'38"
75: Sprengers 0'43"
99: Planckaert Edward 1'48"
100: Ghys

27: BK Individuele Tijdrit elite (Middelkerke)

18: Verwilst 3'49"
21: Ghys 4'32"

26: IWT Jong Maar Moedig (Oetingen) (1.2 BEL)

2: Van Rooy
3: Willems
11: Menten 1'14"
12: Warlop

26: Halle-Ingooigem (1.1 BEL)

8: Allegaert 0'03"
14: Capiot
16: Van Gestel
46: Sprengers 0'42"
60: De Vylder 1'13"
61: Planckaert Edward

23: Elfstedenronde (1.1 BEL)

11: Warlop
16: Planckaert Edward
52: Van Gompel 0'35"
57: Declercq
59: Allegaert 0'39"
60: Noppe 0'45"
61: Planckaert Emiel

22: Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1 BEL)

12: Van Rooy 0'03"
16: Van Gestel 0'06"
20: Sprengers 0'20"
31: Van Gompel 0'17"
102: De Pauw 4'17"

21: Dwars door het Hageland (1.1 BEL)

17: Van Rooy 1'33"
23: Planckaert Edward 1'57"
25: Allegaert 2'34"
26: Declercq 3'56"
29: Van Gestel 4'00"
41: Planckaert Emiel 4'36"
58: Noppe 8'47"

 
19 - 23: ZLM Tour (2.1 NED)

proloog
29: De Vylder 0'34"
31: Van Poucke 0'35"
34: Verwilst
37: Capiot 0'37"
43: Minten 0'39"
92: Willems 0'59"
93: Van Hecke
rit 1
6: Capiot
8: Menten
29: Verwilst
30: De Vylder
48: Willems
50: Van Hecke
53: Van Poucke
rit 2
14: Menten
24: Willems
41: Van Poucke
55: Verwilst 0'12"
62: Van Hecke
83: De Vylder
109: Capiot 0'00"
rit 3
11: Menten 0'35"
12: Capiot
25: Van Poucke
28: De Vylder
62: Verwilst 5'45"
80: Willems 14'59"
89: Van Hecke
rit 4
12: Capiot
23: De Vylder
33: Van Poucke
49: Willems
60: Verwilst 0'16"
100: Menten 5'06"
Eindstand
18: Van Poucke 1'19"
19: Capiot 1'21"
26: De Vylder 1'30"
45: Menten 6'29"
53: Verwilst 6'57"
80: Willems 16'07"
Ploegenklassement
7: Sport Vlaanderen - Baloise

13: Grand Prix du Canton d’Argovie - Gippingen (1.HC SUI)

12: Deltombe
15: Van Rooy
19: Van Poucke
26: Van Gestel 0'05"
72: Planckaert Emiel
74: Van Hecke
92: Willems 5'33"

 
12-16: Baloise Belgium Tour (2.HC BEL)

rit 1
15: Noppe 0'06"
51: Weemaes
92: Sprengers
97: Verwilst
100: Declercq
122: Capiot
131: Warlop
rit 2
40: Noppe 1'46"
53: Sprengers
57: Declercq
58: Warlop
59: Verwilst
63: Capiot 1'58"
141: Weemaes 16'57"
rit 3 (ITT 9,2km)
39: Declercq 0'36"
70: Verwilst 0'49"
75: Warlop 0'51"
84: Weemaes 0'54"
85: Capiot 0'55"
87: Sprengers 0'58"
96: Noppe 1'02"
rit 4
18: Declercq 1'05"
35: Sprengers 2'34"
52: Verwilst 7'11"
56: Capiot
85: Warlop 18'39"
86: Noppe
98: Weemaes
rit 5
12: Capiot
22: Declercq
35: Verwilst
59: Sprengers
69: Noppe
70: Warlop
99: Weemaes
Eindstand
17: Declercq 3'49"
26: Sprengers 5'40"
41: Verwilst 10'08"
42: Capiot 10'26"
72: Warlop 21'38"
76: Noppe 22'19"
114: Weemaes 36'52"
Super 8 Cambativity classification
1: Sprengers
Ploegenklassement
8: Sport Vlaanderen - Baloise

