/ Resultaten maart 2019

Resultaten maart 2019 - weg


31: Gent-Wevelgem in Flanders Fields (1.UWT BEL)

36: Van Gestel 1'38"
50: Planckaert Edward 8'45"

31: Cholet - Pays de la Loire (1.1 FRA)

10: Van Poucke
26: Deltombe
30: Noppe
51: Willems
82: Verwilst 2'25"

30: Classic Loire Atlantique (1.1 FRA)

21: Deltombe 0'07"
29: Van Poucke
86: Van Gompel 18'19"

29: E3 BinckBank Classic Harelbeke (1.UWT BEL)

31: Van Gestel 2'49"
49: Sprengers
82: Declercq 10'39"

27: Driedaagse Brugge - De Panne (1.UWT BEL)

19: Menten
58: Van Rooy 1'33"
66: Warlop 1'37"
104: Ghys 2'33"
105: Weemaes
106: Van Hecke
147: Willems 9'08"

24: Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut (1.HC FRA)

11: Menten 0'03"
48: Planckaert Edward 0'47"
58: De Vylder 2'53"
63: Allegaert
84: Ghys 12'14"

22: Bredene Koksijde Classic (1.HC BEL)

6: Weemaes
47: Willems 0'14"
103: Planckaert Emiel 1'09"
104: Van Hecke
123: Van Rooy 3'54"
124: Menten
125: Noppe

20: Danilith Nokere Koerse (1.HC BEL)

18: Allegaert 0'21"
69: Verwilst 1'35"
76: De Vylder 1'43"
110: Ghys 3'33"
125: Planckaert Edward 8'04"
140: Van Rooy 8'53"

17: Ronde van Drenthe (1.HC, NED)

7: Planckaert Edward
27: Allegaert 5'01"
28: Noppe
32: Willems

17: Paris-Troyes (1.2, FRA)

3: Menten
40: Sprengers2'52"
52: Planckaert Emiel 2'55"
59: Van Rooy 9'22"

10: Grote Prijs Jean-Pierre Monseré (1.1 BEL)

Afgelast omwille van slechte weersomstandigheden

10: Rabobank Dorpenomloop Rucphen (1.2 NED)

Afgelast omwille van slechte weersomstandigheden

10: Grand Prix de la Ville de Lillers Souvenir Bruno Comini (1.2 FRA)

Afgelast omwille van slechte weersomstandigheden

5: Le Samyn (1.1, BEL)

15: Van Gestel 1'10"
37: Capiot 1'23"

3: Kuurne - Brussel - Kuurne (1.HC, BEL)

19: Menten 0'12"
24: Allegaert
50: Verwilst 2'22"

2: Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT, BEL)

32: Declercq 4'42"
36: Planckaert Edward 5'54"
44: Capiot 6'17"
61: Sprengers
102: Van Hecke 8'36"

 

Resultaten maart 2019 - piste


22-24: Zesdaagse Manchester

3: De Ketele (+ Hesters)

8-10: Six Day Hong Kong (HKG)

1: De Ketele (+ Yoeri Havik)

27/2-3/3: UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot (CM, POL)

Ploegenachtervolging
9: België (De Ketele, Ghys, De Vylder + Fabio Van Den Bossche)

Scratch
11:: De Pauw

Puntenkoers
9: De Ketele

Omnium
14: De Vylder

Ploegkoers
3: De Ketele - Ghys