10: Ronde van Limburg (1.1 BEL)

9: Capiot
10: Warlop
17: Menten
40: Van Poucke 0'39"
43: De Vylder 0'42"

 
6-9: Boucles de la Mayenne (2.1 FRA)

Proloog
12: Noppe 0'13"
19: Deltombe 0'16"
59: Van Gestel 0'25"
88: Willems 0'34"
96: De Pauw 0'39"
112: Planckaert Emiel 0'51"
rit 1
9: Noppe 0'42"
11: Willems
23: Van Gestel
26: Deltombe
35: Planckaeret Emiel 1'31"
104: De Pauw 21'21"
rit 2
5: Noppe 0'01"
17: Van Gestel
18: Deltobe
41: Willems 0'24"
79: Planckaert Emiel 6'02"
102: De Pauw 12'19"
rit 3
5: Van Gestel
21: Deltombe
35: Noppe 0'31"
39: Willems 0'35"
40: Planckaert Emiel 0'37"
93: De Pauw 5'36"
Eindstand
11: Deltombe 0'46"
14: Van Gestel 0'55"
18: Noppe 1'14"
24: Willems2'02"
44: Planckaert Emiel 8'48"
95: De Pauw 39'42"
Ploegenklassement
1: Sport Vlaanderen - Baloise

 
5-9: Skoda-Tour de Luxembourg (2.HC LUX)

Proloog
3: Allegaert 0'01"
10: Declercq 0'06"
14: Planckaert Edward 0'08"
16: Sprengers 0'09"
25: Ghys 0'10"
47: Van Rooy 0'15"
56: Van Gompel 0'16"
rit 1
5: Van Rooy
10: Planckaert Edward
13: Allegaert
31: Ghys 
38: Sprengers
41: Declercq
63: Van Gompel
rit 2
11: Declercq 0'02"
14: Allegaert
16: Van Rooy
24: Sprengers
44: Planckaert Edward
59: Van Gompel
88: Ghys 6'17"
rit 3
21: Van Rooy 1'03"
23: Declercq 1'06"
27: Allegaert 1'10"
29: Sprengers
63: Planckaert Edward
68: Van Gompel 7'20"
103: Ghys 20'57"
rit 4
9: Declercq 0'09"
15: Van Rooy 0'15"
18: Sprengers 0'20"
29: Allegaert 0'55"
38: Planckaert Edward 1'31"
43: Van Gompel 2'19"
Eindstand
16: Declercq 1'34"
19: Van Rooy 1'46"
22: Sprengers 1'52"
26: Allegaert 2'19"
47: Planckaert Edward 7'05"
58: Van Gompel 10'08"
Ploegenklassement
3: Sport Vlaanderen - Baloise

4: Gullegem Koerse (BEL)

12: Warlop 0'15"
28: De Ketele 1'16"
36: Verwilst 2'02"
48: De Vylder 2'22"

2: Rund um Köln (1.1 GER)

12: Declercq 4'54"
13: Sprengers
19: Capiot 6'39"
35: Warlop 9'17"
44: Verwilst
46: Van Gompel

2: Isières, Grand Prix José Dubois (BEL)

5: Planckaert Emiel 1'11"
10: Van Rooy
22: De Vylder 4'45"

 

Resultaten juni 2019 - piste


27-30: Europese Spelen Track Cycling, Minsk (BLR)

Madison
4: De Pauw (+ Van Den Bossche)

15-16: Grand Prix BRNO Track Cycling (CL1 CZE)

Madison
17: De Pauw - Ghys

Scratch U23 + junioren
5: Ghys

Omnium
12: Ghys
17: De Vylder
39: De Pauw